Jump to content

Damarus

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Damarus

 • Rank
  Nowy
 1. Dzięki za pomoc znalazłem już rozwiązanie na jednym forum zostawiam dla potomnych you go into Control Panel -> System -> Device Manager. Device Manager will display the non working device right click on that device choose Update Driver Software choose Browse my computer fro driver software Enter "c:\windows\winsxs" in the edit field named "search for driver software in this location". Please verify that this directory exists on your computer. If your windows directory is named or located somewhere else, replace c:\windows by whatever you have. Driver Update will search c:\windows\winsxs for the drivers there, this will take a while. Good news. This will also fix this issue for subsequent driver installations - at least on my computer.
 2. Witam kupiłem Sound Blaster X7 i mam problem z sterownikami nie chcą się zainstalować pobrałem sterowniki ze strony producenta zainstalowałem, ale to nic nie dało. Nie wykrywa urządzenia i pisze, że nie mam zainstalowanych sterowników. Przeczytałem w recenzji, że trzeba zainstalować angielskie sterowniki tylko jak pobieram je jako angielskie to i tak przy instalacji są po polsku. Wie ktoś jak to naprawić? Sterowniki pobierałem z https://support.creative.com/Downloads/welcome.aspx

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...