Jump to content

Eberloth

Użytkownik
 • Posts

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Eberloth last won the day on June 27 2017

Eberloth had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Eberloth's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

27

Reputation

 1. Fakt. Czasem mody robią cuda
 2. MZ nietrafiony zakup. Kornik Ci to zje za 60 lat - zobaczysz ?
 3. Sprzedam jak w tytule: https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-audio-technica-ath-sr50bt-CID99-IDIQZXa.html
 4. Stawiam 100 euro że z powodu e-trucizny szybciej padniesz Ty niż słuchawki
 5. @Hardened z audiofilskiego punktu widzenia życzę Ci, żeby to był średni wybór. Bo to bez sensu żeby tak kupić, być zadowolonym i przestać gonić króliczka
 6. Póki co radzę sobie zmiejszając głośność w Win i zwiekszając na potencjometrze. Da się z tym żyć. Jedna wada jest tylko - Tidal. Jak go odpalę, to kontrola głośności jest wyłącznie z potencjometra na DAC-u. Oczywiście gdy w ustawieniach zmienię output z konkretnego urządzenia (iFi ZEN DAC) na kontrolowane przez system, to i owszem problem głośności się rozwiązuje, ale przestaje działać MQA, jest tylko HiFi. Coś za coś...
 7. Dziękuję za odpowiedź. Poeksperymentuję zatem z ustawieniami w ramach posiadanego toru. A gdyby tak złącze we wzmacniaczu 4.4 + Adapter 4.4 (M) na 2.5 (Ż) + iFi Audio iEMatch 2.5 + Adapter 2.5 (M) na 4.4 (Ż) + kabel zbalansowany 4.4 Wiem, że wygląda kretyńsko...
 8. Cześć Kupiłem kabel zbalansowany (4.4) do słuchawek AQ NightOwl, ale z moim wzmacniaczem grają one za głośno. Potencjometr głośności jest w okolicach min co wiadomo jakości dźwięku nie służy. Poszukuję czegoś na kształt iFi Audio iEMatch 2.5, ale ze złączem 4.4. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 9. Raczej płyta w cenie do słuchawek Choć sama płyta i zespół rewelacja. Polecam też najnowszą płytę "odnogi" RS - Lunatic Soul, “Through Shaded Woods”
 10. Wiele zależy od preferencji i zastosowań. Ja kupiłem te słuchawki do muzyki. Dla mnie mogłyby nawet nie mieć mikrofonu. Do Teams i innych rozmów wolę Jabry. Niemniej czasem, gdy rozmowy nie zajmują 3/4 dnia, używam ich w pracy, wykorzystując kabel z mikrofonem od ATH-MSR7.
 11. @Palpatine Pracuję często z AQ Nightowl. Czy to na Teams czy używając telefonu, rozmówcy nie narzekają na jakość produkowanego przez mikrofon dźwięku. Ale NO już nie kupisz, chyba, że używane. Hawki dostępne cały czas.
 12. @daviox, @pablo650, @Palpatine - musicie założyć klub Greenpeace na AF z podsekcją karmiciele trolli Ale dzięki za Wasz wysiłek i wyjaśnienie tematu.
 13. Kup ATH-SR50BT tylko w innym kolorze i nie będzie papugowania Dostępne są dwie wersje kolorystyczne.
 14. To jakieś zawoalowane szyderstwo z sówek?
 15. Seledynowe. Przekonałeś mnie. W świecie audio argument nie do przebicia...

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...