Jump to content

agawu

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About agawu

 • Rank
  Nowy
 1. Telefon ma USB-C więc tylko taki wtyk wchodzi w grę. ew. jaka dźwiękowa do Aune S6 czy ta moja będzie OK ?
 2. Dziękuję za odpowiedzi. Nie mam limitu ceny itp. dla mnie ważne są 2 rzeczy. USB-C żeby podłączyć do współczesnego telefonu a w domu komputera no i żeby było to urządzenie kieszonkowe jak tektóre pokazałem. Dragonfly wygląda ciekawie ale nijak go do telefonu nie podepnę. Wiem że to mały offtopic, ale w zaciszu domowym co byście polecili? Jaki wzmacniacz i kartę dźwiękową? Mam Soundblastera Omni - obleci ?
 3. to troszkę co innego, bo urządzenia o jakie pytam mają rozmiar pendrive i nadają się do wygodnego podłączenia w telefonie
 4. Co polecicie? Creative AMP czy iBasso DC01 lub DC02 do telefonu komórkowego a czasem do PC? A może coś zupełnie innego? Słuchawki Hifiman HE400i, muzyka rock metal ??

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...