Jump to content

Verllar

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Verllar

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A gdzie znajdę kabel do tych słuchawek, który nie sztywny jak drut i się plącze? Coś jak w myszkach paracord.
 2. Witam, czy jest jakakolwiek karta dźwiękowa na USB do 150zl, która zrobi zauważalna różnice w hyperx cloud 1 w porównaniu do starej karty dźwiękowej z płyty głównej sprzed 7lat?
 3. Witam, czy w słuchawkach wyższej klasy jak aune e1, występują takie dziwne szmery/szumy/szuranie przy poruszeniu kablem np.?
 4. Pytam gdyż pan testował - jaka jest scena w aune e1 w najszerszych bazowych tipsach w porównaniu do dt990?
 5. Jest jakakolwiek alternatywa bezprzewodowa dla aune e1, która jest równie dobra pod względem sceny i muzyki rozrywkowej? Mogą być do 750zł nawet, chetnie bym potestował
 6. Witam, poszukuje słuchawek dokanalowych do gier fps typu cs i muzyki trap, hip-hop. 70%gry, 30% muzyka. Posiadam dragonfly black. Bez znaczenia czy przewode czy nie. Budżet 700zl. A pytanie jeszcze dodatkowe, czy słuchawki dokanalowe do 700zl dorownaja wokolusznym chociaż w 80% np dt990?
 7. Oddaliłem głośniki od ściany tylnej i bocznej o 40cm, bo mam nowe szerokie biurko. Czy to możliwe, że pogorszyła mi się jakość audio? Bo ja odczuwam jak by z 8/10 zrobiło się 4/10.
 8. Witam, czy poprawiłoby jakość audio z głośników 2.0 (edifler r2600) zamontowanie zaraz za nimi 1.5m dł x 0.6m szer na tylnej ścianie zwykłej pianki akustycznej? Głośniki oddalone są od tylnej ściany około 60cm, a reszta ścian jest dość daleko od głośników.
 9. Zgadza się, mój błąd Ta uwaga powyżej tyczy się hybrydowych, że więcej jest basu i sceny w porównaniu do welurowych?
 10. A jak różni się to brzmieniowo? Tzn. czego jest więcej w tych, a tamtych mniej, ale za to czegoś jeszcze innego więcej?
 11. Lecz w takim wypadku welurowe na hyperx stracą sporo na izolacji od otoczenia w porównaniu do skóry, tak? Czy te hybrydowe to też kompromis miedzy izolacją, a ciepłem?
 12. Które z tych będą najmniej "grzać" - supersoft sym, hybrydowe sym, czy welurowe sym?
 13. Witam, otóż moja kobieta ma hyperx cloud, a niestety te pady się zrobiły "flakiem" po roku. Poszukuje więc padów bardzo wygodnych, by dalej był efekt zamkniętych, kształt owalny. Do 150zl

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...