Jump to content

Patba

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Patba

 • Rank
  Nowy
 1. Witam, Chciałbym poradzić się Was - ekspertów - o, wydaje mi się, prostą rzecz. Czy zintegrowana karta dźwiękowa na chipsetcie Realtek ALC 892 będzie 'gorsza' od karty dźwiękowej na USB z chipsetem C-Media CM108B? (Unitek Y-247A). Z góry dziękuję za odpowiedzi!
 2. Czy będę miał problem z napędzeniem Superlux HD 330? Podobają mi się wizualnie również, więc to plus. A ich impedancja jest ogromna (150), więc nie wiem czy przy tych słuchawkach nie wystąpią jakieś problemy. Posiadam chipset Realtek ALC892.
 3. Dzień dobry, Mam dylemat. Szukam słuchawek do 150 zł, zaintrygowały mnie ISK HP2011, Superlux HD669, Snab Overtone HS-42M oraz Superlux HD 330. Chcę je używać głównie do słuchania muzyki oraz gier. Nie lubię zbyt wielkiego basu, ale chciałbym by był wyraźny i charakterystyczny. Bardzo interesuje mnie scena w słuchawkach oraz naturalność. Napędzane będą z zwykłej karty dźwiękowej zintegrowanej, ewentualnie w przyszłości zostanie zakupiona zewnętrzna karta dźwiękowa. Które z wymienionych polecacie, albo jakie inne? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...