Jump to content

SEQT

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

SEQT last won the day on April 3

SEQT had the most liked content!

Community Reputation

27 Good

About SEQT

 • Rank
  Początkujący
 1. To forum otworzyło mi oczy na inne formy muzyczne, za co serdecznie dziękuję. Jednakże głównym nurtem, który mnie fascynuje są dźwięki około gitarowe. Ten tu gitarzysta zmiótł mnie poprzednią płytą. Ta jest jeszcze lepsza P. S. Od 3-ciej minuty niespodzianka
 2. Jaką trzeba mieć wyobraźnię, żeby stworzyć coś takiego
 3. Nie wierzę, że choć jeden forumowicz nie zna. Przepiękna linia melodyczna i silny przekaz
 4. SEQT

  Zegarki

  Dziadek. Najlepszy przyjaciel w teren
 5. Dziękuję za dobre słowo, o które tak ciężko w tych dziwnych czasach. Nigdy nie miałem intencji, żeby kogoś obrazić. Pozdrawiam z audiofilskim ave?
 6. SEQT

  Zegarki

  Niby Frogman a to zwykły Mundek? To mnie w nim urzekło. Staruszek, po renowacji. Z czasów, kiedy jeszcze G nie parowały?
 7. SEQT

  Zegarki

  Trochę się wahałem, czy w ogóle podpinać się pod temat. Raz kozie śmierć. Generalnie też mam skrzywioną psychikę jeśli chodzi o zegarki. Zaczęło się już bardzo dawno temu. Niestety w mojej kolekcji rarytasów nie uwidzisz. Wiadomo - budżet. Ale jak już ktoś mądrze wspomniał założyłem, że tak do 1k wydolę ? I zbieram. Jedna zasada - wycisnąć z modelu co się da. W sensie, że bebechy są wkładane do innych, dużo droższych. Tak jak z tym GAW 100b. Ma radyjko i solara. A w G-steel identyczny moduł 2x droższy.
 8. Powrót, na który czekałem. W najlepszym stylu. Tak, wiem. Stary koń a jara się taką muzyką. Dla nastolatków. No ją w odpowiedzi powiem, że nigdy nie rozumiałem fenomenu Myslovitz czy Wilków. No niestety. Słabe. A o T.Love nie wspomnę. Z szacunku dla innych. Jedni śpiewają o biuście Baśki a inni o przyjacielu z nieba, o gustach się nie dyskutuje. Pozdrawiam na upragniony wknd. Owocnych odsłuchów!!! ?
 9. SEQT

  Heavy Metal

  Bydgoszczanie. Te 6 lat temu było to dla mnie odkrycie. Do dzisiaj w mojej 10 płyt zeszłej dekady. Ale nie pykło i już ich nie ma. A szkoda. Niepodrabialny styl. Dziwię się, że nie było o nich głośno.
 10. SEQT

  Heavy Metal

  No tak już jest, że jak że swoim zespołem osiągnie się już wszystko, to przychodzi czas na eksperymenty. No i spotkało się paru kolesi i stworzyli tzw supergrupę. To musiało się udać?
 11. Moja fascynacja od pierwszego odsłuchu. Polecam progresywnie nastawionym?
 12. Jakiś czas temu zakupiłem Denon Envaya Mini. Z czystym sumieniem mogę polecić. Gra w pełnym zakresie i nie przekłamuje dźwięku. Basu jest akurat? Wspierają aptx i są teraz w dobrej cenie w np. salonydenon.pl
 13. Logicznie i szybko. Pozostaje porównać co lepiej zagra. Dzięki daviox ?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...