Jump to content

EvilKillaruna

Audiofanatyk
 • Content Count

  7,125
 • Joined

 • Days Won

  562

EvilKillaruna last won the day on May 30

EvilKillaruna had the most liked content!

Community Reputation

3,228 Excellent

About EvilKillaruna

 • Rank
  Dobre audio nie jest złe

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  AKG K1000 / Audeze LCD-XC / Sennheiser HD800
 • Słuchawki (pozostałe)
  AKG K240 MKII / 1MORE H1707
 • IEMy
  Etymotic HF2 / Audeze LCD-i3
 • Sprzęt źródłowy
  Pathos Converto MKII / ASUS Essence STX
 • Wzmacniacze słuchawkowe
  Pathos Aurium (6N1P-EW OC)
 • Odtwarzacze (DAPy)
  Redmi Note 4 MTK (Sandisk 200 GB) + AudioQuest DragonFly Cobalt
 • Głośniki / kolumny
  KEF Q80
 • Wzmacniacze głośnikowe
  Lucarto Audio IA100PP Custom
 • Okablowanie i zasilanie
  iFi Audio iSilencer 3.0 / Lucarto Audio KS300 / Lucarto Audio LPS / własne okablowanie

Recent Profile Visitors

12,129 profile views
 1. Przecież to jest data publikacji postu, nie aktualizacji. Rekomendacje się generalnie nie zmieniły od tamtego czasu. Zestawienie będzie jednak modyfikowane w stronę modeli wyłącznie stereo. W najbliższym czasie dojdzie też sporo modeli które są potencjalnymi kandydatami na uzupełnienia. Recenzja Solo29 jest na blogu, także można śmiało się nią kierować.
 2. Wszystkie to podobny do siebie poziom. Prywatnie korzystam z Genesis Radium600.
 3. Proszę: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-mikrofonu-fifine-k669b/ https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-mikrofonu-mozos-mkit-900pro-gamer/ Proszę: https://www.audiofanatyk.pl/polecane-mikrofony-do-pc-i-malego-studia/
 4. Przykro słyszeć. Jeśli V-ka, to może Aune E1. Jeśli taniej, to FiiO FA1.
 5. Dziękuję, aczkolwiek celem nie było nakłanianie do zakupu, a rozwiązanie dylematów wyboru między nimi. Cyt.: Celowo nie znajdują się tu żadne inne słuchawki dokanałowe do porównań bezpośrednich. Byłoby zbyt dużo kombinacji, a artykuł nie jest poradnikiem zakupowym stricte dla tej serii słuchawek, a jedynie materiałem porównującym konkretne modele w ramach niej. Czy słuchawki są lepsze/gorsze dla kogoś od czegoś, czy to Rai Penta, czy Andromed, to już kwestia do roztrząsania samodzielnie i to tym bardziej, że słuchawki są bardzo unikatowym użytkowo modelem, bardziej zawieszonym pomiędzy modelami pełnowymiarowymi. Ze względu np. na cenę, bardzo rzadko zdarza się że ktoś ma je jednocześnie w rękach i może porównać 1:1.
 6. Albo uszkodzone gniazdko, albo kwestia kabla który nie dochodzi trzpieniem do soczewki.
 7. Witam, Może Copland DAC 215? Jeśli oraz to powinno się z tym konkretnym urządzeniem bardzo udać.
 8. Na androidzie nie ma możliwości zastosowania Audeze HQ, także jesteśmy skazani na preset zapamiętany w Cipherze. Aczkolwiek on powinien zapamiętywać ostatnie ustawienie, więc można mu wsadzić inny preset i zapisać, a potem używać z nieOwocowym sprzętem via Anker. Również mam taką nadzieję .
 9. Taki jestem sponsorowany przez Audeze, że muszę od ludzi słuchawki po kątach pożyczać żeby coś napisać. A na poważnie, kłaniam się w pas p. Damianowi i Kacprowi za możliwość nie tylko przetestowania iSine 10 (kapitalne słuchawki, w tych pieniądzach co chodzą to jest steal), ale także sprawdzenia i użytkowania Ciphera v2 na PC. No i efektem tego ponad wszystkim jest obszerny test porównawczy. Wliczając w to: bardzo czytelny podział na konkretne elementy opisowe dla każdej pary słuchawek, wyszczególnione cechy brzmieniowe ogólne, rozpisane cechy brzmieniowe szczegółowe, osobne akapity dla innych sposobów podłączenia słuchawek, dokładne analizy porównawcze, opisy opłacalności i strategii migracji, pomiary porównawcze i korekcyjne. Jest to też od razu suplement dla krótkiego porównania na forum i odpowiedzenie sobie od razu na zagadkę Cipherów. Jedyne czego nie mam to zachowania się i10/i20 na Cipherach v1/v2 oraz ogólnie wrażeń od LCD-i4. https://www.audiofanatyk.pl/porownanie-audeze-isine-10-vs-isine-20-vs-lcd-i3/ Jeszcze raz bardzo dziękuję.
 10. Wrażenia to raczej już w regularnych wątkach na forum . Zaś w temacie wątku foto, przygotowywałem sobie kiedyś to zdjęcie do ava: Tylko boczne światło dzienne.
 11. Tak. Więc okazuje się, że i ja byłem w błędzie, bo zakładałem przy recenzji CBT, że to jest strojenie jak Cv2. A tutaj ktoś zrobił testy na LCD-i3 i okazuje się, że Cv2 gra inaczej niż CBT. Mój sprzęt nie pokaże dokładnie strojenia samego CBT/Cv2, a tylko strojenie wynikowe, ale nawet to da nam pogląd co się dzieje. Pomiar CBT vs stock już wykonywałem dla i3. To się nawet dosyć mocno pokrywa z tym co wyszło komuś na sprzęcie od AP. Tam oczywiście skala jest znacznie bardziej rozrzedzona, u mnie jest zaś skok co 5 dB. EDIT: Odpowiedź znaleziona. Pomiary które wcześniej dawałem są prawidłowe. https://www.audiofanatyk.pl/porownanie-audeze-isine-10-vs-isine-20-vs-lcd-i3/
 12. @Palpatine Vide dyskusja którą miałeś na innym forum, wg moich informacji brzmienie CBT, Cv1, Cv2 jest w każdym z tych przypadków inne. Pomiar wykonywany przez inną osobę: To jest oczywiście do sprawdzenia w praktyce co się tam dzieje, ale patrząc po tym prawdopodobnie wszystko jest strojone niezależnie od siebie. Będę starał się uzyskać na to finalną odpowiedź samodzielnie, co prawda bez użycia czegokolwiek Owocowego, ale przynajmniej będzie dostęp do softu pomiarowego. Jestem niemal pewien, że rezultaty akustyczne uzyskam inne niż na CBT. W sumie na to nawet liczę.
 13. Wigan, Nie sądzę aby obcy ludzie byli w stanie zdiagnozować zdalnie czemu słuchawki nagle przestały grać. Poza tym że nie płynie w nich sygnał. Raczej powinno się uderzyć do sklepu w którym dokonano zakupu, aby ten słuchawki przyjął na serwis.
 14. Witam, Własne okablowanie do takich słuchawek jest na liście rzeczy planowanych spod mojej własnej ręki. Niestety w tej chwili problemem są dla mnie konektory i ich umieszczenie na obecnej konstrukcji (AC3). Na tą chwilę chyba najszybciej będzie napisać do Jakuba na drutmistrz[małpa]gmail.com i zapytać o koszty oraz terminy.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...