Jump to content

EvilKillaruna

Audiofanatyk
 • Content Count

  7,821
 • Joined

 • Days Won

  624

EvilKillaruna last won the day on November 18

EvilKillaruna had the most liked content!

Community Reputation

3,659 Excellent

About EvilKillaruna

 • Rank
  Keep calm and carry on

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  AKG K1000 / Audeze LCD-XC / Sennheiser HD800
 • Słuchawki (pozostałe)
  AKG K240 MKII / 1MORE H1707
 • IEMy
  Etymotic HF2 / Audeze LCD-i3 / Audio-Technica ATH-CK3TW
 • Sprzęt źródłowy
  Pathos Converto MKII / ASUS Essence ST/STX
 • Wzmacniacze słuchawkowe
  Pathos Aurium (6N1P-EW OC)
 • Głośniki / kolumny
  KEF Q80
 • Wzmacniacze głośnikowe
  Lucarto Audio IA100PP Custom
 • Okablowanie i zasilanie
  iFi Audio iSilencer 3.0 / Lucarto Audio KS300 / Lucarto Audio LPS / własne okablowanie

Recent Profile Visitors

14,678 profile views
 1. Taką jaką opisałem w Polecanych jeśli dobrze pamiętam. Nie sybilowała mi, ale była podkreślona. Generalnie Edifier lubi granie na planie "V", ale niektóre modele, jak R1850 czy S2000, są strojone bardziej ciepło i muzykalnie.
 2. Zwróciłem Panu uwagę na bardzo lakoniczny temat, jednocześnie próbując Panu pomóc w swoim poście. Napisał Pan że zrobił to celowo, a zamiast wątek edytować, odpowiednio: przeprosił, powiedział że było to efektem błędu, obraził się, zaczął mnie obrażać. Zatem nie pozostaje uczynić nic innego jak zamknąć i życzyć wszystkiego dobrego z zakupami. Najlepiej na innych forach.
 3. U mnie niestety wzbudził Pan irytację i niechęć do dalszej pomocy w takim układzie. Przypominam że wątki celowo zakładane nieregulaminowo mogą zostać zamknięte/usunięte. Także to nie komuś robi Pan na złość w taki sposób.
 4. Witam, Po pierwsze: założył Pan wątek z bardzo lakoniczną nazwą, co nie sprzyja odwiedzalności. Po drugie: jesteśmy forum głównie słuchawkowym, a przynajmniej większość osób się tu w takim sprzęcie specjalizuje. Svenów nie testowałem, ale naturalną alternatywą dla Solo26 są Edifiery R1850DB. Ew. R1700BT.
 5. GMRy nie są specjalnie basowe, a przynajmniej nie na tle K240. Za to Euphony to bardzo lekki bas i jasne strojenie. Do AKG np. Dragonfly Red. Również nie wiem. Z jednej strony słuchawki są kapryśne na np. pady, ich rodzaj, zastosowane wkładki itd., ale z drugiej mają spory potencjał i w obeznanych rękach po modyfikacjach mogą służyć wiele lat, przynajmniej wersje Made in Austria. Informacji serwisowych nie posiadam, ale pamiętam, że mimo wprowadzenia luzów konstrukcyjnych nadal był czasami problem z pękaniem raportowany przez użytkowników. Ciężko jednak stwierdzić, czy miało
 6. Większość rzeczy o które Pan pyta opisałem w recenzjach wspomnianych modeli. Pośród nich proszę poszukać recenzji KOSSów GMR 540 ISO. Mają wersję USB i mieszczą się w budżecie.
 7. Mam masło wykreślone kompletnie. Zastąpiłem je rzepakiem nierafinowanym właśnie.
 8. Nowości nie ma, ale najbardziej ekstremalne rzeczy do których jej używam to zeszklenie cebuli na wolnym ogniu lub podsmażenia wegeburgerów. Bardzo często używam jej też do smażenia częściowo na wodzie. Nie doprowadzam do jej dymienia, toteż w bardzo kontrolowanych warunkach nie ma z nią żadnego problemu. Dla mnie to jest akurat o tyle łatwe, że zainwestowałem w patelnie i woki ceramiczne, a w kuchni wszystkie rzeczy przygotowuję sam i to do tego stopnia, że gdy jadę do rodziny, to ja im gotuję to i owo.
 9. Do smażenia, duszenia, woka, gulaszy - oliwa z oliwek Primavera Do surówek, sosów, chleba - olej rzepakowy nierafinowany VitaDor Do zup i sałatek, rzadziej surówek - olej lniany VitaDor
 10. Albo tnie, albo jest schowana. Również jestem wyczulony na górę. W każdym razie tak jak pisałem - jeśli głośniki się nie spodobały, należy zrobić zwrot. Egzemplarz z recenzji się tak nie zachowywał.
 11. Tylko że to są ciepło grające głośniki. Przynajmniej tak było z moim egzemplarzem. Chyba że jest tam tak wielki rozrzut jakościowy.
 12. Widocznie mam lepsze pomieszczenie, skoro nie odnotowałem takich problemów. Być może przypadkowo tylko kojarzę bardzo podobny komentarz z bloga. Ale tak jak pisałem tam, tak też napiszę tutaj: proszę zwrócić i kupić coś innego. Jest 14 dni, nie ma żadnego problemu.
 13. Ale słuchawki to nie tylko dźwięk. Dochodzi jeszcze wygoda, ergonomia. Natomiast doświadczenia i odczucia z integry są w stanie nakierować potem w odpowiednim kierunku zakupowym.
 14. Gdyby kliknął Pan w recenzje i przeczytał chociażby akapit o wyposażeniu, to zauważyłby Pan, że wszystkie modele tu wymienione pracują również po kablu. Plus uparł się Pan głównie na ATH, zatem proszę - oto ich oferta z tego co znam .
 15. No tak jakby: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-msr7b/ W sumie też tak jakby: https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/ https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth/ ATH lubi grać na planie V. Chyba że W1000X lub W1000Z, ale nie w tym budżecie. Z cieplejszych może ANC700BT: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-audio-technica-ath-anc700bt/ choć wyżej cenię sobie model 900: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-anc900bt/ Trochę więcej i ma się https://www.audiof

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...