Jump to content

Davvid

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Davvid

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  ATH-SR50BT
 • Słuchawki (pozostałe)
  HM5, HD555, RMOE

Recent Profile Visitors

205 profile views
 1. Szczerze? ATH-M50 i welury? Nie widzę, a raczej nie słyszę tego, niestety. Te słuchawki są strojone pod skórki i do tego cienkie pady. Obawiam się, że wyjdzie lipa. Słuchawki są dość efektywne, wg mnie nie potrzebują nic specjalnego do wzmocnienia.
 2. Ja bym z SR50BT do metalu bez EQ nie podchodził. Mówię z autopsji. Góra (talerze) jest nie do przejścia na defie. Oczywiście jest to do "naprawienia" z EQ. Out-of-the-box zdecydowanie lepszą opcją stricte do metalu wydaje się M50XBT. Głośność w SR50BT też nie powala. Na pewno ***nięcia nie będzie.
 3. Jeśli Ci nie straszne modele nauszne, to polecałbym spróbować Marshalle Major III BT. Z tych tańszych brzmiały mi b. strawnie własnie do hard rocka/metalu. Do 300zł to w ogóle najlepiej z tego co udało mi się posłuchać. A raczej bez problemu w MM można je znaleźć.
 4. Sprawdzonym donglem BT obsługującym aptX jest też Sennheiser BTD 500. Na minus, że drogi jest.
 5. Trochę to niepokojące, skoro może sugerować problem z akku/układem ładowania. Do tej pory myślałem, że to prędzej problem z moim portem USB/kablem, bo nigdzie nie znalazłem takiego problemu na forach. Ale teraz po tym poście bogersa, to może wskazywać na jakąś wadę fabryczną...
 6. Ad1. Mam to samo i też nie wiem co to powoduje. U mnie po parokrotnym odłączeniu/podłączeniu kabla USB w końcu załapują i ładują się już do końca ~6h. Ładują się tylko jak pali się czerwona dioda, jeśli zgaśnie to nie ma sensu trzymać bo prąd nie leci. Też czasem mi zaczyna mrugać na czerwono co nigdzie nie jest opisane w instrukcji. Ad2. Raczej tak, ale jeszcze nie próbowałem tak, bo zawsze w końcu udawało mi się z kompa naładować sposobem jak wyżej.
 7. W moich również nic takiego nie ma po nawiązaniu już połączenia. W trakcie negocjacji i chwilę po faktycznie jest cichy pisk/bzyczenie. Ale później już nie, przy czym mam tu na myśli aktywne połączenie (czyli "odtwarzana cisza" lub chwilę po włączeniu pauzy).
 8. Albo headset (kupa) albo audio (jakość). Tylko jeden profil może w danym momencie "grać". Tego nie przeskoczysz w technologii Bluetooth (a przynajmniej na razie).
 9. Tak, przy czym jeśli poczyta się różne fora, to dość typowa "cecha" HP70 niestety.
 10. Tylko może teraz lepiej ich nie kupować. Podpowiedź: ich siedziba jest w Wuhan
 11. I bardzo słusznie. Po prostu pozytywnie rozbroiłeś mnie tym przysłowiem ;-)
 12. Dla mnie gdzieś po środku Ale obszerne recenzje 990 i 880 masz tu na blogu, wraz z porównaniami. One myślę wyczerpują temat i ciężko coś dodać.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...