Jump to content

Om3nov

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Om3nov

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobra, dowiedziałem się już chyba wszystkiego w takim razie, dziękuję za pomoc
 2. Dziękuję za wyjaśnienie, zauważyłem też, że nikt w tym budżecie nie poleca firmy sennheiser, nie mają w tym budżecie wartych uwagi słuchawek, czy o co chodzi? Bo rozglądałem się też za słuchawkami ich firmy, ale przejrzałem trochę stron z polecany i słuchawkami i nigdy nie pojawiła się ta właśnie firma.
 3. O właśnie, nie wiedziałem jak to określić, coś co gra bardziej rozrywkowo właśnie, poczytałem o nich trochę i faktycznie Philips mógłby spełnić te wymagania. Jak to jest ze słuchawkami otwartymi, ponieważ nie brałem ich pod uwagę, bo gdzieś tam czytałem, że nigdy nie dadzą tyle dobrej jakości basu co słuchawki zamknięte, rozumiem, czy takie twierdzenie jest prawdą?
 4. Też miałem je na oku, w tym budżecie nie ma już nic bardziej interesującego? Chciałbym jednak dobrze wykorzystać ten budżet, chyba, że te słuchawki są faktycznie wystarczające. Mowa o kwocie nie przekraczającej 1000zł. A AKG 550 MKIII lub Sony MDR 1am2?
 5. Witam. Jestem posiadaczem Audio Technica M70X i nie był to jednak do końca przemyślany zakup, błędy się zdarzają. Okazało się, że w codziennym użytkowaniu zdecydowanie wolę słuchawki które grają bardziej V, lub bardziej basowo i niestety Audio Technica M70X nie spełniają tych wymagań, bo wiadomo, grają płasko, czyli tak jak powinny monitory. Tutaj pojawia się moje pytanie, co lepszego w tej kwocie moglibyście polecić? Zależałoby mi raczej na zamkniętych konstrukcjach, idealnie gdyby były One wokółuszne zamknięte, bądź półotwarte. Co do sprzętu jaki posiadam jest to Focusrite Scarlett 2i2 i do tego będą wpięte. Muzyka której słucham to sporo Elektroniki i zagraniczego Rapu, a także Rock, Blues, Jazz (jestem bardzo otwarty na róźne gatunki muzyczne), a także sporo gram w gry. Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc :)

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...