Jump to content

Jack

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jack

  1. Jeśli komuś to pomoże a miał Creative Aurvana Live i szuka czegoś lepszego lub podobnego to polecam Bluedio T4S koszt poniżej 200 zł. Bardzo przyjemne słuchawki, łączenie przez kabel lub bluetooth. ps. Dziękuję za pomoc, córa mi się urodziła 2 dni temu :-D Dzięki Wam wiem, że nawet w takim czasie idzie samemu ogarnąć szukanie słuchawek. Pozdrawiam.
  2. Żona przy końcu ciąży, pomocy!!! :-/ Potrzebuję słuchawek w stylu Creative Aurvana Live, jak się okazuje muszą być zamknięte bo jak kupiłem Superluxy HD330 to się okazało, że słuchawki półotwarte nie dają jej to spać. Ci którzy mają już takie jazdy śmiać się nie będą, a nie chcę schodzić 2 piętra w dół żeby muzyki posłuchać. Czy coś jest lepszego od nich do 300zł, moje uszy słyszą niskie tony, wysokie i trochę średnich. Na ulotce z HD330 różnica między HD660 była tak,że te ostatnie różnią się niby tym że są zamknięte. Czy jakbym kupił HD660 i by mi nie pasował dźwięk i wymienił na przetworniki

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...