Jump to content

wxr

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wxr

 • Rank
  Nowy
 1. Dziękuję za rekomendacje. Przyznam szczerze, że nigdy nie słyszałem o tych słuchawkach Bowers & Wilking oraz Nighthawk/Nightowl. Wiecie może gdzie na śląsku mógłbym je przetestować w jakimś salonie? I na ogół czy w takim salonie pozwalają słuchawki podłączyć tylko do np. telefonu, czy mogę podłączyć do np. jakiegoś DACa od nich z sklepu?
 2. Ehh bardzo spodobały mi się te recenzje, z większym naciskiem na HD 650 bo są podobno bardziej rozrywkowe. Ale to już koszt około 1150 złotych te słuchawki. Do przeżycia. Problem jest jak napędzić HD 650. Z integry to chyba dobrze nie zagra. A jak czytałem rekomendacje kart/daców/ampów to praktycznie drugie tyle co słuchawki. AIM SC808 to byłaby maksymalna górna granica cenowa, ale nie ma go w sklepach nigdzie. Jakieś rady? Podsumowując: Szukam słuchawek + źródła dźwięku do tych słuchawek, budżet może lekko przekroczyć tysiąc złotych. Najbardziej zależy mi na rozrywkowości dźwięku. Nie potrzebuję 'analitycznego' dźwięku. Priorytetowo słucham: rap > pop > muzyka elektroniczna > muzyka filmowa.
 3. Poczytałem trochę więcej. W ręce wpadła mi recenzja Sennheiser HD600 z tego portalu. Zostały one opisane jako bardzo muzykalne. Chyba tego szukam. A po prostu te ATH-m50x podpięte pod (dobrą) integrę grały bardzo nijak, neutralnie. Gdy podpiąłem pod AIM SC8000, było trochę lepiej, ale główna różnica polegała na tym, że mogłem osiągać znacznie większą głośność. Być może ATH-m50x służą do "analizy" dźwięku np. w studio. Ja potrzebuję czegoś co mi da przyjemność z słuchania. Np. znajomy miał jakieś słuchawki Sony trzykrotnie tańsze, i z telefonu ta przyjemność z słuchania była większa. Chciałbym aby dźwięk był "radosny i kolorowy". : D Ogólnie, to budżet może się zwiększyć, o ile jest faktycznie warto tj. nie chcę dopłacać 500zł żeby zysk był prawie niezauważalny. Czy sennheiser HD600 spełni moje oczekiwania? Jakie (tanie, budżetowe) źródło dźwięku do tych sennheiserów polecacie? Niestety nie mam możliwości stestownia lokalnie w sklepie itp. dlatego muszę kupić "trochę w ciemno". Proszę o rekomendacje, dziękuję za Was czas!
 4. Witam. Do tej pory używałem już długo ATH-m50x podpięte pod AIM SC8000. Karta mi padła więc ostatnie kilka miesięcy używałem integry. Teraz też słuchawki rozwaliłem, więc czas kupić nowy zestaw. :P Możecie polecić jakieś muzykalne słuchawki? Poprzez muzykalne mam na myśli, że zależy mi tylko i wyłącznie na szerokopojętej przyjemności, komforcie słuchania muzyki. Nie jestem audiofilem. Główniem rap i pop. Otwarte czy zamknięte obojętnie - słuchawki będę używał tylko w domu. Na marginesie możecie również polecić jakąś kartę lub DAC do tych słuchawek, tak żeby razem się dobrze zgrało. Łącznie słuchawki + karta nie chciałbym za bardzo przekraczać tysiąca złotych. Myślałem o DT 880 Pro (jaka wersja ohmowa? i jakie źródło do tego kupić?). Pozdrawiam

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...