Jump to content

Bearded

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bearded

  1. Dziękuję, w grę nie wchodzą dokanałowe niestety. Zdecydowanie dużo wygodniejsze są dla mnie słuchawki nauszne. 800zł to jest umowna kwota, mogę wydać 1000-1200 nawet, jednak wolałbym wydać mniej niż więcej. Do Sony WH-1000XM3 jestem chyba uprzedzony, ale dam im jeszcze szansę. Prawdę mówiąc zastanawiałem się na razie nad Beyerdynamic dt 150, tylko też wątpię czy poradzą sobie odpowiednio z tłumieniem odgłosów z zewnątrz. Bluetooth nie jest dla mnie żadną zaletą właściwie.
  2. Witam, Od dłuższego czasu poszukuję dla siebie słuchawek, które zastąpią już mocno zużyte Takstar 80 Pro. Słuchawek używam w biurze, głównie słucham rocka progresywnego, starego rocka i muzyki klasycznej. Niestety, otoczenie w którym pracuję bywa głośne i chciałbym by słuchawki pozwoliły mi się odciąć od głośnego otoczenia. Jakiś czas temu byłem w sklepie, przesłuchałem mnóstwo słuchawek, jednak koniec końców kupiłem polecane tutaj ATH-SR50Bt. Dźwięk i ich muzykalność całkiem mi odpowiadają, jednak liczyłem na lepszy noise cancelling lub pasywne tłumienie. Słuchałem pożyczonych Sony WH-100

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...