Jump to content

sar75

Użytkownik
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sar75's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. To musiałby być jakiś dac/amp w takim razie tak ,który by posiadał wejście cyfrowe najlepiej optical toslink lub coaxial. Czy jest jakaś możliwość do 1000 zł.
 2. Witam EvilKillaruna raz jeszcze poczytałem trochę i iFi Zen Can nie ma żadnego wejścia cyfrowego, czy jeśli torem audio będzie np. smartfon z podłączonym do niego Meizu HiFi audio dac spięty kablem se 3.5mm z iFi. Czy będzie to miało sens . Czy będzie to grało lepiej niż dx160 bo jeśli byłaby poprawa sprzedaję dx160 i kupuję iFi Zen Can. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi
 3. Witam szukam wzmacniacza słuchawkowego stacjonarnego do Audio Technica ath msr7b i AKG k550mk3, który dałby radę ibasso dx160. Chodzi by zagrało to szerzej ,nie za ostrą górą i głębokim basem oraz bardzo detalicznie "referencyjnie czy audiofilsko" . Cena do 1000 zł. jeśli jest to możliwe oczywiście. Z góry dziękuję za odpowiedzi
 4. Audio-Technica ATH MSR7B.
 5. Witam wszystkich posiadam tytułowe słuchawki od 3 tygodni i mogę napisać,że grają u mnie z ibasso dx160 po balansie.Ten duet gra wspaniale.Wcześniej grał z AKG k550mk3.ATH grają bardziej detalicznie jest więcej basu i góra jest bardziej delikatna ,scena jest szersza płyty Dire Straits "Brothers in Arms" czy Queen "A Night At The Opera" (FLAC) brzmią wyśmienicie ale wygoda użytkowania bardziej na plus AKG.Nie to że jest gorzej po prostu ATH bardziej czuć na głowie,ale mam je krótko zobaczymy za kilka miesięcy.
 6. Posiadam ATH MSR7b i według mnie kable są ok.Mimo,że nie są grube w przekroju to wyglądają na solidne i dźwiękowo super.
 7. Przeczytałem recenzje słuchawek są ok ,ale ja upieram się na tym by wykorzystać wyjście zbalansowane w dx160 ,a te słuchawki tego nie mają. Tytułowe ath mają go w komplecie więc chyba będę je zamawiał tylko dalej nie wiem czy będzie progres jakości dźwięku względem k550 mk3. Jeszcze raz dziękuję za pomoc EvilKillaruna Koniec końców zamówiłem Audio-Technica ath-msr7b. Czekam na dostawę. Dzięki za odpowiedzi.
 8. Dzięki za odpowiedz,ale nie chcę słuchawek z bt tylko po kablu.
 9. Witam jak w temacie czy ktoś może zna te słuchawki. Chodzi mi żeby je podpiąć do dx160 po balansie. Aktualnie posiadam słuchawki AKG k550mk3 czy to będzie jakiś progres jakościowy chodzi o dźwięk. Lub. Czy może ktoś polecić inne w cenie Audio-Technik lub max 1000zł, ale muszą dać się podpiąć po balansie bez żadnych przeróbek. Prosto z pudełka wyciągam i słucham.Mogą być też używane. Ważna szeroka scena , szczegółowość,basowo i nie za mocna góra. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 10. Ps. Słuchawek k550 mk3 czy dałoby się polepszyć dźwięk zmieniając te słuchawki na inne, budżet do 1000zł.Chodzi mi o słuchawki z kablem zbalansowanym. Źródło oczywiście bez zmian.
 11. Witam posiadam AKG k550 mk3 z Ibasso dx160 i grają fenomenalnie. Jakoś za bardzo nie grzeją w uszy ,ale to moje odczucie.Kupiłem moje 2 lata temu używam praktycznie codziennie, a wogóle nie widać śladów zużycia. Szczerze polecam.
 12. Witam nie znam Q5s ,ale po balansie dx160 z AM05 zagra przestrzennie, żwawo ,naturalnie i również mocy nie zabraknie .
 13. Witam czy może ktoś wytłumaczyć jak to działa, bo w ogóle tego nie rozumiem. Mam Ibasso dx160,ale nie wiem jak to używać. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...