Jump to content

Jaglak

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Jaglak

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tego co rozumiem co chłopaki mi powiedzieli powyżej AMP do tych słuchawek będzie musiał wyciągnąć do 1000mw lub więcej(?). Nie wiem czy jest jakieś tanie mobilne rozwiązanie które może tego dokonać.
 2. Bazuje na tym:https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-fiio-k5-headphone-amp.6824/ Ale ja nie umiem czytać wykresów badających właściwości sprzętu tylko widzę porównania z innymi sprzętami które mają ''respekt''. I to niby taki trochę gorszy JDS Atom.
 3. Zrobiłem na nowo research i w sumie zapomniałem ,że ampdac w tej cenie to żart ,ale sam np. amp powinien styknąć np Fiio 5k co o tym myślicie?
 4. A gdybym miał wydać do 600zł na sam wzmacniacz ,żeby potem tylko zainwestować w dac i mieć spokój?
 5. Jeżeli kiedykolwiek zmienię słuchawki to na lepszą/podobną wersje he 400i lub lcd-2 ,słyszałem ,że schiit magni 3 + modi 3 jest świetne za swoją cenę tylko nie ma tego jak sprawdzić w polsce A ja właśnie słyszałem przeciwnie ze planarów nie obchodzi za bardzo rezystacja na wyjściu.
 6. Witam na początku chciałem zestaw 5.1 za ok 4000zł ludzie za granicą odradzili mi tego i mówili żebym kupił 2.1 ,złożyli mi taki zestawik: SMSL AD-18 Cambridge Audio SX 50 Cambridge Audio SX-120 Jakieś opinie?
 7. Czyli mam rozumieć ,płacę 1000zł albo mam spadać
 8. Witam posiadam he 400i już jakiś czas ,szukam wzmacniacza-daca do ok. 500zł tylko pytanie czy ma to sens i czego mogę oczekiwać?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...