Jump to content

SenseOfPurpose

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Good

About SenseOfPurpose

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

281 profile views
 1. SenseOfPurpose

  Zegarki

  No ja też sobie usiadłem i znalazłem kilka zegarków do 1k i do 2k które mi się mega podobają. Patrzę na wygląd, bo w kwestiach mechanizmów to wiedzy zasięgnę od speców
 2. SenseOfPurpose

  Zegarki

  Problem z zegarkami jest taki, że ten za 50zł i 50 000zł odmierza ten sam czas Choć mam w rodzinie zegarmistrzów to nikt w rodzinie nie ma droższego zegarka niż te 2k. Ja sam jakieś Fuji i Timexa.
 3. Z tego co mi wiadomo, z e - fajki leci tylko para wodna? Nie palę więc nie wiem. Jeżeli tak, to wilgoć nie jest jakimś bardzo porządanym zjawiskiem dla elektroniki ale nie sądzę żeby jakoś negatywnie wpływało na słuchawki. Chyba że kopcisz tak że nie widzisz własnej ręki...
 4. Nie ma co się rozdrabniać. LCD-2C na pewno będą dobrym zakupem, u mnie grają z DFB i wiem że z taki źródłem ucieka im sporo potencjału. Nie masz sródków obecnie na 2C? To skoro dałeś radę z DFR i CAL!ami przez 5 lat to ten czas potrzebny na dozbieranie do 2C to pikuś będzie
 5. @EvilKillaruna Jaki jest koszt karbonowego pałąka? Zwykły Kowalski go w ogóle dostanie?
 6. Ma @bachankas HiBy mam i ja! Dlatego nie wrzucam swoich zdjęć. U mnie grać będzie z i10 + Cipher BT i LCD-2C.
 7. Podoba mi się na papierze iPhone 12 mini. Mały telefon z iOS'em. Ale cena... Kosmos. Ja raczej z tych co może cały dzień nie zaglądać do telefonu i wieczorem sobie przypomnieć że należałoby sprawdzić czy ktoś nie dzownił. Nic to zostaje męczyć się z paździerzowatymi Androidami do 1k...
 8. Żeby nie tworzyć nowego wątku. Mamy wraz z @Palpatine wolne jeszcze 3 sloty. Każdy chętny obniża cenę. Piszcie do mnie na priv jeżeli zainteresowani.
 9. Czołem załoga! Na fali rosnącej popularności Among Us pomyślałem że może byliby chętni na jakieś regularne wspólne granie? Skłaniałbym się własnie ku prostym i tanim gierkom, tak żeby nie wykluczać ludzi ze słabym sprzętem czy mniejszymi zasobami pieniędzy. Można by się umówić, że gramy np w każdy pierwszy piątek miesiąca o takiej i takiej godzinie. Można również pomyśleć o zmianie gier co jakiś czas. Co Wy na to? Posiadam PS4 i laptopa, więc inne platformy też spoko.
 10. Dowolne do kwoty 100zł a resztę możesz przeznaczyć na inne cele...
 11. Lądują na mojej liście do posłuchania Co do bajerów to jakość dźwięku przedkładam ponad wszystko. @pablo650 Z podanych przez Ciebie modeli Pylon Audio nie ma żadnych dostępnych do odsłuchów ale jest parę innych modeli. Warto się interesować całą ofertą tej marki?
 12. Dzień dobry! Przymierzam się bardzo powoli do jakiegoś audio w moim "salonie". Zawsze byłem fanem słuchawek więc nie mam bladego pojęcia co słychać w świecie kolumn. Podstawowe informacje: szukam zestawu kolumn ( podstawkowe lub podłogowe) oraz wzmaczniacza do około 30m2 pomieszczenia. Z racji tego że mieszkanie jest w bloku preferuję raczej ciche słuchanie, nie chcę katować sąsiadów swoim gustem muzycznym. Sprzęt miałby służyć do filmów + muzyki czasem może grania. Brzmienie: nie jestem dobry w opisywaniu więc krótko i treściwie. Coś możliwie najbliżej Audeze LCD2C. Eli
 13. Dzień dobry. Nie było mnie cały weekend i dzisiaj logując się na forum zauważyłem że nie mam dostępnego CzatBoxu. Coś się zmieniło? Jeżeli tak to zostanie to ujętę w regulaminie a użytkownicy zostaną poinformowani?
 14. @Mocarny Oczywiście masz sporo racji, może nawet wszystko co powiedziałeś jest racją. Tylko mówiąc z mojego punktu widzenia, zawsze jak odwiedzam jakieś nowe forum, nie koniecznie związane z tematyką audio i muszę wertować tony takich wątków, założonych na odwal tylko po prostu żeby założyć to często bardzo mocno się zniechęcam. I wydaje się że wielu użytkowników ma podobnie. A bez wejście i przeczytania nie jestem w stanie ocenić czy to wartościowy wątek czy nie.
 15. Dlatego jestem chyba za wprowadzeniem zamordyzmu. Stworzyć templatkę według której mają być tworzone takie wątki. Nie ma podstawowych informacji?/nie zgodnie z templatką? To wątek do kosza.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...