Jump to content

hive

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About hive

 • Rank
  Nowy
 1. Wcale się nie dziwię - audio rządzi się swoimi prawami; nowe technologie nie zawsze idą w parze z lepszym odbiorem. Dziękuję wszystkim za sugestie i poświęcony czas. Przeprowadzę na podstawie Waszych wypowiedzi research i na pewno coś wybiorę. Mając jeszcze teraz możliwość, jako wieloletni "lurker", gratuluję Panu stworzenia naprawdę przyjemnego serwisu - zdecydowanie wyróżnia się on na tle innych polskich portali o tej tematyce. Szczególnie przypadła mi do gustu przejrzystość zarówno strony jak i tekstów, bardzo sobie ten aspekt cenię.
 2. Dziękuję za odpowiedzi. Powiedzmy, że rozszerzyłbym budżet do 1000 złotych. Czy poza P7 (o których już zacząłem czytać) przychodzą Wam do głowy jakieś alternatywy? Moglibyśmy też odejść nieco od Aune E1 w kierunku słuchawek mocno skupionych na średnicy i górze, bo takie też mnie interesują.
 3. Witam serdecznie. Obecnie jestem posiadaczem Aune E1, z których jestem więcej niż zadowolony jeśli chodzi o dźwięk. Jedynym mankamentem jest dla mnie ich wygoda - choć wcale nie jest najgorzej, to do tej pory używałem głównie większych słuchawek i są one dla mnie zdecydowanie bardziej komfortową opcją w warunkach domowych. Aune sprawdzą się w terenie. W skrócie - szukam słuchawek możliwie najbliższych Aune E1 pod względem muzycznym, w przedziale cenowym od 300 do 600 złotych. W grę wchodzi także sprzęt używany. Słuchawki będą grały wyłącznie stacjonarnie. Na forum jest już podobny wątek, ale mowa tam głównie o sprzęcie przenośnym, w wyższym przedziale cenowym. Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...