Jump to content

Jakubw

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jakubw

 • Rank
  Nowy
 1. Dzisiaj kolega przyniósł do pracy HD600, obsłuchaliśmy kilka piosenek i porównywaliśmy z Kossami. Zdecydowanie wolałbym lepsza separację instrumentów. Wiadomo, przepaść pomiędzy tymi modelami jest ogromna. Nawet na Prodigy Cube gdzie jest on zalecany do słuchawek z impedancją do 150. HD600 ze swoimi 300 były cichsze. Jesteście w stanie polecić coś zbliżonego charakterem do HD600 ale w cenie ok 500-600zł ? Ze słuchawkami nie mam praktycznie żadnego doświadczenia. W domu mój tor audio to Haiku Bright MK3, Pylon Audio Diamond Monitor, Luxman PD289 i Bluesound NOD2 do Tidala. Hybryda Haiku nie gra zbyt analitycznie i jestem przyzwyczajony do raczej ciepłego brzemienia, natomiast HD600 nie raziły po uszach nadmierną jasnością. Wydaje mi się, że ten charakter by mi odpowiadał. Chciałbym pójść przesłuchać jeszcze jakieś modele słuchawek. Dlatego jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje to będę wdzięczny.
 2. Witam, szukam słuchawek i karty dźwiękowej/DACa w rozsądnych pieniądzach do słuchania z komputera (Tidal - głownie rock, funk, jazz, pop. Pink Floyd, Dire Straits, Deep Purple, Led Zeppelin, Bruno Mars, Michał Urbaniak itp) Obecnie posiadam słuchawki KOSS UB40 i Audiotrak Prodigy Cube Black Edition. Zastanawiam się czy to dobre połączenie. Może macie jakąś propozycję do 1000zł za zestaw, który będzie lepiej współpracował i da więcej frajdy. pozdrawiam, Kuba

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...