Jump to content

pabloj

Użytkownik
 • Content Count

  374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

pabloj last won the day on September 2

pabloj had the most liked content!

Community Reputation

306 Excellent

About pabloj

 • Rank
  Zaawansowany

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Audioquest Nighthawk/Nightowl
 • Słuchawki (pozostałe)
  Stax Sr-L300, Kennerton Magister Pro, Hifiman He-560, Koss Port Pro (rekablowwane), Bosshifi B8
 • Sprzęt źródłowy
  SMSL M400, Aune S6
 • Wzmacniacze słuchawkowe
  Sinus Audio OTL 6n13s, SMSL SP200, Little Dot Mk3 SE, iFi iTube2, Stax SRM-252S, Dragonfly Red
 • Głośniki / kolumny
  Taga Harmony Azure B-40 v.2, Edifier R2600
 • Wzmacniacze głośnikowe
  Onkyo TX-8150
 • Okablowanie i zasilanie
  Wireworld Ultraviolet (USB), Signature One, Stines Silver, Wireworld Oasis 8, Melodika Purple Rain

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Nehero Rozpieszczasz swoje audio jak podłączasz wszystko na mięciutkiej kołderce
 2. @pablo650 Już taką wagę dla pewności zamówiłem, 80zł to nie majątek A pewnie zostane przy gramofonie bo zaczyna mi się podobać.
 3. Sprzedawca mówił, że go poustawiał i instruował mnie odnośnie regulacji ramienia pod ciężar wkładki. Poczytałem też sporo na forum winylowym i obejrzałem parę filmików instruktarzowych tak więc kumam mniej więcej. Jeszcze nie sprawdzałem czy igła przesuwa się po odpowiednik kącie, muszę to wydrukować w odpowiedniej skali i sprawdzić Antyskating mówił, że ustawiony odpowiednio ale nie mam płyty czystej żeby to sprawdzić. Pitchem wykalibrowałem obroty, bo jest stroboskop do sprawdzenia.
 4. @Nehero A które źródło światła masz na myśli?
 5. To teraz ja Gramofon Dual 621 + preamp Taga Harmony TTP-300 i parę płyt na początek
 6. @Nehero Ja mam tę BRENNENSTUHL Premium Protect Line 8. Kupiłem po pierwsze dla wygody i posiadania większej ilości gniazd, po drugie z powodu, że jest zabezpieczenie przed przepięciami, a po trzecie są tam te filtry i byłem ciekaw czy faktycznie coś uszłyę. I nie chcę skłamać, nie wiem czy to moje wyobrażenie, ale odnoszę nieodparte wrażenie, że faktycznie sonicznie jest poprawa, dźwięk czystszy i potężniejszy. Z ciekawości parę tygodni później odłączyłem wzmacniacz i DAC od listy, podłączyłem do starej białej za 12zł, i odczułem pogorszenie dźwięku, od razu przełączyłem spowrotem i znów było
 7. @Nehero Fajnie Ja ciągle myślę nad tym Matrixem X-spidf2 ale nie mogę się zdecydować. A o które święto chodzi? Bo gwiazdka za 2 i pół miesiąca dopiero A jutro mamy Europejski Dzień Prostaty i Międzynarodowy Dzień Demokracji.
 8. @Tytus1988 Ano przydałaby się kategoria forum - Gramofony, czy coś.
 9. @Tytus1988 Mam sporo możliwości zmiany ostatecznej sygnatury i dwoma różnymi wzmacniaczami i lampami w lampowcu których mam po 3 różne, + jeszcze interkonekty Więc wykrzesam z niego co się da. Później pewnie i tak pójde w coś lepszego, ta Taga ma być na początek aby się zapoznać z winylem.
 10. @Nehero W jednej recenzji jest taki oto opis: Po polsku: Atrybutem projektu tego modelu jest swego rodzaju tuba (ang horn -> tuba, róg, trąba) nałożona na przetwornik, dzięki czemu kreowana jest masywna, stanowcza, sygnatura dźwiękowa. Prostą analogią tego rozwiązania jest gramofon posiadający tubę gramofonową, która wzmacnia dźwięk, skalując go. Ten sam efekt występuje w tych słuchawkach.
 11. @Tytus1988 Kupiłem, ale jeszcze nie posiadam właśnie. Jak przybędzie to na pewno opiszę wrażenia Apropo Taga Harmony TTP-300, jak ten preamp wspominasz?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...