Jump to content

Hardened

Użytkownik
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Hardened last won the day on January 14

Hardened had the most liked content!

Community Reputation

156 Excellent

1 Follower

About Hardened

 • Rank
  Zaawansowany

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  LCD-2C, HD 660S, 1MORE H1707 Triple Driver
 • Słuchawki (pozostałe)
  ATH-SR50BT, KOSS PortaPro
 • IEMy
  Aune E1, ATH-CK3TW
 • Sprzęt źródłowy
  Schiit Asgard 3 + Multibit DAC, iFi ZEN DAC, AUDIOQUEST Dragonfly Cobalt
 • Odtwarzacze (DAPy)
  LG V40
 • Okablowanie i zasilanie
  USB: Wireworld Ultraviolet 7 USB, zasilanie: Taga Harmony Tpc-Ts
 • Inny sprzęt audio
  Yamaha RX-V483 + NS-F51 + NS-P51

Recent Profile Visitors

537 profile views
 1. Radzę pisać po polsku, stosując zasady interpunkcji. To znacząco zwiększy szansę na uzyskanie odpowiedzi. Również pozdrawiam głośnika.
 2. Super - bardzo dziękuję za odzew będę w takim układzie "męczył" Szanownego Kolegę. Tylko proszę go "męczyć" tutaj, na publiku, by i inni mogli sobie poczytać, bo @trez0r na sporo ciekawych rzeczy do powiedzenia.
 3. Drogie opcje, zaś najsensowniej doradzi, kto jak najwięcej z nich osłuchał, o co niełatwo (poza Audiofanatykiem oczywiście). Ja mogę doradzić z punktu posiadacza LCD-2C oraz osoby, która sobie odsłuchała w sklepie Sennheisera w Berlinie HD800S oraz HD820 - te w ogóle mi nie podeszły - na HDVD 800. Po pierwsze, przed zakupem któregokolwiek modelu Audeze, należy go osobiście odsłuchać. Poszczególne egzemplarze tego samego modelu potrafią niestety grać różnie, z tego też powodu inwestycja w LDC 4 - bez nabycia uprzedniej umiejętności samodzielnej oceny" jakości gry" danego egzemplarza
 4. Mam poniższe i polecam za jakość wykonania i dźwięku oraz funkcjonalność: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-ck3tw-true-wireless/ Dopasowanie do ucha to kwestia tak indywidualna, że wyrokować nie sposób, niemniej nie słyszałem, by ktoś na to w ich przypadku narzekał. Obecnie są do kupienia za 367 zł.
 5. Sugeruję zainteresować się Audioquest Dragonfly Black (wczoraj na OLX była używka za 200zł), ew. nowym IFI ZEN DAC (ta opcja powinna być lepsza, z uwagi na możliwość skorzystania z przycisku True Bass) : https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-ifi-audio-zen-dac-i-zen-blue/ Dragonfy Cobalt także wchodzi w grę, ale jego najpierw wypadałoby osłuchać pod kątem synergii, wiec nie polecę w ciemno egzemplarza, który właśnie odsprzedaję.
 6. Cobalt to najbezpieczniejszy wybór, jeśli ma to być granie uniwersalne. Jest zdecydowanie lepszy od Blacka. ZEN rzeczywiście zapewnia coś, co można nazwać "analogowym sznytem", warto przetestować.
 7. Audioquest Dragonfly Black może się w te preferencje wpasować. Nowy to 319zł, używany będzie może być blisko 200zł.
 8. Miło słyszeć, że udało się pomóc. Odnośnie egzemplarza na własny użytek, to za te pieniądze raczej ciężko coś lepszego pod względem jakości dźwięku i wykonania oraz funkcjonalności znaleźć. Ja w każdym razie nie zamierzam w ciągu najbliższych lat swojego egzemplarza zamieniać na żaden inny. To chyba moja najlepiej wydana kasa na sprzęt audio ;-).
 9. Podsumowując: Kolega ogarnął instalację i sterowniki, skoro wyczerpał więc opcje i poprawa odsłuchu nie jest zadowalająca, to sprzęt najlepiej zwrócić i tyle. Ja pamiętam, że po zakupie swojego egzemplarza, także po wstępnych odsłuchach nie byłem zachwycony i chciałem sprzęt zwracać (ogarnąłem już wstępne formalności ze sklepem), ale ostatecznie zmieniłem zdanie i z perspektywy czasu jestem z ZENa bardzo zadowolony. Idealnie uzupełnia mi się - jako alternatywa - z grającym dynamicznie, przestrzennie i niezwykle energetycznie Asgardem 3 z Multibitem. Gdy potrzebuję grania cieplejszego, c
 10. Zerknij do tego tematu, może to pomoże: https://forum.audiofanatyk.pl/topic/6418-ifi-zen-dac-konfiguracja-win10foobartidal-mqa/
 11. Ważne, by się Tobie podobały. Daj znać, gdy dotrą, czy spełniły oczekiwania.
 12. Poczytaj o tych: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-sr50bt/ Przewodowe Mx50 (bo takie testowałem) oferują sporo basu, ale jak dla mnie zbyt misiowatego, wyżej cenię ten z SR50BT.
 13. https://forum.audiofanatyk.pl/topic/5-zanim-zapytasz-polecane/
 14. https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...