Jump to content

Mavius

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mavius

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poczytałem już co nieco z tego linku. Ale tak jak mówiłem, chciałbym pierw pady wymienić
 2. @KiiT I na opampy przyjdzie czas, pierw pady. Jeśli możesz to mógłbyś już coś polecić, jak już bym je wymieniał to raz a porządnie.
 3. Witam, zakupiłem nie dawno AKG K702, wykonałem bas reflex moda, wymieniłem fabryczny kabel na Canare Starquad by poprawić czystość, jakość dźwięku i pogłębić scenę . Kolejnym krokiem była by wymiana fabrycznych padów (chyba żelowych) na bardziej komfortowe, tylko że nie wiem które by pasowały to po pierwsze, a po drugie bardzo bym nie chciał stracić na sceniczności (sporo w nich gram). Jeśli można wykonać jeszcze jakieś mniej zaawansowane mody do nich które są w stanie poprawić dźwięk to chętnie bym skorzystał z jakichś porad. Nie wiem czy to istotne ale podpięte są do AIMa SC808. Jeśli
 4. Mam DT150, bez wzmacniacza nie wyciągniesz z nich potencjału, ale same słuchawki polecam z ręką na sercu, ich rzetelną recenzję możesz poczytać na blogu audiofanatyk.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...