Jump to content

Introverder

Użytkownik
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Introverder last won the day on December 3

Introverder had the most liked content!

Community Reputation

10 Neutral

About Introverder

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Temat myślę zrozumiały, iż nie trzeba objaśniać. Wstawiamy tu śmieszne teksty, dowcipy, gify, klipy video itd. - wszystko co jest śmieszne/zabawne naszym zdaniem. Pomyślałem, że na każdym forum przyda się taki rozdział na rozluźnienie i wymianę śmiesznymi wg nas rzeczami . Dobra zacznę:
 2. Sporo Lissie bo to jedna z moich ulubionych wokalistek (i na pewno nie malowana/pudrowana lalunia) :
 3. https://www.youtube.com/watch?v=LgFvXLbJMSE - Jinger - "Cloud Factory".
 4. Chodzi o całą płytę (kolejne utwory są w liście - płyta "Shogun" grupy Trivium):
 5. 12- minut muzycznego nieba, o widzę, że komuś "moje" Rosenrot przypadło do gustu :
 6. Zbliżam się pomału do polubienia może grupy Trivium: I coś tam grupy Jinjer - fajna babka, fajny wykon, tylko czemu tak walą po gałach?? Nie mam epilepsji, ale czuję, że osoby z epilepsją powinny dostać WARNING przed oglądaniem tego ZDECYDOWANIE:
 7. Zawsze miałem, mam i będę miał słabość do tego utworu, więc go tu zapodaję.. :
 8. Dzięki uprzejmości kolegi z forum poznany zespół, z tym, że we własnym zakresie poszukiwania ciekawszych kawałków zacząłem :
 9. Proszę, jak trzeba będzie dokładniej może mi się uda - po kliknięciu są większe.. ale może wystarczy taka jakość. I wszystko byłoby fajnie, wygląda na solidnie dosyć wykonane - widać, że nie na odwal się patrząc po koszulce i wykończeniu z tyłu. Gdyby nie to że jakość dźwięku spadła. No i mam wrażenie, że porządek na scenie spadł.
 10. Z tym, że to będzie zdjęcie w koszulce, nie wiem czy coś da, a nie chcę koszulki zrywać. 5-10 - skąd wiesz? A wtyk może mieć aż takie znaczenie dla dźwięku? ..

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...