Jump to content

Eberloth

Użytkownik
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Eberloth last won the day on June 27 2017

Eberloth had the most liked content!

Community Reputation

23 Neutral

About Eberloth

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiele zależy od preferencji i zastosowań. Ja kupiłem te słuchawki do muzyki. Dla mnie mogłyby nawet nie mieć mikrofonu. Do Teams i innych rozmów wolę Jabry. Niemniej czasem, gdy rozmowy nie zajmują 3/4 dnia, używam ich w pracy, wykorzystując kabel z mikrofonem od ATH-MSR7.
 2. @Palpatine Pracuję często z AQ Nightowl. Czy to na Teams czy używając telefonu, rozmówcy nie narzekają na jakość produkowanego przez mikrofon dźwięku. Ale NO już nie kupisz, chyba, że używane. Hawki dostępne cały czas.
 3. @daviox, @pablo650, @Palpatine - musicie założyć klub Greenpeace na AF z podsekcją karmiciele trolli Ale dzięki za Wasz wysiłek i wyjaśnienie tematu.
 4. Kup ATH-SR50BT tylko w innym kolorze i nie będzie papugowania Dostępne są dwie wersje kolorystyczne.
 5. To jakieś zawoalowane szyderstwo z sówek?
 6. Seledynowe. Przekonałeś mnie. W świecie audio argument nie do przebicia...
 7. Jak problemem jest "niemanie" słuchawek BT i złącza mini jack w telefonie, to takie FiiO BTR3 też załatwia temat.
 8. Kup sobie też drugą słuchawkę. Będziesz miał efekt stereo
 9. No jest tego trochę. Nie zawsze trafi się na MQA, ale można coś wybrać - bardzo dziękuję!
 10. Dziękuje za uwagi w wątku. Też udało mi się "zamagencić" ifi dac w Tidal Tylko musiałem przez Was kupić Tidal HiFi P.S. Jak w Tidal można znaleźć utwory MQA? Niby coś tam wpisywałem w polu wyszukiwania, parę utworów jest, ale mało tego.
 11. Dla uproszczenia. Masz plik JPG, TIFF, cokolwiek nie wektorowego o rozdzielczości 300 na 300 punktów. Drukujesz go na kartce o rozmiarze cal na cal. Masz swoje 300 dpi na wydruku? Masz. Wydrukuj / wywołaj ten sam plik na papierze metr na metr. Teraz z 300 dpi to już słabo raczej. Podsumowując, termin dpi dotyczy wydruku, także wyświetlania. Nie ma NIC wspólnego z rozdzielczością pliku wyjściowego. Koniec OT z mojej strony. Jaśniej już tego nie wytłumaczę.
 12. Wiem co to DPI. W plikach nie ma kropek. Są pixele. Kropkę to może wypluć drukarka. Zależy na jaką powierzchnię plik się "wypluje"/ wydrukuje / wyświetli. Nawet marnej rozdzielczości pliki wydrukowane na znaczku pocztowym będą miały więcej niż 300 DPI. Polemizowałbym dalej z Twoją wypowiedzią, ale to nie temat tego wątku Czekamy na nowe zdjęcia...
 13. DPI to chyba miara dla urządzeń wyjściowych typu drukarka, ploter, a nie pliku z obrazkiem
 14. No. I powyższe się jakoś fotograficznie broni. PS. Ja zdjęcia białych pchełek dodawanych do starego telefonu Huawei Mate 10 lite jeszcze nie zrobiłem. Cały czas szukam miejscówki i dobrego światła...
 15. Nawiązując do tytułu wątku, piękne macie audio, ale zdjęcia to już niekoniecznie Dajcie mi 2-3 dni i wstawię piękne zdjęcie, takiego tam audio...

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...