Jump to content

invenisso

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About invenisso

 • Rank
  Nowy
 1. Dzięki za odpowiedzi. Głośniki buczą również bez źródła sygnału. Mocniej buczą jak podłączy się je pod UPS, mniej gdy pracują podłączone do sieci. W sumie to już się przyzwyczaiłem - mój post był impulsywny, na fali emocji po-zakupowych - miałem cichą nadzieję, że nawet tanie głośniki - ale już w drugiej dekadzie 21 wieku - spełniają pewne standardy. Ok, nieważne. Szkoda czasu na dalsze rozkminki. Dzięki.
 2. Witam. Kupiłem polecane przez Audiofanatyk kolumny MODECOM MC-HF10. Niestety zawiodłem się, bo kolumny buczą w momencie kiedy nie ma sygnału lub jest cichy. Polecane są jako biurkowce do komputera - no ale właśnie specyfika pracy z PC polega na tym, że nie zawsze "leci muzyczka" w tle, która by to buczenie wchłonęła. Czasami po prostu chcemy się skupić i napisać np. w ciszy list - no i wtedy z tła nagle wyłania się ten "bucz". Macie jakieś porady na to? Pozdrawiam

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...