Jump to content

euter

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Neutral

About euter

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oczywiście, że tak. Będzie więcej powietrza, większa scena, może lepsza kontrola basu i nieco jaśniej. Przy tym w Hawkach różnice mogą być marginalne, bo to bardzo łatwe słuchawki do napędzenia. Poza tym kabla bal. nie podłączysz do większości wzmacniaczy lampowych (będziesz potrzebował przejściówek).
 2. Czy to wersja z blokadą głośności (europejska)? Podobno tragedia z mocą, prawda to?
 3. Potwierdzam. Elektronika burczy niezależnie od wpływu samych lamp. Dla mnie to było dyskwalifikujące ten wzmacniacz.
 4. @Corvin74 Dla mnie Gs1000e są najbardziej udane. Pozostałe mają lepszy bas, ale niedostatki średnicy. A tutaj: średnica i góra to referencja! Do wokali i muzyki opartej na "prawdziwych" instrumentach są to genialne słuchawki.
 5. @Corvin74 Grado GS1000 bez literki, z literką "i" i z literką "e" to zupełnie inne sygnatury mimo zbliżonych nazw
 6. Gratulacje @Nehero! Gość pyta o daca podobnego do Sabre w LG v30, a Ty mu polecasz Wa8. Słyszałeś w ogóle którykolwiek z tych sprzętów?
 7. @Tytus1988 Duży like ode mnie za Savalla
 8. @Nehero To nie jest Hugo 2, lecz pierwsza generacja. Zupełnie inne granie.
 9. @balzi78 Dragonfly Red i pady welurowe i zniknie efekt koca. Potem ewentualnie srebro od lavricables, ale to już droga zabawa
 10. DAC w LG to układ na Sabre 9018, czyli gra technicznie, szeroko i jasno - w stylu Sabre.
 11. Zupełnie nie. Mojo jest ciepły i muzykalny, więc pasuje do rozdzielczych i jasnych słuchawek. Hugo2 jest hiper-analityczny i rozdzielczy sam w sobie, więc tworzy świetny duet z ciemnymi słuchawkami z problemami z kontrolą basu (np. Sony z1r). Mojo i Hugo2 to zupełne przeciwieństwa.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...