Jump to content

j4r3k

Użytkownik
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Neutral

About j4r3k

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pisałem pod kątem tylko naprawy własnoręcznej, wtyk jack i gniazdo to jest parę zł.
 2. Z tego co rozumiem z opisu to resztki jacka zostały w gnieździe w komputerze, to w jakim stopniu to przeszkadza w naprawieniu kabla słuchawkowego? To że uniemożliwia wpięcie go ponownie w to samo gniazdo to rozumiem, ale same słuchawki do uratowania. Jeżeli to gniazdo jest w panelu przednim obudowy a nie na płycie/karcie to wymiana jego też chyba nie będzie super trudna.
 3. Kabel przecież można naprawić...
 4. Nie wiem czy to dokładnie twój model ale masz tutaj pomiary MSR7NC https://www.rtings.com/headphones/1-2/graph#478/2050 stawiam że to co drażni to te dwie górki przy 8 i 10 kHz. Zrób w APO odwrotność tego, ale nie tak żeby na zero wyszło, zabierz tak 3-4 dB, resztę możesz zostawić bez zmian.
 5. Dobra cena https://www.olx.pl/oferta/bayerdynamic-dt-990-pro-CID751-IDAjse5.html trochę mało na fotkach widać
 6. Nie gmeraj bo jeden zły ruch i membrana do piachu. Serio wypróbuj APO to nic nie kosztuje. Sam mam sybilujące słuchawki i dzięki temu kasuję co za dużo a detale zostają i przestrzeń.
 7. j4r3k

  Muzyczne Zakupy

  Miałem je do 1990, mocno podbijały bas, aż za bardzo.
 8. Po odsłuchach i w ciemno? To znaczy, że słuchałeś różne modele tylko nie LCD3 i bierzesz je w ciemno?
 9. Dajcie już spokój z tym zyskiem, jest możliwość zwrotu i to wystarczy, dwa tygodnie to dość czasu żeby się zdecydować.
 10. @Audiomagic.pl co będzie jak do 20tego nie znajdziemy 5 osoby, nici z imprezy?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...