Jump to content

euter

Użytkownik
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutral

About euter

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy to wersja z blokadą głośności (europejska)? Podobno tragedia z mocą, prawda to?
 2. Potwierdzam. Elektronika burczy niezależnie od wpływu samych lamp. Dla mnie to było dyskwalifikujące ten wzmacniacz.
 3. @Corvin74 Dla mnie Gs1000e są najbardziej udane. Pozostałe mają lepszy bas, ale niedostatki średnicy. A tutaj: średnica i góra to referencja! Do wokali i muzyki opartej na "prawdziwych" instrumentach są to genialne słuchawki.
 4. @Corvin74 Grado GS1000 bez literki, z literką "i" i z literką "e" to zupełnie inne sygnatury mimo zbliżonych nazw
 5. Gratulacje @Nehero! Gość pyta o daca podobnego do Sabre w LG v30, a Ty mu polecasz Wa8. Słyszałeś w ogóle którykolwiek z tych sprzętów?
 6. @Tytus1988 Duży like ode mnie za Savalla 🙂
 7. @Nehero To nie jest Hugo 2, lecz pierwsza generacja. Zupełnie inne granie.
 8. @balzi78 Dragonfly Red i pady welurowe i zniknie efekt koca. Potem ewentualnie srebro od lavricables, ale to już droga zabawa
 9. DAC w LG to układ na Sabre 9018, czyli gra technicznie, szeroko i jasno - w stylu Sabre.
 10. Zupełnie nie. Mojo jest ciepły i muzykalny, więc pasuje do rozdzielczych i jasnych słuchawek. Hugo2 jest hiper-analityczny i rozdzielczy sam w sobie, więc tworzy świetny duet z ciemnymi słuchawkami z problemami z kontrolą basu (np. Sony z1r). Mojo i Hugo2 to zupełne przeciwieństwa.
 11. Przy zakupie z Japonii dojdzie Ci do zapłaty VAT i cło.
 12. Kupowałem wielokrotnie z eBaya od Amerykanów - zawsze osoby fizyczne, zawsze płaciłem za wysyłkę, cło i VAT.
 13. Z wysyłką i opłatami celnymi wychodzi ok. 1650 zł, co już nie jest aż taką okazją.
 14. @Palpatine Gdzieś na forum widziałem wrzucone przez Ciebie zdjęci Cobalta podłączonego do iPada przez przejściówkę Lightning Camera Adapter. Tej przejściówki dotyczy właśnie moje pytanie. W instrukcji od Dragonfly Red Audioquest zaleca, by podpinać Reda przez taką przejściówkę : https://www.apple.com/pl/shop/product/MK0W2ZM/A/przejściówka-ze-złącza-lightning-na-złącze-usb-3-aparatu Rzekomo na niej jest najlepsza stabilność i jakość dźwięku. Ty natomiast używasz tej mniejszej i bardziej estetycznej Stosując ją zauważasz jakieś problemy? I jeszcze jedno: Czy SQ z Cobalta grającego z iPhone jest taka sama, jak z laptopa/komputera (w Redzie na iphonie była lekka degradacja dźwięku wobec źródeł stajonarnych)?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...