Jump to content

EvilKillaruna

Audiofanatyk
 • Content Count

  7,800
 • Joined

 • Days Won

  624

Everything posted by EvilKillaruna

 1. Tak. Tak. Jest. Nie. Ok. Nie. Długość i preferencje co do drewna bardzo proszę wysłać na PW. Tam kable są już dosyć konkretne, więc bez takich rzeczy ani rusz. Przy czym mój błąd: podałem złą nazwę. Mój model to 6CG, na złoconych wtykach, nie rodowanych.
 2. Tak jest, posiadam na własność. Akurat z połączenia z Aurium z HD800 jestem zadowolony trochę bardziej niż na 4+, ale celujący również to nie jest, bo inaczej wzmacniacz musiałby grać z mocno wykrojonym punktem 6 kHz, a to pokaleczyłoby wszystko inne . Tak, Converto MK2 pracuje u mnie po balansie z Aurium w duecie. Mój aktualny sprzęt na bieżąco mam wylistowany na blogu na stronie z platformą testową. HD800 również posiadam. Aurium ogólnie bardzo fajnie zgrywa się z różnymi urządzeniami. CV2+ miałem na własność i był to świetny sprzęt, ale brzmieniowo odmienny od C3. J
 3. Witam, Po pierwsze - wystarczy jeden wątek. Po drugie - raczej nikt z forumowiczów nie posiada tego urządzenia.
 4. Faktycznie. Myślałem że mowa o wersji zwykłej. Mój błąd. Zapewne to przez obecność ogniwa. KOSS również na swojej stronie firmowej podaje 1-roczną gwarancję.
 5. Porta Pro rzadko ulegają awariom przy standardowym, umiejętnym obchodzeniu się z nimi + mają dożywotnią gwarancję. Nie jest tak źle.
 6. W takiej sytuacji rozsądniej jest zostać przy H880.
 7. LCD-XC nie potrzebują mocy i balansu, tylko synergii i klasy sprzętu. Jakość dźwięku będzie lepsza, ale całość przesunie się na jasność. XC lubią cieplejsze, przestronniejsze tory. Z Bursonem świetne efekty uzyskiwałem na starszym CV2+. Bardzo dobrze wypadają również na lampach.
 8. Być może klasyczny wybór DT990 albo K712 PRO będzie tu rozsądnym wyjściem. Oczywiście o ile opinia Audiofanatyka nadal ma rację bytu. Jeśli nie, proszę śmiało zignorować mój post.
 9. To właśnie Head-fi słynie ze sponsoringu. Było tam kilka afer i aferek na przestrzeni lat. Recenzowałem owszem, choć tylko kartę dźwiękową i to sporo czasu temu. Bardzo dziękuję za ocenę jej obiektywności, ponieważ była to recenzja komercyjna - czyli jak widać da się. Nie wiem jak sytuacja wygląda z tym producentem obecnie, ale też nie sugerowałem, że ten właśnie producent stosuje aktualnie jakieś niecne praktyki. Opisałem tylko ogólną sytuację w branży, usprawiedliwiając jednocześnie profilaktyczną podejrzliwość, jak i uczulając, że każda opinia może być nieuczciwa, ale widzę, że obaj p
 10. Nie wiem jak w tym przypadku, ale "chińczyki" często zgłaszają się z giveaway'ami za recenzję, co jest niczym innym jak opłaceniem recenzenta w formie barteru. Co do forów - tutaj wbrew pozorom proceder również jest obserwowany, nawet w szerszym spektrum. Obecnie każda opinia może być sponsorowana mniej lub bardziej, a jeśli jest, to zawsze dla nas użytkowników lepiej, żeby jednak mniej. A najlepiej wcale. To zaś wychodzi dopiero w praniu po jakimś czasie. Ogólnie temat-rzeka.
 11. Pierwsza myśl to szukać starych EL8 Titanium lub NightOwl. Jeśli nie będzie przeszkadzała V-ka na duży detal, to bardzo wygodne są AP2000Ti. Na to nikt nie jest w stanie odpowiedzieć.
