Jump to content

Pitb

Użytkownik
 • Posts

  131
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pitb's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

6

Reputation

 1. Witam wszystkich. Chciałbym w cenie do 2 tyś zmontować zestaw bt (adapter - oddzielny tzn coś jak ibasso cf01 + słuchawki dokanałowe). Warunek użytkowy jest taki by słuchaweczki dobrze aplikowały się w uchu (chociaż wiem ,że to sprawa indywidualna) dla przykładu najlepsze jakie miałem jeśli chodzi o wygodę to były Fiio f9pro. W kwestii dźwięku czyli to co najważniejsze to dobrze poukładana,szeroka scena, ogólna równość tonalna w stronę chłodniejszą ,oraz bdb separacja. Fajnie gdyby były kodeki kompatybilne z tidal master. Pozdrawiam.
 2. Witajcie. W kwocie do 4 tyś zł szukam neutralno-jasnych słuchawek dokanałowych które będą łączone z smartfonem,ew z jakimś jeszcze donglem,ale wolałbym nie. Szybki twardy bas,obszerba scena,dobre pozycjonowanie.Dodam tylko,że obecnie słucham na Etach ER4XR ( kabel i bt), i fajnie gdyby propozycje były rozwinięciem względem szerokości, głębokości sceny,pozycjonowania instrumentów,i nieco bardziej twardego punktowego basu. Za pomoc dziękuję bardzo.
 3. Mam Shanlinga up4,leży gdzieś,i " rdzewieje" ,łączyłem też ety z Q5s ,a to przecież topowy mobilny dac/amp bt ,i jakoś ,i Shanling,i Fiio z Er4xr mnie nie przekonały. Teraz uważam, że jak dla mnie z BT Cable jest lepiej. Tylko to subiektywna opinia,i nie ma co się sugerować,trzeba samemu porównać chodź jak wiadomo nie jest to rzeczą prostą. Co to filtrów to chodzi mi o te malutkie które umieszczamy w słuchawkach. Ja mam 1 kolor ,Etymotic produkuje jeszcze chyba z 5 innych. Każdy z nich wpływa oczywiście na dźwięk. Jest to opisane w recenzji Pana Jakuba na stronie,gdzie podkreśla w podsumowaniu ,że najlepsze filtry trzeba niestety kupić osobno gdyż nie są dołączane do standardowego pakietu sprzedażowego ( przynajmniej w PL).
 4. A zakupiłem ten sprzęcik,na razie pierwsze odsłuchy. Techniczny death metal ,a dokładnie Niemiecka Obscura brzmi bardzo dobrze,dla porównania obie Audio-technicy które posiadam czyli SR50BT ,oraz M50XBT wypadają jak dla mnie słabiej.W sumie cena takiego zestawu to około 2,5 tyś więc nie wiem czy to porównanie jest fair. W przyszłości postaram się jakoś kupić filtry i jeszcze bardziej pójść w analizę i twardość basu,i wtedy już myślę będę w 100% usatysfakcjonowany. Niestety BT Cable nie porównam do innych podobnych sprzęcików gdyż po prostu ich nie posiadam.
 5. Posiadam moim zdaniem świetne słuchaweczki Etymotic ER4XR ,mówię że świetne łącząc je jedynie po kablu bezpośrednio do smartfona. Podobno źródło w ich przypadku może sporo dać na plus. Moje pytanie czy taki kabelek jak Etymotic BT Cable z AKM AK4331,wzmacniaczem,bt 5.1,aptx,hd,ll da lepsze doznania soniczne niż moje dotychczasowe rozwiązanie? Nie chcę jak na razie nic pokroju Dragonflayów gdyż ma to być też jak najbardziej mobilne,i taki kabelek myślę, że by się sprawdził w 100%. Smartfon to też żaden LG serii V ,a Samsung S10,i nie sądzę by miał w sobie dobrego daca chyba że się mylę. Pozdrawiam.
