Jump to content

Leszek

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Leszek

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję bardzo za odpowiedzi Dziadek używa już aparatu słuchowego, ale słuchawki mają służyć tylko i wyłącznie do oglądania TV; nie będą pairowane z tel itp i używane tylko w domu wiec ANC też nie jest wymagany. Czy w ogóle Bluetooth jest dobrym wyborem czy może jednak zdecydować się na transmisje radiową - jakie słuchawki Panowie polecają ? Dziekuję za pomoc i pozdrawiam.
 2. Witam! Miałem już możliwość skorzystania z pomocy ma Forum ws słuchawek bezprzodowych i jestem bardzo zadowolony z wyboru, dlatego zwracam się ponownie o pomoc Poszukuję słuchawek zamkniętych, Bluetooth z osobną regulacją głośności na każdą stronę - np możliwość głośniej na prawa stronę a ciszej lewą. Słuchawki są dla dziadka, który ma problemy ze słuchem. Dziękuję za pomoc!
 3. Dziękuję, Ostatecznie wybór padł na ATH-ANC900BT Pozdrawiam.
 4. Dziękuję Panie Jakubie, oczywiście zapoznałem się z tym działem przed założeniem nowego tematu; przepraszam nie byłem pewny czy lista została aktualizowana od 2018. Czy pod koniec 2019 nadal poleca Pan ATH-SR50BT ? Dziękuję za odp.
 5. Witam ! Poszukuje słuchawek zamkniętych - z Bluetooth - do 1000 zł. 99% czasu będą podłączone do TV. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...