Jump to content

Qaz123

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Qaz123

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Sennheiser HD 600
 • Sprzęt źródłowy
  Aune T1 mkII, Dragonfly Cobalt

Recent Profile Visitors

268 profile views
 1. Muzyka od bluesa po metal, praktycznie wszystko poza elektroniką. Granie w stylu tych Aune, brakuje mi trochę detalu, rozdzielczości, sceny mogłoby być też więcej. W torze stacjonarnym mam nirwanę z Audio GD NFB 28 i Hifimanami X, Ether Flow z Bursonem 3 też mi się bardzo podoba.
 2. Witam, mam Aune E1 i szukam czegoś lepszego w cenie do 1000 zł, dotąd zostawiałem się nad: Final e5000- obawiam się że będzie za dużo basu Pinnacle P1- tu przeciwnie, może być go za mało FiiO fh3 IKKO OH1 Źródłem będzie Cayin N3pro
 3. Dzień dobry, mam Aune E1 i od pewnego czasu nachodzi mnie myśl by wymienić je na Final Audio E5000, czy to byłby duży progres? Ktoś już miał możliwość przesłuchania E5000?
 4. Ja z kolei miałem 660s z Aune t1 mk2 i bardzo miło wspominam ten duet, słuchałem ich też z iFi Zen Dac i Aune ma gładszą, lampowa średnicę, innych różnic nie słyszałem. 660s po balansie z Zenem grają jaśniej i ostrzej, bardziej analitycznie w porównaniu ze zwykłym jackem.
 5. Audeze lcd2, w egzemplarzu, na który ja trafiłem bas był zbyt dominujący i nie udało mi się go utemperować żadnym wzmacniaczem, na różnych forach spodkałem się z opinią, że kontrola jakości w tej firmie kuleje i są duże rozbieżności między egzemplarzami, co moje doświadczenia zdają się potwierdzać. Hifimany X byłby idealne, gdyby nie bardzo słaba dynamika, są jeszcze Anandy, ale z tego, co piszą w recenzjach są dla mnie za jasne.
 6. Burson 3XP czy Bryston BHA 1 lepsze do Ether flow? Jeśli te drugie, to czy różnica jest duża?
 7. Nudne, to mogą mi się podobać. Sennheisery HD 600 też mają opinie nudnych, a wg mnie są jedne z najlepszych. Audeze lcd2 c i f z 2019 r miały dla mnie za dużo basu, być może takie egzemplarze mi się trafiły, bo z tą firmą to jest loteria.
 8. MrSpeakers są ciemniejsze od Hifimanów x?
 9. A które byłby lepsze do rocka, bluesa, wokalizy?
 10. A możesz je porównać do MrSpeakers ether flow?
 11. Dzień dobry, czy ktoś może porównać te słuchawki z Sennheiserami HD 800s? Jak jest u nich z basem? Jedni piszą, że grają bardzo wyrównanymi pasmami, inni że właśnie basu jest za dużo
 12. Witam, Burson Soloist mk2 nie jest już produkowany i trudny do zdobycia na rynku wtórnym, czy ktoś ma ma doświadczenie i mógłby go porównać do obecnie produkowanego wzmacniacza Fun Classic? Albo polećcie jakiś podobnie grający. Wzmacniacz docelowo ma grać między Aune S6 i LCD 2 shedua

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...