Jump to content

Juniores

Użytkownik
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Juniores last won the day on July 3 2019

Juniores had the most liked content!

Community Reputation

55 Good

About Juniores

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Fostex TH610, Audioquest Nightowl, Beyerdynamic DT 990 Pro, AKG M220 PRO, NuForce BeSport3
 • Sprzęt źródłowy
  CMA Twelve, Aune T1 SE, SMSL IQ

Recent Profile Visitors

358 profile views
 1. Nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że promieniowanie telefoniczne, wifi itd. może wywołać raka https://www.totylkoteoria.pl/2017/08/mikrofala-promieniowanie-wifi-szkodliwa.html
 2. Gratuluję złapania króliczka i czekam kiedy trafią do komisu
 3. UP4 nie jest scenicznym potworem, ale braków nie zauważyłem. Z basem też nie ma problemów, ale FH5 mają podbity subbas i tam nie jest trudno o jego wydobycie. Jak za te pieniądze, dla mnie, UP4 to rewelacja.
 4. Gra z Fiio FH5 i KB Ear Diamond i bez problemu je zasila. Nie wiem ile mają ME500 ale po balansie raczej spokojnie da radę.
 5. Nie mam sklepu i nie wiem po co się robi promocje (mogę się tylko domyślać), co nie zmienia faktu, że ja piszę o negocjacjach cenowych, ty o promocjach. Swego czasu pytałem o zniżki na Audeze i na popularne modele i zniżek albo nie było wcale albo oferowali symbolicznie kilkadziesiąt złotych.
 6. Promka to co innego niż negocjacje cenowe standardowych produktów. W promce sklep może chcieć się pozbyć stanów magazynowych i puścić po kosztach.
 7. W polskiej dystrybucji dużo nie wynegocjujesz bo są na małej marży przy produktach Audeze.
 8. Nie słuchałem IT01 i nie wiem jak grają z powyższą dwójką, ale słuchałem ich z FH5. Ibasso po dwóch dniach poszło do komisu - po pierwsze szumi (co u mnie oznacza dyskwalifikację), po drugie nie zauważyłem poprawienia dźwięku względem Samsunga S8. Mam teraz Shanlinga UP4 i dla mnie jest zdecydowanie lepszy od DC01 w każdym aspekcie. Jeśli wolisz cieplejsze grania na mniejszej scenie, to może pomyśl o RadsoneES100. Jeśli to ma być mobilny sprzęt, to nie ma co się już pchać w kable i kanapki.
 9. Czepiacie się, przyszedł kolega ze złotym uchem o uniwersalnej anatomii, który odtwarzał z wszelakich źródeł i wam wyjaśnił, że się nie znacie. Temat można zamknąć.
 10. To ja do tej listy dodam Shanling UP4, obecnie używam i jestem bardziej niż zadowolony. Trochę tańszy od BTR5, można go podłączyć pod kompa jako zewnętrzną DAC/Amp, albo spokojnie wrzucić w kieszeń i używać mobilnie.
 11. Na czym słuchałeś tych TH610? Bo mam je teraz na uszach i nigdy bym o nich nie powiedział, że mają rozlazły bas.
 12. Jak jest w końcu z wygodą w nich? Niektórzy narzekają na kanciasta budowę.
 13. Napiszesz jak to gra? Jaka charakterystyka? Nie szumi? Szukam właśnie grajka bt i rozważam btr5 albo shanlinga up4.
 14. Ale masz intercyzę? Bo jak nie to połowa słuchawek będzie żony

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...