Jump to content

Cezar

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Cezar last won the day on February 2

Cezar had the most liked content!

Community Reputation

40 Good

About Cezar

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  990Z & NO & 7XX
 • IEMy
  E1 & AE 2.0 & EX15AP
 • Sprzęt źródłowy
  DF Red & Cobalt
 • Głośniki / kolumny
  1850DB

Recent Profile Visitors

199 profile views
 1. Panowie Koledzy, świetna akcja od SUNSEASKY! Do końca miesiąca wiele jak nie wszystkie albumy od nich są za "Name your price". Czasu masa, można przesłuchać i wybrane kupić za min. 1$ by sobie do kolekcji Bandcampowej dodać. Do słuchania wielu świetnych Twórców już przedstawianych na Audiofanatyku - np. Melorman, Data Rebel, Charm Days (w tym świeżutki album sprzed 2ch dni), CИTROPY, Good Weather For An Airstrike i wielu, wielu innych. Nie wiem czy wszystkie spośród poniższych 101 pozycji są za "Ile dasz" ale na to się zanosi: https://sunseasky.bandcamp.com/ @Jakub Łopatko świetna okazja do uzupełnienia kolekcji.
 2. Trochę późno ta wrzutka bo wirusowa oferta od ponad tygodnia, ale są jeszcze dwa dni (do końca marca) na skorzystanie: All of the releases on the following Bandcamp links are absolutely free this month. Warto, jeżeli ktoś oczywiście lubi i słucha, bo za samego drugiego linka zapłaciłem nie tak dawno ok. 120zł https://selectedbyastropilot.bandcamp.com/music?utm_source=AstroPilot%2BMusic%2BNewsletter https://astropilot2.bandcamp.com/?utm_source=AstroPilot%2BMusic%2BNewsletter https://manifestorpsy.bandcamp.com/?utm_source=AstroPilot%2BMusic%2BNewslette plus https://astro-sphere.bandcamp.com/album/solar-walk-remastered-2019 https://astro-sphere.bandcamp.com/album/solar-walk-ii-remastered-2019 https://astro-sphere.bandcamp.com/album/solar-walk-iii-event-horizon-remastered-2019
 3. Te E-jedynki ze smartfonem na 100% możliwości nie zagrają, zdecydowanie lepiej dobrać jakiego dacampa. Osobiście mam do nich zarówno DragonFly Red jak i Cobalt i jestem z obu tych połączeń zadowolony. Jedno lub drugie wybieram w zależności od słuchanej muzyki - Red do klimatów techno/house i okolic oraz ambientowego latania na szerokiej scenie a Cobalta do np. muzyki z wokalem czy jazzu a także przy szukaniu hmm przejrzystości, czystości i separacji. Ostatnie trzy słowa pochodzą z mojego prywatnego słownika więc proszę się niczym nie sugerować
 4. Hej @pablo650. Niestety porównania nie mam, nie miałem w pakiecie do 2F przejściówki stąd musiałem ją kupić i tak, a jak brać to coś konkretnego, na długi czas. I tak, to ta rodowana wersja. Powiedzieć mogę, że wygląda i trzyma się bardzo ładnie, bardzo solidnie. Szczerze to polecił mi ją Pan Kolega z forum @bpiotrow13 może będzie mógł podpowiedzieć więcej skąd się wzięło akurat takie polecenie.
 5. Dotarły dla odmiany od pełnowymiarowych douszne i dokanałowe. Bomaker z francuskiej promocji, Audictusy po Jakubowym odkryciu i klasyka E1. Do tego przejściówka 6.3 na 3.5 Furutecha do Reda i Cobalta.
 6. Cezar

  Fanklub Audioquest

  Noizer a co to znaczy lepiej? Te wzmaki inaczej grają, niebieski nie jest "po prostu ulepszeniem czerwonego". Jeżeli masz możliwość to jednak dobrze by samemu przesłuchać albo właśnie mocno sprecyzować odpowiedź, może wtedy ktoś podpowie.
 7. Dzwoniłem, pytałem. Aukcja grzecznościowa, właściciel sprzętów za granicą, sam wystawiający kontaktu praktycznie z nim nie ma, papierów brak. Plus taki, że kto z Wawy/okolic to może podjechać i zerknąć fizycznie na to.
 8. Nadszedł moment promocji na Keosza w Cryo Chamber! Co prawda w grudniu zakupiłem ale przed chwilą kupiłem jeszcze raz, w promce To w tej recenzji p. Jakub pisze tak o testowanych Owlach: Potwierdzam i polecam - i Owle i Reda i genialny utwór! Ba, cały album. Dziękuję za to muzyczne polecenie Panie Jakubie! Prezentowaną płytę w promce -50% można od dziś nabyć na https://cryochamber.bandcamp.com/
 9. LoCzekkowe K7XX, które po krótkiej przygodzie u niego i jednego forumowicza który ostatecznie został w łóżku przy żonie a nie przy nich są teraz u mnie. Bardzo się cieszę z ich posiadania - mam powoli co ze sobą porównywać, jeszcze sporo sprzętu nadciąga; wydaje mi się, że zaczynam słyszeć różnice między słuchawkami ..ale to już założę sobie gdzieś w dzikiej głuszy forum swój off-topic.
 10. No tak, po obu stronach monitora Chodzi o to, że Edifiery zagrają lepiej i otrzymasz/dojdzie do Ciebie bas jak będziesz je słuchać z odległości tych 1,5-2m, będzie to jednak bez porównania mniej niż z Logitechami. Głośniki są na tyle różne, że ciężko je bezpośrednio porównywać, każdy daje co innego zakładając, że Logitech w ogóle coś daje
 11. To jak ja, wszedłem się rozejrzeć, wyszedłem z Owlami i Cobaltem..
 12. Potwierdzam zdanie Kolegi powyżej - na pewno będzie bez porównania na korzyść Logitechów jeżeli chodzi o najniższe dźwięki przy okazji uważając na stwierdzenie o "niesamowitej mocy subwoofera". O jakości ani słowa Podudni, w to nie wątpię.. Do filmów suba dobrze mieć a co do muzyki to zależy jakiej głównie zamierzasz słuchać. Do klimatów techno/house/etc będzie pasować, do pozostałych już Ci tak nie będzie potrzebne. Posiadając model 1850 mogę powiedzieć, że Edifiery mają fajną scenę i separację i jak to piszesz - ogólnie są dobre jakościowo. Kolejna sprawa - nie wiem jak w przypadku 1600 ale u mnie by bas "doszedł" muszę być te 2m od głośników, także siedząc blisko kompa, monitorów i ustawionych obok głośników nie dostaniesz basu tyle ile byś nawet tym, nazwijmy, rozlanym subem dostał. Pokój masz w kwadracie czy bardziej prostokącie? Na której ścianie masz zamiar rozlokować sprzęt?
 13. Cezar

  Powitania!

  Dzień dobry wieczór wszystkim Użytkownikom. Mija trzeci miesiąc odkąd znalazłem stronę i dwa jak regularnie czytam forum więc chyba czas najwyższy się przywitać, podziękować wszystkim za wiedzę w postach i zacząć pisać mimo (a może właśnie przez?) statusu "zupełnie początkujący"

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...