Jump to content

lulu33

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About lulu33

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Elektronika Yamahy zawsze dobrze zgrywała się z Wilkinsami, jest to sprawdzone połączenie. Ważne jest tylko, aby tych kolumn nie stawiać blisko ściany.
 2. Dobrą alternatywą dla Pianocrafta jest Panasonic PMX 152. Ewentualnie amplituner Pioneer 86 bez głośników. Kolumny dobierzesz wedle gustu,
 3. lulu33

  Brzmienie lat 80tych

  Jeżeli chodzi o lata 80- te niestety jest to smutny dla mnie rok, w kwietniu zmarł Andrzej Adamiak z Rezerwatu a w grudniu zmarł Darek Malinowski basista i wokalista Siekiery. Posłuchajcie sobie na czesć Siekiery Misiowie puszyści i na cześć Andrzeja Adamiaka z Rezerwatu Serce dla... i Nieprzytomnie słodka noc.
 4. Posiadam słuchawki Isk 580 już ponad dwa lata grają przyciemnionym, muzykalnym dzwiękiem z cofniętą górą niskim i mocnym basem z szeroką sceną porównywalną ze słuchawkami Akg 240, nie są one słuchawkami studyjnymi ani monitorującymi, nazwałbym je raczej słuchawkami uniwersalnymi, grają dobrze w każdym gatunku muzycznym Isk 580 potrafią zagrać nawet na kiepskiej jakości empetrójkach. Używam je czasami gdy chcę odpocząć od jasnych Akg 702. W stosunku do Philipsów SHP2500 scena będzie zdecydowanie większa na szerokośc i trochę w przód.
 5. Jeżeli chodzi o odtwarzacze przenośne to warto się zastanowić nad którymś z modeli xDuoo.
 6. Na Pana miejscu od razu skreśliłbym z listy E10K 2, W połączeniu z K702 będzie to grało niewiele lepiej niż z laptopowej integry. Jeżeli chodzi zaś o NuForce Icon 3, to w tej samej cenie poniżej 600 zł ma pan Dac Zen. Warto ten ostatni dac przetestować przez internet z możliwością zwrotu.
 7. Witam posiadam wszystkie wymienione wyżej przez Pana słuchawki. Isk 580 są od AKG 240 bardziej universalne, jak dla mnie scena w w obu modelach jest taka sama, za to w tych pierwszych bas schodzi niżej i jest mocniejszy i poprzez wycofaną górę lepiej sprawdzają się na słabszych jakościowo nagraniach. Na iskach posłucha Pan wszystkich gatunków muzycznych, żaś w k 240 najlepiej brzmi muzyka klasyczna i elektronika.Słuchawki Akg 702 nie są słuchawkami wymagającymi, to jest tylko mit krążący po sieci. Miałem okazję porównywać brzmienie słuchawek ATH 700x, które są podobno łatwiejsze w wysterowan
 8. Czy według Pana jest różnica w brzmieniu daca Zen po podpięciu zasilacza?
 9. Witam po dłuższej przerwie, po wielu przemyśleniach i odsłuchach słuchawek ostatecznie zdecydowałem się na Akg 702 słucham ich od kilku tygodni i muszę stwierdzić, że 702 są właśnie tym czego szukałem. Słuchałem Akg 240 i ich dzwięk wydał mi się trochę za bardzo przyciemniony i zamulony, Dt 990 miały mniejszą scenęi nie podobały mi się wizualnie zaś Akg 702 brzmią bardzo jasno z lekkim, niskim, ale wystarczającym dla mnie basem i bardzo szeroką sceną. Można je od biedy podłączyć do zwykłej karty zintegrowanej i moim zdaniem lepiej graja na zwykłej integrze niż Akg 240. Słuchawki mam podłą
 10. Przepraszam za spamowanie, dziękuję za słuszną uwagę Małem możliwośc odsłuchu chińskiej wersji modelu Akg 240, pod względem wizualnym kabel maja podobnie miękki do Isk 580, wykonanie padów też typowo made in China, pady średniej jakości. zaś jeżeli chodzi o dzwięk, to trudno mi powiedzieć, czy grały ciemno, czy jasno., fajna była przestrzeń bas nie za mocny, nieschodzący zbyt nisko, niby tylko słuchawki klasy średniej, szczegółowośc też była zadawalajaca.,. Na zwykłejgrze wcale nie grały cicho, ja nie lubie głośnego słuchania, ogólnie barwa dzwięku mi sie podobała, wymienny kabel to dodatkowy
 11. Oczywiście dam znać, gdy się trochę osłucham z X2 to wtedy podziele się wrażeniami.
 12. Jak wypada scena w porównaniu X2 z 701?, Philipsy według opinii użytkowników mają charakterystykę brzmienia zbliżoną do Hd 600.
 13. Decyzja podjęta, zamawiam Philipsy X2, jeżeli mają charakterystykę dzwiękową podobną do Sennheiser 600, może to będzie to czego szukam.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...