Jump to content

Juniores

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Juniores last won the day on July 3

Juniores had the most liked content!

Community Reputation

30 Good

About Juniores

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Fostex TH610, Beyerdynamic DT 990 Pro, AKG M220 PRO, NuForce BeSport3
 • Sprzęt źródłowy
  CMA Twelve, Aune T1 SE, SMSL IQ

Recent Profile Visitors

105 profile views
 1. Mam BE-Sport3 i biegam w nich nawet bez ear-hooków, trzymają się stabilnie. Jedynie wkurzające jest długi czas włączania/wyłączania (musisz trzymać przycisk koło 7 sekund) i wysokość pilota na kablu może przeszkadzać. Dźwiękowo jest zdaje się opis na blogu.
 2. Gdzie kupiłeś i w jakiej cenie, jeśli można wiedzieć? Coraz bardziej mi doki chodzą po głowie i zaczynam się za czymś rozglądać.
 3. i tak się załatwia, że nie możesz się doczekać końca urlopu Dzięki.
 4. @Audiomagic.pl nie dostałem odpowiedzi na pw, pamiętacie o moim urlopie i późniejszej wysyłce?
 5. Dlatego napisałem "wróżenie z wykresów: jak to będzie grało?" Ale jest to jakaś informacja i można ją porównywać z innymi. Za kilka dni zresztą się przekonamy...
 6. Zanim dotrą pierwsze sztuki na odsłuchy proponuję mała zabawę - wróżenie z wykresów: jak to będzie grało? https://reference-audio-analyzer.pro/en/report/hp/kennerton-magni.php
 7. To prawda, ale i z telefonu grają już całkiem przyzwoicie.
 8. Zamówiłem Nightowle w celu przesłuchania bo to już chyba ostatnia okazja. Po tygodniu grania, czyli wygrzane i słuch się przyzwyczaił do specyfiki tych słuchawek, nie mogę powiedzieć, żeby były za ciemne, a gram raczej ze średnicowego combo. Oczywiście na górze nie są tak rozdzielcze jak Fostexy th610, z którymi je porównuje, i są po ciemniejszej stronie, ale wygoda jest nie do pobicie. Także polecam dać im szansę i trochę czasu bo warto. T5 v2 nie słyszałem, więc nie porównam.
 9. A sprawdzałeś, czy w ogóle jesteś w stanie rozpoznać różnicę między formatami? Dla mnie różnice między Tidalem HiFi a Spotify były na tyle małe, że wróciłem do Spotify ze względu na lepszą funkcjonalność. Przetestuj sobie jak jeszcze tego nie robiłeś (latało na forum) https://www.npr.org/sections/therecord/2015/06/02/411473508/how-well-can-you-hear-audio-quality?t=1563196848275
 10. No to idźmy dalej... Żeby poleżeć na plaży lecieć 8 tys. km.. Żeby obejrzeć film telewizor 75 cali... Komputer, monitor, telefon, rower i wiele innych produktów, które można wymieć, a których wersje uznasz, że są bez sensu. Na szczęście są i jak kogoś stać to sobie kupi i będzie się cieszył. Ale zakończmy ten off-top, wiadomo, że sens ma tylko to co posiadasz
 11. Żeby jedna osoba mogła się przejechać ładować silnik 6 litrowy o mocy 600KM to trzeba mieć nie halo pod kopułą.
 12. @patryk260 Będę sprzedawał swój kabelek do Fostexów zblansowany XLR - wyrób Jimmiego Dragona na miedzi. Jakbyś był zainteresowany odezwij się na PW. Muszę przejść na jacka 2,5 i ewentualną przejściówkę.
 13. Po balansie wszystko będzie +1, polecam bo jest różnica. Gdzieś na forum pisałem o zmianach.
 14. To się nie ma co bić, to trzeba zamawiać. Ja też ich w ogóle nie potrzebuję, ale w tej cenie to grzech nie kupić.
 15. @Arek421 Jeśli zestaw, to mój Mogę zawsze wysłać, tylko dobrze by było, żebyś najpierw gdzieś posłuchał czy Ci takie granie będzie odpowiadać. Dla forumowiczów cena zawsze do negocjacji.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...