Jump to content

togrod

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About togrod

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze tylko pytanie jak brzmieniowo wypadają w porównaniu z akg 550 mam wersję MK3, funkcjonalnie to oczywiście inna sprawa bt i anc, ale ciekawi mnie czy jakościowo zrównują się z akg, przestrzeń i wszelkie niuanse, czy też prezentacja jest jest inna,. Dobry dźwięk po bt to w pewnych sytacja duża wygoda, jednak dobrze gdyby to był poziom akg 550. Pozdrowienia T.
 2. Jak zawsze świetna recenzja, przyznam że kilka par słuchawek zgromadzilem to chyba wynika z chęci ucieczki w świat dźwięków porządnych od tych zdecydowanie niechcianych. Zawsze mój wybór był oparty o recenzje Audiofanatyka. Każdych słucham w zależności od szerokopojetych okoliczności I też po tych kilku latach zaglądania tu wiem że mam bardzo podobne preferencje odnośnie reprodukcji dźwięku. Ciekaw jestem jak recenzowane słuchawki wypadają dźwiękowo na tle ath AR5 BT ( recenzowane już jakiś czas temu więc zapewne porównanie może być oparte jedynie na wrażeniu ale też o takie mi chodzi) funkcjonalnie to oczywiście inny świat. Bardzo lubię AR5 ale brakuje mi ANC , skolei wspomniane ath700 dźwiękowo rozczarowują dając jednak świetna izolacje i wygodę. Serdeczne pozdrowienia Tomek.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...