Jump to content

_Kuben_

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About _Kuben_

 • Rank
  Nowy
 1. Oczywiscie i napewno co będzie dla mnie nikt mi nie powie, ale pisze na forum aby się dowiedzieć co spasowało osobom które się tu udzielają - chętnie zapoznam się z osobami, do których ten sprzęt przemówił i z jakimi kolumnami próbowali, i dlaczego zdecydowali wziąść te czy inne - bo moze np w salonie w którym będę odsłuchiwał, w ogóle mi nie zaproponują np tych kolumn co komuś tu spasowały i ominie mnie odsłuch godny uwagi A tak to powiem, ponoć dobrze pasują z tym czy tamtym bo, ktoś chwalił i chciałbym też spróbowac
 2. A może oreintujesz się w takim razie i przedstawiłbys osobiste odczucia miedzy A-S2100 a A-s3000?
 3. Witam, Kieruje się ku zmianie posiadanego audio - wstępnie budżet na wzmacniacz 8/9 k zł - z czytanych recenzji oraz rad w sklepach pierwsza myśl dotyczy technics SU-G700 oraz Yamaha AS-2100 jednak jeśli odsłuch np. A-S3000 sprawi, ze wart jest tej różnicy cenowej i skłoni do odczekania i dozbierania to będę gotów odczekać. Pomieszczenie 5 m na 4,5 m z tym, że jedna z 4 ścian jest w 3/4 otwarta - połączenie z jadalnią i kuchnią. Najczęściej słuchane gatunki to blues, jazz, muzyka filmowa, rock - a jakby sprzęt poradził sobie od czasu do czasu z cięższym metalowym brzmieniem, też by było miło. I Jakie polecalibyście kolumny do tych wzmacniaczy w cenie ok 12 k zł.? Co sądzicie o wbudowanych w te wzmacniacze - przedwzmacniacze gramofonowe.?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...