Jump to content

Juniores

Użytkownik
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Juniores last won the day on July 3 2019

Juniores had the most liked content!

Community Reputation

57 Good

About Juniores

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Fostex TH610, Audioquest Nightowl, Beyerdynamic DT 990 Pro, AKG M220 PRO, NuForce BeSport3
 • Sprzęt źródłowy
  CMA Twelve, Aune T1 SE, SMSL IQ

Recent Profile Visitors

439 profile views
 1. Sprawdzałem na kilku źródłach, stacjonarnie Aune S6 i Questyle Twelve, mobilnie DF Red (pod który podobno były strojone) i SMSL IQ i na wszystkich ten sam efekt. Akurat zawsze testuje na płycie która jest świetnie nagrana i przy odpowiednim torze i słuchawkach można spokojnie usłyszeć każdy instrument i wokal osobno mimo, że jest to ciężka muzyka (Cult of Luna - Mariner). I jak z TH610 fajnie się tego słuchało (z Twelvem idealna synergia), tak Owle części dźwięków nie były w stanie odtworzyć. Szkoda, bo np. w muzyce instrumentalnej czy wokalnej robią niesamowity klimat. EOT
 2. Nie wiem jak Hawki (podejrzewam, że podobnie), ale Owle do gitarowego grania się nie nadają. Porównywałem z TH610 i przy gęstej muzyce w Owlach wręcz wycinało część dźwięków, nie sądziłem że coś takiego jest możliwe. Sprawdzałem to wielokrotnie i za każdym razem Sowy gubiły szczegóły jak tylko robiło się szybko i ciężko na gitarach.
 3. Nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że promieniowanie telefoniczne, wifi itd. może wywołać raka https://www.totylkoteoria.pl/2017/08/mikrofala-promieniowanie-wifi-szkodliwa.html
 4. Miałem DT990 250 Ohm z Aune T1 SE i synergia była świetna.
 5. Gratuluję złapania króliczka i czekam kiedy trafią do komisu
 6. UP4 nie jest scenicznym potworem, ale braków nie zauważyłem. Z basem też nie ma problemów, ale FH5 mają podbity subbas i tam nie jest trudno o jego wydobycie. Jak za te pieniądze, dla mnie, UP4 to rewelacja.
 7. Gra z Fiio FH5 i KB Ear Diamond i bez problemu je zasila. Nie wiem ile mają ME500 ale po balansie raczej spokojnie da radę.
 8. Nie mam sklepu i nie wiem po co się robi promocje (mogę się tylko domyślać), co nie zmienia faktu, że ja piszę o negocjacjach cenowych, ty o promocjach. Swego czasu pytałem o zniżki na Audeze i na popularne modele i zniżek albo nie było wcale albo oferowali symbolicznie kilkadziesiąt złotych.
 9. Promka to co innego niż negocjacje cenowe standardowych produktów. W promce sklep może chcieć się pozbyć stanów magazynowych i puścić po kosztach.
 10. W polskiej dystrybucji dużo nie wynegocjujesz bo są na małej marży przy produktach Audeze.
 11. Nie słuchałem IT01 i nie wiem jak grają z powyższą dwójką, ale słuchałem ich z FH5. Ibasso po dwóch dniach poszło do komisu - po pierwsze szumi (co u mnie oznacza dyskwalifikację), po drugie nie zauważyłem poprawienia dźwięku względem Samsunga S8. Mam teraz Shanlinga UP4 i dla mnie jest zdecydowanie lepszy od DC01 w każdym aspekcie. Jeśli wolisz cieplejsze grania na mniejszej scenie, to może pomyśl o RadsoneES100. Jeśli to ma być mobilny sprzęt, to nie ma co się już pchać w kable i kanapki.
 12. Czepiacie się, przyszedł kolega ze złotym uchem o uniwersalnej anatomii, który odtwarzał z wszelakich źródeł i wam wyjaśnił, że się nie znacie. Temat można zamknąć.
 13. To ja do tej listy dodam Shanling UP4, obecnie używam i jestem bardziej niż zadowolony. Trochę tańszy od BTR5, można go podłączyć pod kompa jako zewnętrzną DAC/Amp, albo spokojnie wrzucić w kieszeń i używać mobilnie.
 14. Na czym słuchałeś tych TH610? Bo mam je teraz na uszach i nigdy bym o nich nie powiedział, że mają rozlazły bas.
 15. Jak jest w końcu z wygodą w nich? Niektórzy narzekają na kanciasta budowę.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...