Jump to content

Rafudion

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Rafudion

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

183 profile views
 1. Myślałem że na forum jest jednak więcej mądrych ludzi niż głupich, ale powoli przekonuje się, że masz rację. Recenzje już dawno przeczytałem, ale jako że każda z tych słuchawek ma może kilka recenzji, a znacznie więcej osób je kupiło, to chciałbym poznać dodatkowe opinie ludzi na temat tych słuchawek. Oczekuje odpowiedzi na temat, najlepiej napisanych przez ludzi posiadających doświadczenie w tym temacie i mogących je ze sobą porównań. Poza tym, czy recenzje nie są właśnie takimi opiniami w stylu "mam i polecam" tylko napisanymi przez ludzi, którzy są w stanie porównać ze sobą różne urządzenia? Poza tym dzięki za dodanie wartościowej opini.
 2. Dlatego chce brać coś co jest najlepsze, według większości ludzi.
 3. Dlaczego wszystko traktujesz personalnie? Twoje recenzje bardzo mi pomogły w wyborze, mówie o masie innych komentarzy. Wymagań nie posiadam, bo nie posiadałem odpowiedniego sprzętu, żeby te wymagania zdobyć, z tego powodu na samym początku chodziło mi o jak najlepszą jakość dźwięku w stosunku do ceny.
 4. Ja nie mam żadnych wymagań w stosunku do słuchawek, na samym początku na mnie wymogli żebym jakieś napisał, to napisałem. W którym momencie neguje ich opinie?
 5. Ten wątek nie jest nadmiarowy, w tym obecnym powstała zbyt duża gównoburza, żeby ktoś odpowiedział mi sensownie.
 6. Dlaczego zniknął mi temat? W tym poście nic się nie dowiedziałem, dlatego chciałem go napisać od nowa, bez tej całej gównoburzy.
 7. Chciałbym kupić słuchawki douszne, koszt całego zestawu powinien wynosić do 200zł. Zastanawiam się nad dwoma rozwiązaniami: Po pierwsze, kupno słuchawek mających bluetooth: Creative Outlier Sports lub Audictus Adrenaline 2.0. One najlepiej wypadają i są najbliżej górnej granicy budżetu, jeżeli chodzi o słuchawki z bluetoothem. Po drugie, kupno za 60 zł nadajnika bluetooth Baseus BA02, do którego będę podłączał słuchawki na jacka za 140 zł. Wśród nich najlepiej wypadają Soundmagic E10c i Snab Overtone EP-101M. Nie chce słuchawek sprowadzanych z Chin, ponieważ nie chce czekać kilku tygodnii na słuchawki, potrzebuje je na teraz. Nie chce też słuchawek używanych, bo zależy mi na jak najdłuższym ich użytkowaniu, a słuchawki używane są już częściowo zużyte, co mocno skraca ich czas do zniszczenia. Wiem, że słuchawki używane lub sprowadzane z Chin byłyby lepsze. Chodzi mi o jak najlepszy dźwięk w tym budżecie, nie oczekuję cudów. Jedyne wymagania to futerał, lepsza jakość dźwięku od słuchawek xmusic AEP301K, (te słuchawki ciągle się psuły i zacząłem mieć tego dość.) dobre odtwarzanie mojej playlisty: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKUwuwi57FwMs9GfLiTBOWC2oRBqE4zJv Nie mam jakiegokolwiek doświadczenia w audio, dlatego nic więcej nie jestem w stanie określić. Muzykę będę puszczał z Huawei mate 10 lite, a słuchawek będę używał głównie w autobusie. Chodzi mi o te słuchawki : Audictus Adrenaline 2.0 Creative Outlier Sports Soundmagic E10c Snab Overtone EP-101M. RHA MA390 Hyperx Earbuds Roccat Aluma Kz zst Blitzwolf vox1 Sennheiser CX 3.00 Audio-Technica ATH-SPORT2 Brainwavz M5 Brainwavz proALPHA Snab Overtone EP-101M BT Pioneer SE-C4BT-B Huawei AM61 Sport BT C Sony WI-C300.
 8. Co sprawia że twoje słuchawki tyle kosztują? W praktyce moje wymagania są żadne, wszystko mnie zadowoli, ale pomimo to chce dobrze wydać pieniądze. Obecnie najbardziej skłaniam się ku wersji z Snab Overtone EP-101m i Baseus BA02. Moim powodem jest to, że skoro wydaje jakiekolwiek pieniądze (dla mnie w miarę duże, przynajmniej jeżeli chodzi o słuchawki douszne) to chce nowej rzeczy, nie zniszczonej, oraz z wszystkimi nowymi rzeczami.
