Jump to content

Nakol

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Nakol

 • Rank
  Nowy
 1. Dzień dobry, Jak w temacie poszukuję przenośnego sprzętu pod słuchawki AKG K7XX oraz głośniki Microlab solo 7C z budżetem do 450zł. Jestem laikiem jeśli chodzi DAC/AMP nigdy takowego nie kupowałem i ciężko mi się odnaleźć w gąszczu produktów. Urządzenie musi być przenośne z tego względu, że w pracy też bym chciał napędzić K7XX wystarczającą mocą. Jeśli chodzi o zastosowanie to przede wszystkim muzyka elektroniczna (głównie deep house) oraz gry komupterowe. Zastanawiam się nad Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, czy jest to solidny wybór dla tych słuchawek i głośników ? Pozdrawiam, Karol.
 2. Dzień dobry, Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi słuchawki. Znam jedynie podstawy, tak aby chociaż mniej więcej wiedzieć co z czym powinno się jeść. od jakiegoś czasu poszukuje dobrych słuchawek, które chciałbym aby zostały ze mną na dłuższy czas. Ze względu na mnogość produktów w tym zakresie cenowym, braku wiedzy, doświadczenia i braku możliwości odsłuchania takich słuchawek przed zakupem - kieruję do was prośbę o pomoc w doborze odpowiednich słuchawek w kwocie nie przekraczającej 1200zł (aczkolwiek preferowałbym kwotę do 1000zł. Dodatkowa kwota 200zł musi być uzasadniona dużym skokiem jakościowym). Słuchawki będą mi głównie służyć do muzyki elektronicznej (deep house, bass house, chillstep) gier oraz rozmów internetowych (w tej kolejności). Z tego też względu poszukuję czegoś z wyrazistym basem i górą, dobrym detalem i bogatą sceną. Dodam, że nie zależy mi bardzo na bezprzewodowości, ANC czy mikrofonie (ten zawsze mogę kupić jako osobne urządzenie) - aczkolwiek byłby to miły dodatek. Priorytet stawiam tutaj na jakość dźwięku i wygodę ich noszenia - w końcu często będą one leżały na mojej głowie przez kilka godzin w ciągu dnia. Głowę mam przeciętnego rozmiaru, więc tutaj problem z dopasowaniem nie powinien być taki istotny. Jeśli chodzi o wzmacniacz, to takowego na ten moment nie posiadam. Jedynie zewnętrzną kartę dźwiękową (Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro), której używam z moim komputerem stacjonarnym, gdzie mam podpięte głośniki i słuchawki. Natomiast w pracy słuchawki podłączam bezpośrednio do gniazda mini jack w laptopie. Mogę zdecydować się na zakup wzmacniacza, aczkolwiek chciałbym aby nie był on zbyt duży i ciężki - tak aby jego codzienne odpinanie od komputera i zabieranie go do pracy nie było uciążliwe. Na ten moment zastanawiam się nad AKG K7XX aczkolwiek nie jestem do końca pewny co do sceny. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć z własnego doświadczenia jak te słuchawki sprawdzają się w grach ? Sennheiser HD 58X też stanowią ciekawy wybór, ale tutaj jeszcze bardziej zastanawiam się nad precyzją sceny w grach. Z góry chciałbym podziękować za poświęcony czas.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...