Jump to content

Pitb

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Pitb

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie. Ogólnie słucham muzyki na SR50BT, i myślę, że w przedziale cenowym do 800 zł jeśli chodzi o w miarę neutralne słuchawki bt jest bardzo dobrze. Chciałbym jeszcze kupić słuchawki zamknięte na kablu do słuchania w domu. I tu moje pytanie : czy ten model Beyerdynamic'ów będzie prezentował lepszą jakość dźwięku od moich ATCH ? Chodzi mi o rozmiar sceny,separację,detaliczność. Skłaniam się ku graniu neutralnemu w stylu Er4xr. Słuchawki będą łączone z smartfonem bez daców zewnętrznych. Dziękuję za pomoc.
 2. Witaj. Wszystko zależy od tego jak chcesz słyszeć muzykę ? Ja słucham black metalu na SR50BT, i jak na konstrukcję zamkniętą ,tryb bt w którym słucham (aptx + tidal master ,i hi-fi) ,oraz przedział cenowy jest naprawdę dobrze. Podkreślam tylko ,że dla mnie naprawdę dobrze w tej cenie to : dosyć neutralny dźwięk, dobra separacja instrumentów, nie przytłaczający bas ( dosyć szybki ).Nie znam słuchawek Sony, ale admin strony jak na fachowca przystało wie co mówi ( pisze). więc myślę, że gdybyś zadał pytanie : "Słuchawki bt podobne dźwiękowo ,i cenowo do MDR-XB 950 B1 ?" to ktoś mógłby coś zaofer
 3. ? Dziękuję. Jeśli ilość basu będzie nie wystarczająca to możesz spróbować również polecane do metalu M50Xbt.
 4. Witaj. Ja metalu słucham na SR50BT. Są to słuchawki neutralne , z dobrą rozdzielcząścią oraz sceną dźwiękową. Bas jest szybki i jest go w sam raz. Polecam.
 5. Ja w nich spokojnie 3 albumy godzinne przesłuchuję, nie wien jak będzie latem,ale teraz długie spacery z muzyką są zdecydowanie komfortowe. Konstrukcja jest dobra,ale faktycznie w M50xbt wydaje się być to bardxiej trwałe. Muzykę inną aniżeli metal nie ocenię gdyż nie słucham. Myślę, że które nie kupisz powinieneś być zadowolony. SR50BT do rzeczy typu Ulcerate są naprawdę dobre. Nic nie męczy ,nie zlewa się,wszystko gra fajnie równo, i wyraźnie.
 6. Witaj. Poczytaj o tych 2 modelach w głównych recenzjach na stronie. Pytanie jakie granie Ci bardziej odpowiada? Jeśli bardziej nautralne to SR50BT, jeśli V to M50XBT. Sam posiadam te pierwsze, i zdecydowanie mogę je polecić. Wybrałem je od konstrukcji 2x droższych. Mają dobrą rozdzielczość, dobrze zarysowany trochę szybki i lekko twardy bas.Scena fajna na szerokość. Ogólnie w tej cenie to bardzo dobry produkt dla którego ciężko znaleźć konkurencję biorąc jako kryterium neutralne ,ale nie męczące granie.
 7. Tak,dla informacji ogólnej dla idących podobną drogą (wokółuszna alternatywa bt dla Etymotic ER4XR) nabyłem,i słucham sobie na SR50BT. Dziękuję bardzo dla szanownego administratora za podpowiedź, oraz jak najbardziej trafną oficjalną recenzję produktu na stronie. Jeśli komuś zależy na trochę jasnym ,bardziej neutralnym graniu z dosyć ciekawą na szerokość sceną i dobrą rozdzielczością w cenie poniżej 800 zł to będzie to zdecydowanie dobry zakup. Nic tu nie męczy,bas jest akuratny w mojej opinii (osoby lubiące poczuć go w piętach będą trochę zawiedzone) Co dla mnie najważniejsze to fakt,iż te s
 8. Witaj. I jak to porównanie bo właśnie nad tymi dwoma modelami się zastanawiam ?
 9. Często i gęsto na forach zagranicznych polecane są Cambridge Audio Melomania1. Niby dźwięk o dobrej rozdzielczości, klasowy jak na sprzęt tego typu. Jedyny problem to dostępność,ale czasami coś pojawi się na allegro w okolicach 400 zł. Sam się nad nimi zastanawiam na outdoor,w domku słucham na etach.
 10. Dziękuję bardzo. Sam powoli właśnie skłaniam się ku Audio-technice SR50BT.Moje wachanie wynika z tego ,iż właśnie posiadałem model DSR9BT ,i niestety za bardzo mi nie podszedł. Nie dawałem rady na nich przesłuchać całego albumu z względu na zbyt duże jak bym to ujął efekciarstwo. Coś przeszkadzało mi w satysfakcjonującej analizie. Nie jestem bardzo doświadczonym słuchaczem ,aby dokładnie aspekt po aspekcie określić co i jak,ale na pewno prezentacja wokali też mi nie podeszła. Stąd też to moje "powoli skłaniam się" ,a nie jestem zdecydowany gdyż to ten sam producent ,i boję się ,że szkoła gran
 11. ?Witajcie. Sprawa jest teoretycznie prosta,teoretycznie.Jestem szczęśliwym posiadaczem Etymotic ER4XR ,i takie granie mi odpowiada. I o ile do domowych odsłuchów są jak znalazł to w terenie już bywa gorzej.Stwierdziłem,że potrzebuję słuchawek wokółusznych bezprzewodowych które by charakterem przypominały Ety.Dla sprostowania to łączę je z smartfonem.I teraz problem jakie słuchawki mam kupić?Przeczytałem x recenzji,ale nigdzie nie ma takiego zbiorowego podsumowania słuchawek bt.Dlatego też nie wiem jakie są różnice w jakości dźwięku pomiędzy nimi ? Zależy mi na neutralności, o dobrej rozdzielcz
 12. Witajcie. Szukam z budżecie do 1000 zł przewodowych zamkniętych słuchawek wokółusznych które da radę wysterować dobrej klasy smartfon ( Samsung serii s)Sygnatura dźwiękowa jakiej szukam to neutralnie jasna,z dobrym jakościowo basem,a scena pozwalała osobno cieszyć się każdym dźwiękiem. Jeśli w tym budżecie nic ciekawego nie będzie to możecie podać inne propozycje,wtedy poprostu zakup przesunie się w czasie.Pozdrawiam.
 13. Witajcie. W cenie do 2000 zł szukam nausznych lub wokółusznych słuchawek jak najbardziej neutralnych,oraz jasnych,o dobrze rozbudowanej scenie na szerokość, oraz głębię.Dziękuję za pomoc.
 14. Witajcie. Powoli zaczynam zbierać sobie ciekawsze iemy w cenie na którą mogę sobie pozwolić. W tej chwili słucham na ER4XR i jest bardziej niż fajnie.Interesują mnie tytułowe senki. Przeczytałem parę recenzji lecz są one w stylu "świetna jakość dźwięku" itp.Więc tak zaprawdę niewiele się dowiedziałem z wyjątkiem tego, iż istnieje możliwość dostrojenia. Moje pytania to : jak one grają ,i jak wypadają w porównaniu do Etymoticów? Dzięki za pomoc.
 15. Wow,no to są super wieści, a budżet zawsze można będzie nagiąć jeśli naprawdę warto.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...