Jump to content

Benazzi

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Benazzi

 • Rank
  Nowy
 1. Panie Jakubie dzisiaj dotarła do mnie paczka z aune x1s 10th i mam problem. Nie słyszę dźwięku z słuchawek, sterowniki pobrałem z oficjalnej strony. Ma Pan jakiś pomysł co może być przyczyną? /// Edit - problemem była zintegrowana karta dźwiękowa. Wygląda na to, że muszę odłączyć przewody RCA żeby dźwięk był na słuchawkach.
 2. Panie Jakubie, obecnie posiadam możliwość zakupu Xonara Essennce STX II po bardzo dobrej cenie z kompletnym zestawem akcesoriów. Czy do K240 MKII i K702 będzie odpowiedni? Czy lepiej dołożyć do Aune x1s?
 3. Bardzo Panu dziękuję za poświęcony czas i podzielenie się wiedzą.
 4. Finalizując wątek. Czy X1S będzie pasował do któryś z wyżej wymienionych modeli poza k240 mkII? I pytanie bonusowe, czy zna Pan urządzenie o nazwie xDuoo TA-01B (polecone na innym forum)?
 5. Na początku chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów audiofanatyka. Jako kompletny laik w sprawach audio muszę poprosić Was o pomoc. Obecnie posiadam Xonara DX i słuchawki Akg k240 MKII, wydaję mi się, że przez impedancje wyjściową karty dźwiękowej bas jest trochę zamulony. Dlatego prosiłbym Was o polecenie DAC/AMP do wcześniej wymienionych słuchawek. Budżet to około 1000zł, jednakże chciałbym, aby było to urządzenie zewnętrzne - żeby nie było jakichś problemów. Dodatkowo musi być opcja podłączenia głośników poprzez RCA. Proszę również wziąć pod uwagę, że w przyszłości planuję zakup słuchawek Beyerdynamic DT990/600 Edition, AKG K702 lub AKG K550.
 6. Na początku chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów Audiofanatyka. Przechodząc do mojego pytania, czy do słuchawek AKG k240 mkII 55 Ohm wystarczy Xonar DX, czy wypadałoby zainwestować w coś lepszego? Jeśli tak, to prosiłbym o podanie modeli kart dźwiękowych, które by się do tego nadały.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...