Jump to content

Mati

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Mati

 • Rank
  Nowy
 1. Sam jestem wielkim fanem chłodzenia powietrznego bo absolutnie niczym, prócz okazjonalnego wyczyszczenia z kurzu, nie muszę się przejmować. Thermalright Silver Arrow z 3 wentylatorami skręconymi na minimum na procesorze (przy maximum wyje jakby miało to odlecieć, ale to specyficzne wentylatory, krzywą i tak samemu ustalamy, ale sam z siebie zawsze jest na minimum, choćbym nie wiem co robił, aczkolwiek mówię to tylko jak przykład wydajnego i cichego chłodzenia powietrznego które wydaje mi się mniej problemowe od AIO, a wentylatory zawsze można dobrać samemu ). Do tego Fractal Design Define R6 z 5 wentylatorami tak samo na minimum i komputer choć stoi obok mnie jest praktycznie bezgłośny zawsze (aczkolwiek obudowa jest ogromna, są mniejsze konstrukcje które są ciche lub które można samemu wyciszyć dodatkowo). Wchodzi tu jeszcze ewentualnie kwestia wentylatorka na chipsecie płyt X570 w przypadku najnowszych Ryzenów ale przecież zawsze można kupić B450 lub X470 czy nawet intela. Wiele hałasu może wytworzyć również karta graficzna, ale jest możliwość kupienia konstrukcji pasywnych lub pół pasywnych więc to tez nie stanowi problemu i hałasu. A co do zasilacza - na rynku mamy kilka naprawdę sprawnych i absolutnie nie słyszalnych konstrukcji jak chociażby seria Seasonic Focus. Więc jak dla mnie komputer chłodzony powietrzem może być jak najbardziej bezgłośny, nawet jeśli nie jest w pełni pasywny. Co do morele, wiem że wtedy wyciekł i mój adres email, ale to był tylko ogromny minus, skreśliłem ich w tym roku po tym jak nie ma już możliwości zwrotu 14-dniowego czy reklamacji towaru w ich netpunktach, a trzeba odesłać wszystko samemu do ich magazynu "gdzieśtam", był to ostatni ich punkt na plus jak dla mnie.
 2. Czytałem o tym, dlatego też dałem link do recenzji i polecam wszystkim zapoznanie z recenzją przez zakupem, ale dziękuję za zwrócenie uwagi, również dla innych użytkowników
 3. Witam. Przede wszystkim polecam lekturę artykułu Pana Jakuba: https://www.audiofanatyk.pl/najlepsze-sluchawki-dla-gracza/ Sam osobiście posiadam ATH-PG1 więc zamknięty wariant ATH-PDG1, chwalę je do gier, muzyki tez jak najbardziej czasem w nich słucham, swoje kupiłem za ok 400 zł w Niemczech, nowe: https://www.caseking.de/audio-technica-ath-pg1-gaming-headset-gapl-637.html, Aczkolwiek co do synergiczności tych słuchawek z Pana kartą dźwiękową wypowiedzieć sie nie mogę. Mam nadzieję iż choć trochę pomogłem, pozdrawiam.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...