Jump to content

pabloj

Użytkownik
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Good

About pabloj

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Stax Sr-L300, Kennerton Magister Pro, Hifiman He-560, Bosshifi B8
 • Sprzęt źródłowy
  Aune S6, Little Dot Mk3 SE, iFi iTube2, Stax SRM-252S, Dragonfly Red
 • Głośniki / kolumny
  Taga Harmony Azure B-40 v.2, Edifier R2600
 • Inny sprzęt
  Onkyo TX-8150

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Eyeer To jest dość indywidualna sprawa co kto by chciał wyciągnąć z DAC/AMPa, w którą stronę pójść, czy więcej basu, czy średnicy, czy kryształowa góra itd A ja biedny rzuciłem temat Magni na forum i sam teraz nie moge (moge, ale nie powinnem w obecnej sytuacji) ich kupić Może komuś nie podejdą i sie połasze na odkupienie za jakiś czas
 2. A ja mam akurat nieoczekiwane problemy finansowe i nie mogę zamówić ;(
 3. @Audiomagic.pl Najlepiej taki preorder 3 w cenie dwóch. Koledzy powyżej wezmą te dwa, a ja trzeci gratisowy ;p Co wy na to?
 4. @Juniores Taa jasne, wmawiaj sobie ;p
 5. @Juniores Napisz do Vladimira ([email protected]). Powiedz, że czujesz rozterki i masz słuchawkowe wahania nastrojów to ci pewnie jakieś promo zrobi ;)
 6. Ina Forsman - Bubbly Kisses https://open.spotify.com/track/18c043S45bvUSRyA7SqC2H?si=IqCu1LsMRHSHtMyFyVenxw
 7. @MIR05LAV Kennerton Magister Pro mimo, że są zamknięte podobają mi się bardziej od Hifiman HE-560 i Beyerdynamic Amiron (wszystko porównywane w systemie Aune S6 -> Little dot mk3 po XLR). Mają dużą scene dźwiękową, i mam wrażenie jakbym słuchał kolumn a nie słuchawek. Słucham ich na zmianę z modowanymi Staxami L300 (które są jeszcze boostowane ifi Itube2, które dodaje im konturowości oraz basu).
 8. @Jakub Łopatko Ale nie były pewnie grafenowane
 9. Kilka dni temu natrafiłem na nowe słuchawki Rosyjskiej produkcji, mianowicie: Kennerton Magni: https://www.kennerton.com/shop/magni/ Słuchawki mają częściowo grafenowy przetwornik: jak możemy tutaj wyczytać: Czyli grafen jest naniesiony jakąś aplikacyjną metodą na membrane z materiału 'mylar' to chyba jakiś rodzaj poliestru, nie wiem dokładnie. Modyfikacjom uległ też cały mechanizm dynamiczny jak czytamy tutaj: Producent opisuje je jako niezwykle szczegółowe, rozdzielcze oraz o szerokim zakresie dynamiki, grające podobnie do planarów. Jak dotąd jest tylko jedna kilku zdaniowa opinia na ich temat: https://www.soundphilereview.com/reports/report-munich-high-end-2019-day-two-3810/ Czyli brzmią jak otwarte, z fajną przestrzenią. Jako, że troche e-mailowełem z Kennertonami przed poprzednim zakupem, postanowiłem zapytać o ich nowe słuchawki. Oto częśc maila, którego otrzymałem w odpowiedzi: Jestem zachwycony ostatnim nabytkiem od tej firmy, tj. Kennerton Magister Pro i aż mnie kusi żeby zakupić jeszcze te, W końcu słuchawek opartych o grafen jest chyba niewiele.
 10. pabloj

  Muzyczne Zakupy

  @pablo650 Miałeś może do czynienia z którymkolwiek z tych: Hegel HD12/HD20/HD25, Questyle 600i, Audio GD-28.28/38, Yulong DA-9/10?
 11. pabloj

  Muzyczne Zakupy

  @pablo650 Sąsiad nawet nie zdaje sobie sprawy, że masz równowartość jego Passerati na stole To na dole to Matrix X-Sabre, to na górze Matrix X-SPDIF 2 (serio robi aż taką różnice?), a to pośrodku?
 12. @Tommy66 Dzięki za opinie, niestety ten Marantz nie ma wyjść XLR, a LD mk3 SE to nie jest w pełni lampa tylko integra. Druga sprawa jest też taka, że sekcja DAC ma zasilać również Staxy, prócz 'normalnych' drugich słuchawek.
 13. @Nehero O nim też trochę poczytałem. Natomiast biorąc pod uwagę ich ceny różnica jest spora Używka Matrixa to 5-6kzł, a tego Hegla widziałem po 2.5k.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...