Jump to content

Jaksa

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jaksa

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Superluxy HD661 nie mają takiego problemu. Słuchając FH1 na komputerze nie było takiego problemu. Doszedłem do ciekawych wniosków: a) Słuchawki mają ten problem na Spotify albo na YouTube, ponieważ dźwięk działa wtedy w trybie domyślnym dla telefonu (numer 1) b) Gdy słucham na Poweramp i włączę opcję "wyjście wysokiej rozdzielczości" problem znika (numer 2) I słuchając na telefonie zauważyłem też o wiele większy szum, który powstaje, gdy grany jest jakiś dźwięk. Szczególnie było to słychać podczas słuchania wywiadu - za każdym razem gdy ktoś mówił, jego głosowi towarzyszył duży szum. Na komputerze zero szumów. Jutro sprawdzę te słuchawki na flagowcu z zeszłego roku, bo mi się nie chce wierzyć, że nie będę mógł korzystać z nich na telefonie 😞
 2. Jestem posiadaczem słuchawek Fiio FH1. Niestety mam z nimi problem - gdy słucham muzyki na niskim poziomie głośności lub gdy w utworze są jakieś cichsze momenty (np. fade out) słuchawki jakby "nie łapią" tych dźwięków, natomiast "łapią" całkowitą ciszę, przez co jest wrażenie przerywania dźwięku, bo cisza przeplata się z tymi cichszymi dźwiękami. Co jest źródłem tego problemu i jak go rozwiązać? Dodam, że źródłem jest przeciętny telefon.
 3. @daviox Przeglądałem i w tym przedziale cenowym nie znalazłem fajnych słuchawek. W ogóle nie ma tam żadnych dokanałówek w przedziale między 159, a 349 złotych. Jakby nie patrzeć jest to prawie 200 złotych różnicy, a w tej półce cenowej ma to chyba znaczenie. (?) Natknąłem się na MEE Audio M6 PRO drugiej generacji i zastanawiam się, czy te słuchawki byłyby mi w stanie służyć tak na co dzień. Miał ktoś z nimi do czynienia? Jak się sprawują? Trochę odstraszają, bo w opisie produktu w sklepie są opisane jako audiofilskie, a na ich pudełku znajduje się napis, że są dla muzyków.
 4. Rozglądam się za słuchawkami dokanałowymi w cenie do około 300 złotych. Aktualnie używam Superlux HD661 i ich brzmienie mi odpowiada, ale potrzebuję czegoś bardziej mobilnego do słuchania w pracy/podróży. Bassheadem nie jestem, więc odpowiada mi neutralne/detaliczne/analityczne brzmienie, czyli mniej więcej takie jak w HD661 do których jestem już przyzwyczajony. Oprócz podobnego brzmienia zależy mi także na dużej scenie. Jakieś pomysły? Ktoś, coś? No i chyba spoko byłby odpinany przewód, żeby w razie złamania nie wymieniać całych słuchawek.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...