Jump to content

Eintz

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Eintz

 • Rank
  Nowy
 1. No właśnie. Wygląd + otwartość to powody, przez które doszedłem do takiej decyzji. Stąd też moje pytanie o ISKi. Czy jest to "bezpieczny" wybór? (Bądź takie HyperX Cloud/II)
 2. Pomimo wymienionych zalet jestem pewien, iż nie są to "moje" słuchawki. Powodem jest ich wygląd W celu zakończenia tematu (który szczerze przyznać muszę zaczyna już męczyć) chciałbym raz jeszcze bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym i przedstawić mój (prawdopodobnie;) ostateczny wybór. Mianowicie są to ISK HD-9999! Po przeczytaniu recenzji; ich wygody, ilością części, kompatybilnością ze smartphonami i - oby - delikatnym V-kowatym brzmieniem wydają się być idealnym sprzętem na początek. Czy jest to "bezpieczny" wybór? Jeżeli się mylę proszę o wyprowadzenie mnie z tego błędu ;P
 3. Dziękuję bardzo za ten komentarz, ponieważ wiele mi rozjaśnił. Niestety nie mam możliwości odsłuchu przed zakupem jednak teraz wiem, że z pewnością nie będą to słuchawki neutralne. Z tego co zrozumiałem poszukiwać mam słuchawek o wyższym basie, niższej średnicy (męskie wokale). Pytanie tylko co z górą? Plan: \ czy V
 4. Hmm... dzięki - dobrze, że zapytałem. W takim razie jest jakaś ogólnieprzyjęta zasada wybierania słuchawek względem słuchanej muzyki? Czy zwyczajnie nie ma co cudować i wybrać niezależnie jak grające słuchawki z polecanych?. (Np. wcześniej wspomniane ISK)
 5. Zastanawia mnie z jakiego powodu użył Pan "do bólu", skoro - przynajmniej tak to rozumiem - muzyka jest wtedy najbliższa oryginałowi, więc co w tym złego? Może źle coś zrozumiałem i tak naprawdę najlepiej będzie zakupić ISK HD-9999? Wyczytałem gdzieś, że słuchawki prezentujące dźwięk na planie V najlepiej nadają się do muzyki typu techno i heavy metal, a przyznać muszę, że fanem tego nie jestem. Nie jestem też pewien czego szukam i jaki sprzęt pasowałby do "męskiego, niskiego hmm.. zawodzenia?. (Np. Ring of fire, My way; choć tak jak już wspominałem - (prawie) wszystkie gatunki leżą w moich upodobaniach.)" O_o
 6. Dobrze, przepraszam - ta sytuacja już się nie powtórzy! ;D Wdzięczny jestem za wszystkie komentarze - na pewno pomoże to w wyborze!
 7. Witam, bardzo proszę o pomoc! (Tak, tak - w związku z brakiem jakiejkolwiek reakcji postanowiłem znów spróbować szczęścia) Jestem po przestudiowaniu obydwóch artykułów związanych z zakupem odpowiednich słuchawek, jednakże ze wszystkich podanych, niestety żadne nie są tymi "jedynymi". Dlaczego? Przechodząc do meritum... Szukam słuchawek wokółusznych/nausznych, będących zamkniętymi/półotwartymi. Zależy mi jednocześnie, by dźwięk muzyki był jak najbliższy oryginalnemu przekazowi, więc poszukuję sprzętu neutralnego, możliwe też delikatne wskazanie na bassy (z tego co dane było mi wyczytać wcześniej obrazuje się je - i \). Słucham wszystkich gatunków muzycznych poza: mocnym disco, techno i metalem. To co zauważyłem po swoim guście, to tendencje do męskiego, niskiego hmm.. zawodzenia?. (Np. Ring of fire, My way; choć tak jak już wspominałem - (prawie) wszystkie gatunki leżą w moich upodobaniach.) Nie przeszkadza mi kabel, bardzo ważna jest też kompatybilność ze smartphonami (S10 jeśli to coś zmienia). Miło byłoby przy tym wszystkim posiadać mikrofon - usprawniłby funkcjonalność, szczególnie w mieście. Przedział cenowy: 300-500 zł Z góry serdecznie dziękuję, za wszystkie wyczerpujące temat odpowiedzi znawców (i nie tylko;) pragnących pomóc takim jak ja!
 8. Witam, bardzo proszę o pomoc! Jestem po przestudiowaniu obydwóch artykułów związanych z zakupem odpowiednich słuchawek, jednakże ze wszystkich podanych, niestety żadne nie są tymi "jedynymi". Dlaczego? Przechodząc do meritum... Szukam słuchawek wokółusznych/nausznych, będących zamkniętymi/półotwartymi. Zależy mi jednocześnie, by dźwięk muzyki był jak najbliższy oryginalnemu przekazowi, więc poszukuję sprzętu neutralnego, możliwe też delikatne wskazanie na bassy (z tego co dane było mi wyczytać wcześniej obrazuje się je - i \). Słucham wszystkich gatunków muzycznych poza: mocnym disco, techno i metalem. To co zauważyłem po swoim guście, to tendencje do męskiego, niskiego hmm.. zawodzenia?. (Np. Ring of fire, My way; choć tak jak już wspominałem - (prawie) wszystkie gatunki leżą w moich upodobaniach.) Nie przeszkadza mi kabel, bardzo ważna jest też kompatybilność ze smartphonami (S10 jeśli to coś zmienia). Miło byłoby przy tym wszystkim posiadać mikrofon - usprawniłby funkcjonalność, szczególnie w mieście. Przedział cenowy: 300-500 zł Z góry serdecznie dziękuję, za wszystkie wyczerpujące temat odpowiedzi znawców (i nie tylko;) pragnących pomóc takim jak ja!

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...