Jump to content

wizard92

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About wizard92

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Tak jak w temacie. Szukam godnych polecenia słuchawek wokółusznych otwartych pod DAPa. Zależy mi na wychwyceniu przestrzeni oraz różnorodności dźwięków w dziełach muzyki klasycznej. Na ten moment chciałbym, żeby słuchawki działały po SE. Nie chcę, aby dodawały nic od siebie, czyli działały bez "zabarwiania" dźwięku. Dobrze by było mieć pewność, że zostaną odpowiednio napędzone przez DAP. Maksymalna kwota do wydania to 4k (taki totalny maks.).
 2. Witam, Jestem posiadaczem odtwarzacza Sony NW-A45. Poniżej oficjalna specyfikacja dla ułatwienia: https://www.sony.pl/electronics/support/digital-music-players-nw-nwz-a-series/nw-a45/specifications Szukam słuchawek nausznych do tego modelu, które pozwoliłyby mi wykrzesać z tego sprzętu jak najwięcej dobrego. Zależy mi na wygodzie noszenia słuchawek - nie powinienem czuć dużego nacisku na głowę oraz uszy przy dłuższym słuchaniu. Pod tym względem w zupełności wystarczały mi Sennheiser HD439. Warto wspomnieć, że mam duże uszy i lubię kiedy są dokładnie zakrywane. Szukałbym cze

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...