Jump to content

Qaz123

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Qaz123

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Sennheiser HD 600
 • Sprzęt źródłowy
  Aune T1 mkII, Dragonfly Cobalt

Recent Profile Visitors

131 profile views
 1. Kupię Audeze LCD 2F, wersje po 2016 r. w dobrym stanie, mogę zamienić się za dopłatą z roczne LCD XC
 2. Czy jest jakaś różnica w dźwięku między LCD 2 z 2016, a obecnie dostępnymi w sprzedaży LCD-2 Shedua 2018?
 3. Kupiłem używane Oppo pm2, grają tak jak oczekiwałem, świetnie współpracują zarówno z Cobaltem i Aune T1 mk2, z Cobaltem nawet lepiej, średnica jest trochę dalej od głowy i bas schodzi niżej, choć czasem brakuje lampowej magi, np. słuchając bluesa. Zauważyłem, że pojawił się kolejny model Aune T1- T1s. Dodano bluetooth i zmienił się przetwornik na SABRE, ktoś go testował?
 4. Miałem na myśli ceny używanych. Nie mam dużego doświadczenia z słuchawkami i używam bardziej budżetowego toru: Aune T1 MK2 z lampą 6n23p-ew i Sennheisery HD 600 albo z Cobaltem i dotąd bardzo mi to odpowiedniało. Przy okazji zakupu Cobalta miałem okazję posłuchać Hifimana He 500. Ogólnie to dla mnie zbyt ostre słuchawki, zbyt nerwowe, nierówne, ale jedna rzecz mnie urzekła i nie daje spokoju: niewiarygodne realistyczny ludzki głos, gdy je założyłem po podłączeniu do Cobalta, po usłyszeniu głosu z YouTube odruchowo odwróciłem głowę, bo byłem przekonany, że ktoś stoi i mówi za plecami, szok i taka średnica mi się marzy. Myślałem o Hifimanach 400i, Adueze lcd2c albo Sine i tych Oppo. Budżet do 1500-2000, rynek wtórny
 5. W podobnej cenie do pm2 można znaleźć używane Adueze lcd2 classic
 6. Czy różnica pomiędzy słuchawkami w tytule jest na tyle duża, by dopłacać do pm2? Jak zagrają z Dragonfly Cobalt ?
 7. A w porównaniu do Audeze LCD-2 Classic? Miałem okazję posłuchać tych Hifimanów i dwie rzeczy mnie urzekły: bas i niesamowicie realistyczna średnica, ale góra jest strasznie nierówna, może są zbyt dynamiczne, a może za bardzo jestem przyzwyczajony do uporządkowanych Sennheiserów. W każdym razie szukam czegoś o podobnej średnicy, ale nie w cenie Audeze LCD-2F
 8. Jak długo wygrzewać lampy ? Czy samo żarzenie, bez podłączenia źródła ma sens ?
 9. A w porównaniu do He 400i?
 10. Dzień dobry, czy ktoś z Państwa miał okazję posłuchać HIfimanów HE 500 ? Jak wyglądają na tle Sennheiser HD 660S i HD 600 ?
 11. Jak sobie Cobalt poradzi z Sennheiserem HD 650?
 12. Dzień dobry, mam Aune T1 i dylemat między Sennheiser HD 600 i 650, co wybrać?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...