Jump to content

j4r3k

Użytkownik
 • Posts

  106
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

j4r3k's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

24

Reputation

 1. Bas to w nich jest, niestety w połączeniu z moja głową to go nie słychać bo docisk jest zbyt lekki. Odciągnijcie delikatnie pady od uszu to zrozumiecie o co mi chodzi
 2. Dziś dotarły do mnie. Na gorąco: - headband (ten metalowy) strasznie przenosi wszelkie nawet jego dotknięcia do słuchawek, stuknięcie w niego paznokciem to już jest nowy instrument w nagraniu - przejściówka na szrot z miejsca - kabel chyba miał służyć jako awaryjna linka holownicza do Uaza Brzmienie: - pierwszy utwór i: "gdzie jest bas, czy to słuchawki zamknięte?" - mam małą głowę i z automatu słuchawki na które inni narzekają że cisną u mnie są w sam raz, a niestety tutaj docisk nausznic jest niewielki, wystarczyło minimalne dociśniecie rękami i bas wraca i to mocny, nie wiem czy jest w ogóle szansa na tak duże uklepanie padów - na tą chwilę dla mnie niestety słuchawki do dyskwalifikacji bo bas być musi - w ogóle nie mam odczucia ze mam na głowie zamknięte słuchawki jeśli chodzi o scenę ... - po przyciśnięciu (bas) grają podobnie do DT1990, są jasne ale nie sybilują, średnica bardziej wysunięta, ciut za dużo dla mnie, jakby było połowę różnicy między 1990 a Magni chyba było by idealnie Gdyby te dwie powyższe rzeczy zmienić to chyba by zostały u mnie zamiast 1990.
 3. Chodziło mi wrażenia kogoś od nas, temat jest, także post
 4. To kto pierwszy zakłada temat z wrażeniami?
 5. Pisałem pod kątem tylko naprawy własnoręcznej, wtyk jack i gniazdo to jest parę zł.
 6. Z tego co rozumiem z opisu to resztki jacka zostały w gnieździe w komputerze, to w jakim stopniu to przeszkadza w naprawieniu kabla słuchawkowego? To że uniemożliwia wpięcie go ponownie w to samo gniazdo to rozumiem, ale same słuchawki do uratowania. Jeżeli to gniazdo jest w panelu przednim obudowy a nie na płycie/karcie to wymiana jego też chyba nie będzie super trudna.
 7. Kabel przecież można naprawić...
 8. Dobra cena https://www.olx.pl/oferta/bayerdynamic-dt-990-pro-CID751-IDAjse5.html trochę mało na fotkach widać
 9. Nie gmeraj bo jeden zły ruch i membrana do piachu. Serio wypróbuj APO to nic nie kosztuje. Sam mam sybilujące słuchawki i dzięki temu kasuję co za dużo a detale zostają i przestrzeń. Nie wiem czy to dokładnie twój model ale masz tutaj pomiary MSR7NC https://www.rtings.com/headphones/1-2/graph#478/2050 stawiam że to co drażni to te dwie górki przy 8 i 10 kHz. Zrób w APO odwrotność tego, ale nie tak żeby na zero wyszło, zabierz tak 3-4 dB, resztę możesz zostawić bez zmian.
 10. Jak nie przejdą to bierz na żula!
 11. Miałem je do 1990, mocno podbijały bas, aż za bardzo.
 12. Po odsłuchach i w ciemno? To znaczy, że słuchałeś różne modele tylko nie LCD3 i bierzesz je w ciemno?
 13. Dajcie już spokój z tym zyskiem, jest możliwość zwrotu i to wystarczy, dwa tygodnie to dość czasu żeby się zdecydować.
 14. @Audiomagic.pl co będzie jak do 20tego nie znajdziemy 5 osoby, nici z imprezy?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...