Jump to content

Juniores

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutral

About Juniores

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Fostex TH610, Beyerdynamic DT 990 Pro, AKG M220 PRO
 • Sprzęt źródłowy
  Aune S6, Aune T1 SE, SMSL IQ

Recent Profile Visitors

59 profile views
 1. Kupuj i czekam na recenzję bo tez mnie kusi
 2. To i ja się pochwalę moim małym zestawem. Jak widać czytany był blog AF Jakiś rok temu wyciągnąłem z szuflady stare Panasoniki i stwierdziłem, że chciałbym jednak posłuchać trochę lepszego dźwięku (w tamtym momencie nawet nie wiedziałem o istnieniu czegoś takiego jak DAC )... I jakoś tak zaczyna się mnożyć.
 3. Pewnie tak, tylko ja się za późno zorientowałem, że chciałbym Generalnie stosunkowo niedawno wszedłem w temat słuchawek i odkrywam to, co już zaczyna przemijać
 4. Znalazłem w archiwum portalu aukcyjnego, że były wystawione, ale jak widać ze wszystkim się spóźniam Będę się rozglądał, może jeszcze gdzieś uda się dorwać bo bym sobie porównał bardziej średnicowe granie.
 5. 6 z Oppo PM3 i NHC to granie akceptowalne, chociaż dla mnie wciąż było za ciemno i szukałem dalej I znalazłeś coś, czy poszedłeś w inną stronę?
 6. Mam Aune S6, więc podejrzewam, że też by dały radę, ale jednak nie mam tyle wolnej gotówki, żeby w ciemno kupować słuchawki za ponad 1k.
 7. Dlatego chciałbym posłuchać, żeby się przekonać o tym specyficznym graniu. Tak samo jak nighthawki/nightowle. Ale niestety (albo stety ) za późno dopadła mnie audionerwoza i już ich nie produkują.
 8. Znalazłem już na OLX w dobrej cenie, ale na razie cieszę się Fostexami na balansie, który poprawił trochę średnicę. https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-oppo-pm-3-okazja-szybka-aukcja-pilne-CID99-IDzA8oe.html#11d68a88d7
 9. Więc przyszedł kabelek i robię pierwsze odsłuchy, ale nie zauważyłem żeby któreś pasmo szczególnie się zmieniło. Generalnie na balansie słuchawki dopiero pokazują swoje możliwości. Całość jest +1, tam gdzie było dobrze (bas, scena, góra) jest bardzo dobrze, tam gdzie było średnio (średnica, słabe dociążenie) jest dobrze. Wiem, że to temat Aune, ale żeby nie mnożyć bytów - jakbym chciał posłuchać jakiejś integry bardziej średnicowej z wejściem zbalansowanym, to co byście polecali w podobnej cenie jak S6 (lub taniej )? Posłuchałbym sobie czy będzie jakś różnica.
 10. Ktoś chyba szybko chce się pozbyć bo 7.05 wystawił po 2200.
 11. @Jakub Łopatko A jak K240 monitor mają się do m220 pro? W recenzji widzę tylko porównania do DF-ów, odnośnie Monitorów jest tylko wzmianka, że to będzie "zupełnie inne granie". Z recenzji Monitorów wynika, że potrzebują mocnego źródła, raczej po jasnej stronie, więc widzę tutaj Aune S6, będzie dobra synergia?
 12. @decees Dzięki, ale kupnem na razie nie jestem zainteresowany. Szczególnie jak ich nawet nie słyszałem
 13. Czy Oppo PM-3 są jeszcze produkowane? Chciałem pożyczyć na odsłuchy, ale generalnie nie ma już ich do kupienia w sklepach w KRK (a i w necie słabo). A może ktoś posiada i byłby skłonny podesłać na odsłuchy? Chciałem posłuchać tą legendarną średnicę.
 14. Właśnie nie chcę spoilerwać Tak, żeby nikt się nie nastawiał jaki ma być efekt. Ale gorąco zachęcam do takich testów.
 15. Z osób słyszących różnicę, robił ktoś ślepe testy? Z doświadczenia mogę napisać, że można się zaskoczyć.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...