 9. Jedną z rzeczy o których mi chodziło była ocena słuchawek które podałem, nie prosiłem o podanie innych, pomimo tego że wiem, że słuchawki używane lub sprowadzane z Chin byłyby lepsze. Nie chce słuchawek sprowadzanych z Chin, ponieważ nie chce czekać kilku tygodnii na słuchawki, potrzebuje je na teraz. Nie chce też słuchawek używanych, bo zależy mi na jak najdłuższym ich użytkowaniu, a słuchawki używane są już częściowo zużyte, co mocno skraca ich czas do zniszczenia. Sprzęt używany w danym budżecie prawie zawsze będzie lepszy od nowego, ale pomimo tego ludzie w większości kupują nowy. Chodzi mi o jak najlepszy dźwięk w tym budżecie, nie oczekuję cudów. Jedyne wymagania to futerał, lepsza jakość dźwięku od słuchawek xmusic AEP301K, (te słuchawki ciągle się psuły i zacząłem mieć tego dość.) dobre odtwarzanie mojej playlisty: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKUwuwi57FwMs9GfLiTBOWC2oRBqE4zJv Nie mam jakiegokolwiek doświadczenia w audio, dlatego nic więcej nie jestem w stanie określić. Maksymalny budżet jaki jestem w stanie wydać to 200zł. Wiem, że według większość ludzi na tym forum to mały budżet, ale nie jestem w stanie go podnieść, pomimo tego żebym chciał. Zastanawiam się nad dwoma rozwiązaniami: Po pierwsze, kupno słuchawek mających bluetooth: Creative Outlier Sports lub Audictus Adrenaline 2.0. One najlepiej wypadają i są najbliżej górnej granicy budżetu, jeżeli chodzi o słuchawki z bluetoothem. Po drugie, kupno za 60 zł nadajnika bluetooth Baseus BA02, do którego będę podłączał słuchawki na jacka za 140 zł. Wśród nich najlepiej wypadają Soundmagic E10c i Snab Overtone EP-101M. Jeżeli słuchawki posiadają wady konstrukcyjne ujawniające się po np. roku, to recenzenci posiadający słuchawki przez raczej krótki okres czasu (nie podejrzewam że ty lub jakiekolwiek inny recenzent ma słuchawki kilka miesięcy zanim zrobi recenzje) nie będą w stanie ich zauważyć i do nich się odnieść w recenzji. Recenzenci nie kłamią, czy są niewiarygodni, tylko pewne rzeczy można sprawdzić dopiero po dłuższym czasie, czego nie są w stanie zrobić. Wszystkie słuchawki w zestawieniu to słuchawki douszne, nosi się je w bardzo podobny sposób, a ewentualne różnice w noszeniu nie mają dla mnie znaczenia. Przez brak doświadczenia nie jestem w stanie podać jakie granie wolę, dlatego podałem playliste, żeby do niej można by dopasować to jak powinny grać. Muzykę będę puszczał z Huawei mate 10 lite, a słuchawek będę używał głównie w autobusie. Tyle wystarczy?
 10. Jaki miały dźwięk, jak były wygodne, jak się sprawowały?
 11. Chodzi mi o te słuchawki : Audictus Adrenaline 2.0 Creative Outlier Sports Soundmagic E10c Snab Overtone EP-101M. RHA MA390 Hyperx Earbuds Roccat Aluma Kz zst Blitzwolf vox1 Sennheiser CX 3.00 Audio-Technica ATH-SPORT2 Brainwavz M5 Brainwavz proALPHA Snab Overtone EP-101M BT Pioneer SE-C4BT-B Huawei AM61 Sport BT C Sony WI-C300. Czy nie do tego powinno służyć forum, żeby pomóc w wyborze? Poza tym przeczytałem już większość recenzjii.
 12. Nie interesują mnie używki, ani sprzęt sprowadzany z Chin, czego nie jesteś w stanie zaakceptować. Obejrzałem wiele recenzji na YouTube i przeczytałem też wiele, nie odrzucam ich, tylko chciałbym poznać opinie kogoś kto miał je dłużej. Gdzie w takim razie można te słuchawki posłuchać, bo rzeczywiście, to chyba najlepszy pomysł?
 13. Jeżeli od kilku lat nie ma ich w produkcji, to po co je polecasz?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...