Jump to content

wisnaii

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wisnaii

 • Rank
  Nowy
 1. A jeżeli chodzi o sam sens wymiany tego Xonara DX na Red'a (najtaniej widze po 550 zł teraz) ogólnie jest sens? Ewentualnie jakaś alernatywa dla tego Red'a?
 2. Pana zdaniem warto będzie wymieniać xonara dx dla tego dragonfly red? Jest jeszcze Aim sc808 za 550 zł na allegro.
 3. Bas nie trzeszczy, w niektórych utworach w ogóle trzeszczenia nie ma. Słucham głośno ale podczas przyciszenia nic się nie zmienia. Przykładowo utwór z menu gry w samej grze nie trzeszczy, a po odsłuchaniu tego samego utworu na Youtube jest trzeszczenie (nie, nie kupilem tych słuchawek tylko do słuchania gierek ), nie wiem jak to wyjaśnić. To tylko przykład. Chciałbym tylko wykluczyć uszkodzenie słuchawek, bo mam jeszcze zwrot bez podania przyczyny, a szczerze nie chcę się się bawić w odsyłanie jeśli nie ma powodu.
 4. Nie próbowałem, ale spróbuję. Dodam, że podpięte do telefonu Galaxy s6 nie ma żadnego trzeszczenia. W obu słuchawkach jest trzeszczenie.
 5. Witam, od kilku dni jestem posiadaczem słuchawek AKG K612 Pro i w niektórych utworach w dokładnie w tych samych miejscach słychać tak jakby ciche trzeszczenie. Są utwory w których w ogóle go nie ma. W grach itp trzeszczenia nie ma. Jest szansa, że to problem ze słuchawkami czy może moja karta Asus Xonar DX nie jest w stanie ich napędzić (nie znam się)?
 6. Przepraszam, myślę że 400 zł o ile to nie za mało. Przejrzałem na blogu wszystkie polecane karty i wzmacniacze ale chyba czułbym się lepiej jakbym dostał konkretną i indywidualną propozycję. Bardzo by mi zależało żebym mógł to kupić poprzez serwis allegro Audiotrak Prodigy Cube Black Edition AudioQuest DragonFly Black v1.5 Te znalazłem z dostępnością w serwisie aukcyjnym, któraś z tych mogłaby być?
 7. Witam, Posiadam słuchawki zakupione kilka dni temu AKG K612 Pro, w obecnym momencie są podpięte do Karty dzwiękowej Asus Xonar DX, ale podobno na tych słuchawkach można wyciągnąć więcej z lepszą kartą dzwiękową. Mógłbym dostać jakieś propozycje wzmacniacza/karty dzwiękowej żeby wykorzystać 100 % potencjału tych słuchawek? Poprzednie k240 grały jakby głośniej na tej samej karcie dzwiękowej, to normalne? Budżet 400 zł + Dziękuje z góry za pomoc.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...