 12. Po czasie puszczają pigment i farbują skórę twarzy oraz wszelakie szmatki czyszczące.
 13. Jest to standardowa cena za parę. Również takowe pady sprowadzałem klientom, dokładnie w tej samej cenie. Aktualnie wszystkie jakie miałem są wykupione. Na zdjęciu widzę że są to pady zamszowe - to pady starego typu, obecnie są oferowane wyłącznie memory foam. To co zeszło to ceratka na kołnierzu. Standardowa wada wszystkich starych padów Audeze. Dlatego wprowadzali nowe.
 14. To już zależy od użytkownika. Nowe HM5 są same w sobie dosyć jasne. Sądzę to co napisałem w korespondujących z każdym modelem recenzjach na blogu. Patrząc po liście i wymaganiach - strzelanie w ciemno. HE-400i nie znam.
 15. Może DT770, może DT990. Problemem może być trochę góra w tym przypadku, ale to będzie trzeba sprawdzić finalnie po zakupie. Przy SC808 można celować w wersje 250 i 600 Ohm.
 16. Mikrofony to częsty problem i czasami test z jakąś osobą polegający na zadaniu pytania, czy rozmówca mnie słyszy i rozumie, niekoniecznie musi być najlepszą do tego metodologią. Nie chodzi też o to, aby moje recenzje były zawsze najlepsze, ale jak najbardziej kompleksowe w ramach możliwości, jakimi dysponuję. Staram się zwracać coraz mocniej uwagę w testach na aspekt mikrofonu, jeśli o to chodzi.
 17. Wszystkie znane mi słuchawki BT się wyłączają. Jedynymi które tego nie robiły, były właśnie Creative Jam i wspomniana seria DSR. Nie pamiętam jak to było w Mobiusach, może tez się nie wyłączały. Wszystkie te modele mają gniazda USB i elektronikę zorientowaną na pracę w trybie data+power, a nie charging only. Aczkolwiek jest to mały wycinek rynku i zapewne znajdą się też i inne modele, które to potrafią. W każdym razie testując multum modeli BT, poza wymienionymi, wszystkie wyłączały się podczas ładowania, aby przejść spokojnie cykl ładowania i nie drenować baterii w trakcie tego procesu.
 18. R2750DB posiadają przecież bezpośrednio wejście optyczne, więc może Pan użyć wbudowanego w głośniki DACa dla jak najlepszej wygody i bezpośredniego sygnału cyfrowego.
 19. Audio-Technica posiada dedykowaną do pracy po USB serię DSR. SR50BT nigdzie nie zostały opisane jako słuchawki pracujące po USB, mają status "charging only". Natomiast przyciski dotykowe mają chociażby obsługę gestów i wielokrotnie mniejszą podatność na uszkodzenia mechaniczne, tudzież wnikanie przez szczeliny brudu i wilgoci. Tak tylko przypominając, gdyż uwagi te wyglądały w tekście jako elementy przeznaczone do ewentualnej dalszej dyskusji.
 20. Ponoć z okazji BF po sciągnięciu 4 aplikacji z pomocą Huawei AppGallery jest voucher na 6 miesięczny abonament Tidal HiFi.
 21. Może M50xBT lub SR50BT? Standardowe w sumie modele. Ew. H1707 jeśli uda się je dostać. MSR-ki też nie są złym krokiem, ale warto je przetestować lub ew. kupić tak, aby mieć możliwość zwrotu w 14 dni, jeśli coś będzie nie tak.
 22. Przypominam że reflinki są zakazane na forum.
 23. Dopiero wyruszam po nie do paczkomatu. Przy okazji szykuję kilka paczek z kablami i dla klientów, aby zrobić wszystko za jednym kursem.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...