Jump to content

SenseOfPurpose

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Neutral

About SenseOfPurpose

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

207 profile views
 1. Czołem załoga! Na fali rosnącej popularności Among Us pomyślałem że może byliby chętni na jakieś regularne wspólne granie? Skłaniałbym się własnie ku prostym i tanim gierkom, tak żeby nie wykluczać ludzi ze słabym sprzętem czy mniejszymi zasobami pieniędzy. Można by się umówić, że gramy np w każdy pierwszy piątek miesiąca o takiej i takiej godzinie. Można również pomyśleć o zmianie gier co jakiś czas. Co Wy na to? Posiadam PS4 i laptopa, więc inne platformy też spoko.
 2. Dowolne do kwoty 100zł a resztę możesz przeznaczyć na inne cele...
 3. Lądują na mojej liście do posłuchania Co do bajerów to jakość dźwięku przedkładam ponad wszystko. @pablo650 Z podanych przez Ciebie modeli Pylon Audio nie ma żadnych dostępnych do odsłuchów ale jest parę innych modeli. Warto się interesować całą ofertą tej marki?
 4. Dzień dobry! Przymierzam się bardzo powoli do jakiegoś audio w moim "salonie". Zawsze byłem fanem słuchawek więc nie mam bladego pojęcia co słychać w świecie kolumn. Podstawowe informacje: szukam zestawu kolumn ( podstawkowe lub podłogowe) oraz wzmaczniacza do około 30m2 pomieszczenia. Z racji tego że mieszkanie jest w bloku preferuję raczej ciche słuchanie, nie chcę katować sąsiadów swoim gustem muzycznym. Sprzęt miałby służyć do filmów + muzyki czasem może grania. Brzmienie: nie jestem dobry w opisywaniu więc krótko i treściwie. Coś możliwie najbliżej Audeze LCD2C. Eli
 5. Dzień dobry. Nie było mnie cały weekend i dzisiaj logując się na forum zauważyłem że nie mam dostępnego CzatBoxu. Coś się zmieniło? Jeżeli tak to zostanie to ujętę w regulaminie a użytkownicy zostaną poinformowani?
 6. @Mocarny Oczywiście masz sporo racji, może nawet wszystko co powiedziałeś jest racją. Tylko mówiąc z mojego punktu widzenia, zawsze jak odwiedzam jakieś nowe forum, nie koniecznie związane z tematyką audio i muszę wertować tony takich wątków, założonych na odwal tylko po prostu żeby założyć to często bardzo mocno się zniechęcam. I wydaje się że wielu użytkowników ma podobnie. A bez wejście i przeczytania nie jestem w stanie ocenić czy to wartościowy wątek czy nie.
 7. Dlatego jestem chyba za wprowadzeniem zamordyzmu. Stworzyć templatkę według której mają być tworzone takie wątki. Nie ma podstawowych informacji?/nie zgodnie z templatką? To wątek do kosza.
 8. @tycjan Nie chciałbym żebyś zniechęcał się do naszego forum, ale w ten sposób założony wątek nie daje żadnej możliwości dyskusji. Podstawową do dyskusji w takiej kwestii jest: - podanie swoich preferencji brzmieniowych ( nie muszą to być opisy jak z bloga. Po prostu kilka zdań, że np. lubię taki i taki bas, reszta mnie nie interesuje), - podanie budżetu, - podanie posiadanego obecnie sprzętu, - wysiłek ze strony pytającego, musisz samodzielnie dokonać filtrowania chociażby poprzez lektury różnych recenzji.
 9. Autorze wątku, przecież Ty nie podpisujesz umowy o kredyt hipoteczny tylko robisz zakup za pareset zł. Nawet jeżeli, to umowę na kredyt hipoteczny też można rozwiązać. Więc zmierzając do brzegu. Po prostu kup któreś z wymienionych urządzeń. Najpierw dogadaj się z sklepem czy mógłbyś zwrócić i po problemie. Będziesz co najwyżej stratny 20zł za przesyłkę. Problem solved.
 10. Poza tym zawsze przecież można założyć wątek z prośbą do użytkowników o przetestowanie takiej i takiej funkcjonalności. Mamy fankluby itd, nie widzę sensu w dublowaniu treści.
 11. @Jakub Łopatko Brakuje jeszcze podpunktu z brakiem własnych preferencji
 12. Pewnie nie, ale skrzętnie skorzystał z sytuacji żeby się poczepiać
 13. Ode mnie: - myć często ręce - dbać o dobry sen - dobrze się odżywiać - zachować zdrowy rozsądek
 14. Bardziej niż wirusa, obawiam się paniki która powoli wkrada się do społeczeństwa. Nie jestem za lekceważeniem tego wirusa, ale w obecnej chwili można go porównywać do grypy sezonowej.
 15. Będzie. Jeszcze nie słyszałem dobrze brzmiących JBL'i. To są raczej takie zabawki dla bassheadów ale nawet tutaj znam słuchawki które radzą sobie lepiej.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...