Jump to content

Swierszcz

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Swierszcz

 • Rank
  Początkujący
 1. Dzięki za włączenie się do dyskusji. Shanling już się pojawiał w propozycjach, co prawda martwi mjie ergonomia, ale może raz jeszcze pochyle się nad tym odtwarzaczem. Widziałem, że podpowiadasz też w wątku o słuchawkach. Może masz pomysł nad zesawem. Do słuchania audiobooków nie potrzeba pewnie szerokiego pasma przenoszenia, ale przede wszystkim wygody, długiego czasu działania (chodzi o małe słuchawki bezprzewodowe)
 2. Budżet 500 zł nie jest sztywno wyznaczony. Chociaż uważam, że moje potrzeby nie są na tyle wygórowane, aby była konieczność wydać więcej. Choć oczywiście mogę się mylić, bo w temacie jestem laikiem. Przyjrzę się jeszcze Apple i FiiO. Może coś uda się wybrać.
 3. To ma być prezent, także używane odpadają. A ofert na nowe iPody nano nie widzę. Nie zależy mi na tym, aby odtwarzacz był małych rozmiarów. Wystarczy, żeby można było zakwalifikować go do kategorii przenośnych. To może jednak, któryś z modeli FiiO. Tylko, który byłby optymalny do moich potrzeb?
 4. Górna granica budżetu nie jest sztywno ustalona. Ja oglądałem też FIIO M6. Podobał mi się. Nie wiem, czy podążyłem w dobrym kierunku za Twoją poradą, ale Touche wydaje się zbyt drogim urządzeniem, jak na moje wymagania. Ceny nano wydają się niższe, ale to chyba starsze rozwiązania?
 5. Zależy mi na Bluetooth, aby można było w łatwy sposób komunikować odtwarzacz z słuchawkami, głośnikami, samochodem... Nad Shanling się zastanawiałem. Sprawia on jednak wrażenie niezbyt wygodnego w obsłudze ze względu nq małe rozmiary.
 6. Dzięki za odpowiedź. Oglądałem ten model, co prawda tylko w Internecie, ale wydawał się być zrobiony z nie eleganckich materiałów. Myślę, że budżet, który chcę przeznaczyć na zakup może pozwolić na wybór czegoś bardziej miłego dla oka i dłoni.
 7. Dziękuję za odpowiedź. Oczywistym jest, że chcę kupić najlepszy sprzęt, ale za jak najniższe pieniądze. Jeżeli polecisz coś do 500 zł, to będę zadowolony. A może w tej cenie dałoby się jeszcze dołożyć fajne słuchawki bezprzewodowe? Ale być może przekonasz mnie, że warto wydać więcej niż 500 zł. Ważne, żeby interfejs dawał wygodę w odtwarzaniu długich plików z rozdziałami. A ponieważ to prezent to sprzęt powinien się elegancko prezentować. Jakość dźwięku natomiast nie będzie tu priorytetem.
 8. Może to nietypowe zagadnienie na tym forum, szukam na prezent odtwarzacza mp3 . Będzie on wykorzystywany głównie do słuchania audiobooków, a oprócz odtwarzania plików m. in. w formacie mp3 chciałbym, aby miał możliwość komunikacji bluetooth. Dodatkowym atutem będzie długi czas pracy na baterii oraz pamięć > 16 GB. Czy mogą Państwo polecić jakiś produkt? A może nawet zestaw z wygodnymi, bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi. Dziękuję za pomoc.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...