 6. Witam. Tak jak w temacie szukam 2 pin ,lub mmcx słuchawek dokanałowych które dobrze zgrały by się z tym modułem. Wartość słuchawek do 1100 złotych. Dźwięk jaki oczekuję to w miarę neutralny o bardzo dobrej separacji,obszernej scenie,oraz szybkim nisko schodzącym,twardym basie. Myślałem o Fh5 Fiio,ale jestem otwarty na wszelkie propozycje. Dziękuję za pomoc.
 7. Nehero ma rację niestety. Ilość kupionych/ sprzedanych ,oddanych słuchawek jest spora. Ostatecznie ,i mobilnie (Etymotic BT Cable) ,i stacjonarnie pozostaję przy mojej największej słuchawkowej miłości czyli Etymotic ER4XR. Dodam tylko ,że z tym donglem jak dla mnie zgrywają się bardzo fajnie. Może kiedyś jakieś opinie skłonią mnie do testów czegoś nowego,i wokółusznego. Narazie taki w sumie zestawik za około 2.5 tyś stwierdzam ,że był trafną decyzją.
 8. Witajcie. Tak jak w tytule. Szukam w cenie do 2 tyś zł jasnych wokółusznych,ew nausznych zamkniętych słuchawek bt o jak najszerszej scenie,bardzo dobrej separacji.Pozdrawiam.
 9. Dziękuję za pomoc. Słuchawki kupione,teraz tylko czekać na paczkę. Opiszę wrażenia .
 10. Właśnie " tłuste ,i ciężkie " idealne określenie. I po 2gie tak właśnie separacja ,i scena to te składowe dźwięku na których bardzo skupiam uwagę.
 11. Nie jestem fachowcem w temacie. Grają lepiej tzn. ? Mają lepszą rozdzielczość? Dla mnie sr50bt grają fajnie ,ale są zbyt mało analityczne i jakby trochę ocieplone. Przynajmniej ja to tak słyszę. Szukam czegoś bardziej konturowego,twardego co jednocześnie pozwoli w miarę konkretnie wsłuchać się osobno ,i w perkusję,i w gitarę ,ale też będzie miało fajny dosyć nisko schodzący szybki i twardy bas.
 12. Problem w tym ,że do top hifi mam dosyć daleko,natomiast dsr9bt miałem, i nie dałem radę z nimi na dłużej gdyż uwierała mnie zbyt bezpośrednia średnica. Dlatego też dopytuję o DSR7BT gdyż liczę, że są bardziej liniowe.
 13. Pytanie tylko czy względem rozdzielczości DSR7BT będą lepiej wygladały od SR50BT?
 14. Witajcie. Padła bateria w moich SR50BT więc rozglądam się za czymś nowym. I tak : ogólnie szukam w.miarę neutralnych, o lepszej rozdzielczości od tych audio- technic ,i szybkim punktowym basie słuchawek bezprzewodowych,scena szeroka,sporo powietrza. Muzyka techniczny szybki metal, tidal master. Myślałem o Dali io6 lub B&O h9r 3rd .Co Wy na to,w.moze onne propozycje? Kwota to 2 tyś zł. Dzięki za pomoc
 15. Witajcie. Ogólnie słucham muzyki na SR50BT, i myślę, że w przedziale cenowym do 800 zł jeśli chodzi o w miarę neutralne słuchawki bt jest bardzo dobrze. Chciałbym jeszcze kupić słuchawki zamknięte na kablu do słuchania w domu. I tu moje pytanie : czy ten model Beyerdynamic'ów będzie prezentował lepszą jakość dźwięku od moich ATCH ? Chodzi mi o rozmiar sceny,separację,detaliczność. Skłaniam się ku graniu neutralnemu w stylu Er4xr. Słuchawki będą łączone z smartfonem bez daców zewnętrznych. Dziękuję za pomoc.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...