Jump to content

idzek95

Użytkownik
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

idzek95's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In
 • Conversation Starter

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dzień dobry, przymierzam się do zainwestowania w jakieś nowe/nowe-używane słuchawki i znalazłem na ebay'u ten zestaw, nowy za ~2500zł. W porównaniu z cena 4200zł z rodzimego rynku okazja życia. ALE... Energizer jest wyprodukowany na rynek japoński wiec przystosowany do napięcia 100V w związku z tym czy przy potencjalnym kupnie musiałby zainwestować w transformator 230V/100V o wymiarach małej spawarki czy wystarczy kupno europejskiego zasilacza do SRM-252S? Pozdrawiam.
 2. Mam je. Wydaje mi sie ze polaczeniu z fiio nie grają jasno przynajmniej w porównaniu do tego gdy wpiete byly do rotel'a rc995 innego porownania nie mam. Ale nie jestem ekspertem i chyba nie musze nim być. Gdybym byl to bym nie prosił o pomoc w kupnie DACa i wzmacniacza tylko zamówił cos konkretnego i nie odpowiadał na uszczypliwe komentarze.
 3. Cześć, poszukuje wzmacniacza który będzie "pasował" do słuchawek DT 990 pro. Na wielu forach polecają do nich Aune T1... no ale własnie tu rodzą się wątpliwości. Może da się lepiej . Mądrzy ludzie w internecie uświadomili mi ze Bayery maja "ostra górę" i lepiej nie łączyć ich z jasno grającymi wzmakami, co podobno skreśla np. Aune x1s, odac + o2. Aktualnie są napędzane przez fiio e10k a źródłem laptop uzbrojony w tidala HiFi i jakieś pojedyńcze pliki flac. USB to konieczność jak i wejście optycznie/koaksjalne, nie musi być to integra. Mam możliwość odsłuchu takiego wynalazku jak pro Pro-Ject Pre Box S2 Digital (ale droga daleka a czasu b.mało) może ktoś miał z nimi styczność i możne się wypowiedzieć?? Mam również możliwość kupna iFI Audio Micro iDSD w cenie delikatnie poniżej 2k, ale trochę mi nie po drodze z wydawaniem takich sum (no chyba ze nie będzie wyboru ) Jestem otwarty na propozycje i z góry dziękuje za poświęcony czas. Pozdrawiam.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...