Jump to content

j4r3k

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About j4r3k

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W Katowickim AudioStyl S6 Pro sprzedadzą ci za 2300 (sam pytałem niedawno), a może i więcej coś wyciśniesz
 2. Gratuluję wyniku, ja w tym teście jestem bezradny.
 3. Wizualne tu jest prościej i szybciej http://mp3ornot.com/
 4. Ja również nie jestem w stanie. (X1s + DT1990). @LoCzekk mówisz, że bez problemu? To pokaż skriny z tego https://www.theverge.com/2017/4/5/15168340/lossless-audio-music-compression-test-spotify-hi-fi-tidal tutaj masz FLAC, 320 i 160.
 5. Mamy wspaniałe daci i ampy, a czy odróżniamy w ogóle plik lossless od skompresowanego? Polecam ślepy test http://abx.digitalfeed.net/ trzeba (minimum 5 razy na kawałek) wskazać czy próbka X to A czy B (nie wiadomo który jest stratny).
 6. https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-nuforce-dac80.6455/ "Noise floor (bottoms of the curves) has risen a whopping 60 dB! This is stunning amount of "noise modulation."" Nie mówię że zły
 7. X1S w wersji 10th anniversary. Tak się składa że mam obecnie T1 SE i X1s. Ciężko mi jest znaleźć jakieś znaczące różnice między nimi. Najbardziej (na odpowiednim materiale) słychać przy X1s lepszą reprodukcję basu.
 8. Dotarły dziś do mnie trzy różne zestawy padów Dekoni dedykowane do słuchawek Beyerdynamic, zamieszczę więc tutaj mikro recenzję. Słowem wstępu: - wszystkie typy padów mają wbudowaną cienką gąbczastą powłokę na całej powierzchni pada, także razem z fabrycznymi przekładkami mamy dwie warstwy co wpływa na lekkie przytłumienie wyższego pasma - kołnierz na padach ma cienki szew i jest minimalnie grubszy i dużo miększy niż kołnierz padów fabrycznych przez co nie można go wepchnąć między dwa pierścienie mocujące w DT 1990/1770, trzeba założyć po prostu na obudowę jak np. w DT 990, pady wtedy mają trochę luzu i nie trzymają się tak dobrze jak fabryczne w osi X Y. Nie jest to duży problem - komfort w każdych podobny i bardzo wysoki - są grubsze od fabrycznych więc przetworniki mamy ciut dalej od uszu, możliwe że z czasem się uklepią Brzmienie: 1. Pady Elite Velour https://dekoniaudio.com/product/dekoni-audio-elite-velour-earpad-set-for-beyerdynamic-dt-770-880-990-and-more/ Chyba najbardziej zbliżone do fabrycznych balanced, ale wszystko brzmi bardziej miękko. 2. Pady Fenestrated Elite Sheepskin https://dekoniaudio.com/product/dekoni-audio-beyerdynamic-dt-series-fenestrated-elite-sheepkin-ear-pad-set/ Największe nieporozumienie. Bas leciwy, cała reszta pasma również wycofana. Nie wiem czy to przez otwory ale te pady jakby absorbowały energię soniczną z przetworników. 3. Pady Elite Sheepskin https://dekoniaudio.com/product/dekoni-audio-elite-sheepskin-ear-pads-for-beyerdynamic-dt-series-headphones/ Najciekawsze chyba, bas mocniejszy niż w padach balanced (zwłaszcza środek), ale nie do przesady, zastanawiałbym się czy ich nie zostawić. W każdych z tych padów, gdybym je zostawił na własność wyciąłbym tą dodatkową warstwę siatki bo siada detaliczność 1990, a na sybilację to i tak za mało (precyzyjne EQ się sprawdza).
 9. Przerzuciłem na próbę pady z 990 Pro do 1990. Na plus komfort (są miększe), na minus jednak bas. Przy fabrycznych padach balanced bas jest sprężysty i energetyczny, na padach 990 zrobił się miękki i wolniejszy. Ktoś próbował może coś z oferty Dekoni https://dekoniaudio.com/filter/?product_cat=beyerdynamic%2Bdt1990&product_cat=beyerdynamic%2Bdt1990 ?
 10. Podaję korekcję dla DT 1990 Pro do Equalizer APO: Preamp: -0.1 dB Filter: ON PK Fc 6000 Hz Gain 0.7 dB Q 3.5 Filter: ON PK Fc 7000 Hz Gain -3 dB Q 5 Filter: ON PK Fc 9000 Hz Gain -4.2 dB Q 5 Filter: ON HS Fc 11000 Hz Gain -0.7 dB ostatnie opcjonalnie.
 11. @Jakub Łopatko wysłałem wczoraj PW w sprawie kabla.
 12. Ja tam polecam 990 Pro, moim zdaniem gra to lepiej niż "konsumenckie" Edition. To że przetwornik jest ten sam to nie wszystko, budowa inna i to słychać. Pro mniej tnie po uszach, tańsze i wg mnie wygląda lepiej niż to plastikowe, szare coś.
 13. Pinout się zgadza https://support.beyerdynamic.com/hc/en-us/articles/204587831-Which-plug-is-used-for-the-detachable-cable-of-DT-1770-1990-PRO- wysłałem zapytanie.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...