Jump to content

Bimbrownik

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bimbrownik

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. FreeQ > reklama dźwignią handlu ^^" Dzięki za ostrzeżenie. Ciekawa recenzja, choć zaniepokoiła mnie wielkość membran (40mm). Jak sprawdzi się w tak szerokim zastosowaniu model : ATH-ADG1X ? (53mm) Nie znalazłem recenzji, ale całkiem przyjemną promocję. Nie piszą aby były poserwisowe, albo ze zwrotu. Jaką opinią cieszy się ten model ? Warto dopłacić? edit: Tuż przed wysłaniem natrafiłem na dwie, i .. mam wrażenie że model jaki zasugerowałeś jest młodszy, oraz poprawiony. Odpinany mikrofon jest przyjemnym udogodnieniem, jak i wygodne użytkowanie bez obawy że spadną. Przeczytałem recenzję : TĄ i TĘ. W drugiej wspominają o zbyt wysokiej oryginalnej wycenie, oraz zaleceniu w inwestycji w dobry DAC. AIM SC808 to ma , czy wymagany jest dodatkowy wzmacniacz (Grundig FineArts V3 się nada?) ???
 2. Zmieniam pokój do gier z dużego przestrzennego z 85 W (rms) wzmacniaczem FineArts V3 i kolumnami Tannoy M3, na malutkie. Z tego względu najrozsądniej przejść mi na słuchawki Przeszukałem sieć i kierując się testami zawęziłem listę do trzech, które mam nadzieję świetnie sprawdzą się do gier, ale i nie będą kłuć w uszy podczas filmów czy muzyki : - Kingston Hyperx Cloud II - Razer Kraken 7.1 V2 - Beyerdynamic MMX 300 (ew jeśli okaże się że nie ma różnicy : DT 770 80) 1) Nie wiem które wybrać. Potrzebuję pomocy w określeniu które sprawdzą się najlepiej. Czy opłaca się dołożyć do MMX 300, a może różnica jest niewyczuwalna dla ludzkiego ucha? 2) A może znacie coś lepszego ? Nie zależy mi na wyglądzie, firmie czy akcesoriach pokroju mikrofonu/pokrętełka głośności na kablu. Liczy się jakość dźwięku 3) Wierniejszy dźwięk mają słuchawki otwarte (z racji szerszej sceny) ? Acz przy posiadówkach 8h/dobę nie mniej męczące będą zamknięte (przez niżej ustawioną głośność) ? Z dodatkowych ciekawostek które mogą mieć znaczenie, mam dużą głowę. Karta dźwiękowa AIM SC808

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...