Jump to content

pabloj

Użytkownik
 • Content Count

  302
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

pabloj last won the day on June 30

pabloj had the most liked content!

Community Reputation

214 Excellent

About pabloj

 • Rank
  Zaawansowany

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Audioquest Nighthawk/Nightowl
 • Słuchawki (pozostałe)
  Stax Sr-L300, Kennerton Magister Pro, Hifiman He-560, Koss Port Pro (rekablowwane), Bosshifi B8
 • Sprzęt źródłowy
  SMSL M400, Aune S6
 • Wzmacniacze słuchawkowe
  Sinus Audio OTL 6n13s, SMSL SP200, Little Dot Mk3 SE, iFi iTube2, Stax SRM-252S, Dragonfly Red
 • Głośniki / kolumny
  Taga Harmony Azure B-40 v.2, Edifier R2600
 • Wzmacniacze głośnikowe
  Onkyo TX-8150
 • Okablowanie i zasilanie
  Wireworld Ultraviolet (USB), Signature One, Stines Silver, Wireworld Oasis 8, Melodika Purple Rain

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://tidal.com/browse/track/146395827
 2. SP200 na pewno uciągnie każde słuchawy praktycznie Po balansie jeśli podłączony to już w ogóle mocy w brud. Co innego, że ten wzmak nie jest zbyt przestrzenny sam w sobie. U mnie najlepiej współgrał z iFi iTube2 po środku (pomiędzy DAC a Amp). Natomist dobry kabel XLR potrafi go otworzyć całkiem nieźle.
 3. Najbardziej zapadły mi w pamięć ilością detali w całym paśmie, mikrodynamiką. Spokojnie wygrały z Hifiman HE-560 (nawet na lepszym kablu po balansie podłączynymi).
 4. @tmp262 Jedyne Aeony jakie słyszałem to A2C. Ale na prawdę bardzo mi się spodobały i nie moge sie doczekać aż je w końcu dostane. Mam ukrojony fajny rabat z mp3store
 5. @tmp262 Aeon2 mogłyby Cię zadowolić tylko ciężko u nas z ich dostępnością (ja na swoje ciągle czekam bo na odsluch miałem testowe). Ale dostałem info, że jedzie wreszcie dostawa zza oceanu do nas. Porównywałem A2C do Sony Z1R, Fostex TH900 i Owli/Hawków. Detalu to na pewno Aeonom nie brakuje, subbas wybrzmiewa przecudnie, i bardzo ciekawie operują sceną, potrafią nią zaskoczyć znienacka. Przekleje Ci mój werdykt z sąsiedniego forum (oczywiście nie traktuj to jako wyrocznie ale moje prywatne zdanie, a mam duże uszy):
 6. @fructo No to są jeszcze DT990 Dużo bardziej basowe.
 7. Używki, np Aune X1S + Beyerdynamic 880 mogłoby fajnie zagrać. https://www.olx.pl/oferta/aune-x1s-10th-anniversary-dac-32bit-384khz-dsd-wzmacniacz-sluchawkowy-CID99-IDFjsFI.html#23777a7793 https://allegro.pl/oferta/sluchawki-beyerdynamic-dt-880-chrome-se-250-9443963590
 8. @NuYam Trzeba by jednak zaznaczyć, że Fosteexy TH610 mają płytkie pady i mało miejsca na ucho, więc dla osób nawet z lekko odstającymi uszami, mającymi trochę większe niż przeciętne małżowiny może to być mocno frustrujące to po pierwsze, a po drugie negatywnie wpływać na odbiór dźwięku. Nikt nigdy o tym nie mówi praktycznie...
 9. @folab Równie dobrze lubie na Stines Audio Silver Czasem zamieniam jeden na drugi jak mi się osłucha dany sposób przekazu. Słuch lubi zmiany od czasu do czasu.
 10. @MichalZZZZ Zależy o 'który bas' Ci najbardziej się rozchodzi. Meze i DSR9 mają podbicie głównie w środkowym basie i na przełomie basu/średnicy, czyli po prostu ich konstruktorzy postawili na efektowność przekazu, ale to troche oszukiwanie. Po ich wykresach widać też, że będą mogły mieć pewne braki w średnicy. Nightowle natomiast mają o wiele lepiej rozciągnięte całe pasmo basowe (w nich usłyszysz subbas) oraz bogatszą średnicę od powyższych. Nie wiem jak grają z tym iFi, ale ktoś tutaj w innym wątku je do Zena zakupił i jest podobno bardzo zadowolony.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...