Jump to content

Juniores

Użytkownik
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Juniores last won the day on July 3 2019

Juniores had the most liked content!

1 Follower

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Fostex TH610, Audioquest Nightowl, Beyerdynamic DT 990 Pro, AKG M220 PRO, NuForce BeSport3
 • Sprzęt źródłowy
  CMA Twelve, Aune T1 SE, SMSL IQ

Recent Profile Visitors

646 profile views

Juniores's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

68

Reputation

1

Community Answers

 1. Na sprzedaż flagowe słuchawki Shanlinga z pozłacaną membraną. Pełen komplet, tipsy i case nieużywane. Cena 1700 + ship.
 2. Zależy czego oczekujesz, na CMA400i jest bardziej klimatycznie, lepsza średnica (cieplejsza), ale klaustrofobicznie. S6 większa scena, lepszy bas, ale średnica oddalona i pogłos (którego nie trawię). Miałem S6, szukając zmiany chciałem się przesiąść na CMA400i, a ostatecznie kupiłem CMA Twelve, który bierze wszystko co najlepsze z obydwu i podnosi klasę wyżej. Do TH610 dla mnie był idealny (niestety cena też jak za obydwa )
 3. To możesz rozważyć Aune S6, miałem kiedyś taki zestaw i grało na prawdę fajnie, lekko V z dużą sceną.
 4. W zestawie z padami EDT-990V są wkładki z drugiego linka. Pan Jakub w swojej recenzji pisał o dodatkowych wkładkach z flizeliny. Co do DFB nie pomogę bo go nie słyszałem. Ja podpinałem pod SMSL IQ i różnica względem integry była znacząca.
 5. Może napisz jakie brzmienie oczekujesz? Do jakiej muzyki? Używki bierzesz pod uwagę?
 6. Sprawdzałeś na Allegro? BigMaras ma i Symbio i JVC.
 7. Wcześniej miałem tylko M6, więc nie mam za bardzo porównania. M8 odbieram jako przestrzenny, bardzo gładki z lekko podbitym subbasem. W opisach jestem raczej kiepski, więc nie podejmę się bardziej szczegółowych opisów
 8. Jakiś czas temu zastanawiałem się nad powrotem do pełnych słuchawek, ale już mi przeszło. Shanling M8 i EE Hero.
 9. Juniores

  Zegarki

  Kupiłem jakiś czas temu Samsunga Gear s3, jako gadżet, bez żadnych oczekiwań. Dokupiłem kilka rodzajów pasków, bransoletę i teraz mam uniwersalny zegarek na każdą okazję dzięki możliwości zmiany tarczy. Czy do koszuli czy do sportu sprawdza mi się świetnie. I telefon może sobie leżeć w kącie bo mam wszystkie powiadomienia.
 10. Sprawdzałem na kilku źródłach, stacjonarnie Aune S6 i Questyle Twelve, mobilnie DF Red (pod który podobno były strojone) i SMSL IQ i na wszystkich ten sam efekt. Akurat zawsze testuje na płycie która jest świetnie nagrana i przy odpowiednim torze i słuchawkach można spokojnie usłyszeć każdy instrument i wokal osobno mimo, że jest to ciężka muzyka (Cult of Luna - Mariner). I jak z TH610 fajnie się tego słuchało (z Twelvem idealna synergia), tak Owle części dźwięków nie były w stanie odtworzyć. Szkoda, bo np. w muzyce instrumentalnej czy wokalnej robią niesamowity klimat. EOT
 11. Nie wiem jak Hawki (podejrzewam, że podobnie), ale Owle do gitarowego grania się nie nadają. Porównywałem z TH610 i przy gęstej muzyce w Owlach wręcz wycinało część dźwięków, nie sądziłem że coś takiego jest możliwe. Sprawdzałem to wielokrotnie i za każdym razem Sowy gubiły szczegóły jak tylko robiło się szybko i ciężko na gitarach.
 12. Nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że promieniowanie telefoniczne, wifi itd. może wywołać raka https://www.totylkoteoria.pl/2017/08/mikrofala-promieniowanie-wifi-szkodliwa.html
 13. Miałem DT990 250 Ohm z Aune T1 SE i synergia była świetna.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...