Jump to content

Leszek

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Leszek

 1. Dziękuję bardzo za odpowiedzi Dziadek używa już aparatu słuchowego, ale słuchawki mają służyć tylko i wyłącznie do oglądania TV; nie będą pairowane z tel itp i używane tylko w domu wiec ANC też nie jest wymagany. Czy w ogóle Bluetooth jest dobrym wyborem czy może jednak zdecydować się na transmisje radiową - jakie słuchawki Panowie polecają ? Dziekuję za pomoc i pozdrawiam.
 2. Witam! Miałem już możliwość skorzystania z pomocy ma Forum ws słuchawek bezprzodowych i jestem bardzo zadowolony z wyboru, dlatego zwracam się ponownie o pomoc Poszukuję słuchawek zamkniętych, Bluetooth z osobną regulacją głośności na każdą stronę - np możliwość głośniej na prawa stronę a ciszej lewą. Słuchawki są dla dziadka, który ma problemy ze słuchem. Dziękuję za pomoc!
 3. Dziękuję, Ostatecznie wybór padł na ATH-ANC900BT Pozdrawiam.
 4. Dziękuję Panie Jakubie, oczywiście zapoznałem się z tym działem przed założeniem nowego tematu; przepraszam nie byłem pewny czy lista została aktualizowana od 2018. Czy pod koniec 2019 nadal poleca Pan ATH-SR50BT ? Dziękuję za odp.
 5. Witam ! Poszukuje słuchawek zamkniętych - z Bluetooth - do 1000 zł. 99% czasu będą podłączone do TV. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...