Jump to content

l-Major

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About l-Major

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W takim razie co byś najbardziej polecił przy zestawie strikte do biurka? Niestety nie mam możliwości rozłożenia tych głośników w takiej odległości a chciałbym jak najlepiej wykorzystać każdą zainwestowaną złotówkę.
 2. Pokój jest prostokątny a głośniki chciałem rozłożyć na biurku po obu stronach monitora.
 3. Witam! Przejrzałem mnóstwo artykułów i ostatecznie w oczy rzuciły mi się dwa według rankingów specyfikacji i opini użytkowników najlepsze głośniki na rynku, które wspomniałem w opisie. Logitech z-623 o niesamowitej mocy subwoofera, który jednocześnie zajmuje niefortunnie dużo miejsca oraz jest wykonany z średniej jakości materiałów z krótkim kablem co według wielu opini znacznie utrudniało korzystanie przy mniejszej ilości miejsca bądź większym monitorze oraz Edifer R1600TIII, który wydał mi się najlepszym wyborem 2.0; zbudowany z solidnego materiału i według opini posiadający dobre jakościowo audio ale jednocześnie - i tu pojawia się największa wątpliwość - bez subwoofera. Jednocześnie zależy mi na dobrej jakości basie ale nie chcę przesadzać z mocą której nie potrzebuję bądź której nie będę w stanie wykorzystać. Głośniki będą znajdować się w moim pokoju około 10m2 i chcę je wykorzystywać głównie do gier komputerowych, filmów oraz głośnego słuchania muzyki. Mając na względzie zajmowane miejsce osobiście bardziej przemawiają do mnie edifery jednak obawiam się znacznej utraty upragnionych przeze mnie basów. Pomoc eksperta w tej dziedzinie bądź kogokolwiek bardziej zorientowanego byłaby nieoceniona.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...