Jump to content

strider1

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About strider1

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za podpowiedzi, ale robi się niezbyt tanio... To już może lepiej wrócić do tematu Matrixa Quattro II ?
 2. Dzięki za podpowiedź. Chociaż obawiam się, że to wcale nie musi być lepsze od iFi. Jeśli chodzi o budżet to porady w stylu: "Musisz dołożyć do XYZ zł i kupić to, czy tamto" są również cenne.
 3. Jest to jakaś koncepcja, do zakupu podchodzę na spokojnie, ale serio nic innego nie da się wykombinować do tych słuchawek? Ja się na tym nie znam, ale wydaje się, że tyle tego jest na rynku...
 4. To w co celować w takim razie? Lista pomysłów jest bardzo krótka...
 5. Widziałem jedną sztukę na Quattro II na alledrogo.
 6. Jakieś jeszcze pomysły? Póki co to wygląda tak: 1. Chord Mojo 2. Matrix Quattro II
 7. Niedoprecyzowałem wcześniej, jest to wersja v2. Nie chcę jednak tyle inwestować w tego typu urządzenie.
 8. Ujmę to tak, czasem widzę przy paczkomacie ten ich samochód dostawczy i te ich paczki, byłem też kilka razy w ich punkcie odbioru i szczerze mówiąc mam poważne wątpliwości. ;/
 9. "Preferowana wysyłka paczkomatem" - myślisz, że ten sprzęt to przeżyje?
 10. Nie wiem dokładnie ponieważ chcę kupić coś "rozsądnego" czyli chciałbym wybrać coś o optymalnym stosunku ceny do możliwości. Nie wiem jaką kwotę należy wydać, a poza tym czasem można kupić coś droższego jeśli jest w bardzo dobrej cenie. Powiedzmy, że +/i do 2000,- z zastrzeżeniem, że jeśli coś jest mega opłacalne za powiedzmy 2100 to jak najbardziej wchodzi w grę, a jeśli na przykład nie warto wydawać tyle i można uzyskać satysfakcjonujący efekt za 1500,- to też jak najbardziej takie rozwiązanie wchodzi w grę. Może coś dobrego, ale używanego? Nie wiem.
 11. Nie wiem dokładnie - chciałbym kupić coś "rozsądnego". Chciałbym mieć w pamięci pewną pulę dobrych urządzeń i potem na spokojnie polować na jakąś okazję/promocję.
 12. Czy ktoś poleci na co można wymienić IFI iDSD Nano Black Label aby wykorzystać możliwości słuchawek Beyerdynamic T5P? Poszukuję raczej stacjonarnego DAC'a. Nie szukam rozwiązania idealnego, ale czegoś takiego powiedzmy optymalnego biorąc pod uwagę cenę i jakość urządzenia.
 13. Poradzicie na co wymienić IFI iDSD Nano Black Label aby wykorzystać potencjał T5P? Jakiś stacjonarny DAC?
 14. To za 3000 Ci sprzedam używane jeden dzień 😛

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...