Jump to content

Halbart

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Halbart

 1. Pathos Converto MK2 (Black) Sprzedam Dac/Amp w idealnym stanie wizualnym w 100% sprawny technicznie. Pathos został zakupiony 09.2019 roku (2 lata gwarancji) w TOP-HIFI. Parametrów urządzenia nie będę opisywał bo każdy zainteresowany wie z jaka klasa sprzętu ma do czynienia. W skład zestawu wchodzi Dac/Amp , zasilacz sieciowy, karta gwarancyjna , box. Zainteresowanym wyśle zdjęcia na maila. Cena jaka mnie interesuje to 6300 zł do małych negocjacji. https://allegrolokalnie.pl/oferta/pathos-converto-mk-2?utm_source=notification&utm_medium=30-newMessage&utm_campaign=30
 2. Halbart

  Pathos Aurium

  Sprzedam Phatos Aurium w idealnym stanie wizualnym i w stu procentach sprawny technicznie. Wzmacniacz używany był w sumie około 20 godzin i po zakupie Converto MK2 pełni role praktycznie dekoracyjną. Sprzedaje w takim samym stanie i zestawie jaki został zakupiony w salonie TOP-HIFI w 20.07.2019 . Cena jaka mnie interesuje, ze względu na to sprzęt jest praktycznie nowy i nawet lampy nie są wygrzane to 4200zl do małych negocjacji .

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...