Jump to content

wegiel21

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutral

About wegiel21

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 12/16/1981

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  CA Cascde, Denon d7200
 • IEMy
  LE Aether R,
 • Odtwarzacze (DAPy)
  Sony WM1a

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba jednak nie ma ich w tej cenie już.
 2. Nie do końca rozumie jak inni płacą w tym momencie je za mnie? Każdy może znaleźć okazję w necie i spróbować zakupić np sprzęt audio i może mu się udać nie zapłacić vat i cła.
 3. Nie wiem może ze mną jest coś nie tak ale jako osoba fizyczna znajdująjąca promocję na słuchawki np z 800$ na 400$ w Chinach i mogąc nie zapłacić dodatkowo 23% vatu i cła to chętne skorzystam z takiej okazji bo nie śpię na pieniądzach tylko je tu w naszym kraju zarabiam i płacę podatki czasem 2x a nawet ukryte 3x.... Jak więc raz na jakiś czas uda mi się to nie uważam się za Bóg wie jakiego bandytę...
 4. Plus wysyłka z 50$ , cło i vat ?
 5. Witam Sprzedam słuchawki firmy ItsFit model Fusion. Fusion to flagowy produkt Itsfit Lab, który jest efektem prac firmy nad innowacyjnymi technologiami umożliwiającymi sprostanie nawet najbardziej wymagającym nagraniom. To pierwsze na rynku słuchawki “trybrydowe” (mające trzy różne typy przetworników), które wyposażone są w przetwornik magnetostatyczny. Słuchawki w stanie idealnym , cena nowych 4400 zł u mnie 3000 zł.
 6. wegiel21

  FiiO m11 Pro

  Witam, Sprzedam M11 Pro zakupione 10 października 2019 plus nowiutkie dedykowan4le do wer Pro etui (koszt 239 zł). Odtwarzacz jest w stanie sklepowym a ja posiadam na niego dowód zakupu. Cena jaka mnie interesuje to 2050 plus 17 zł koszt wysyłki.
 7. Tylko czy to normalne? A jak ktoś nie negocjuje to kupuje drożej?
 8. Słuchałem ich bo myślałem że to będzie dobry pomysł dla muzki elektronicznej ale nie był
 9. Czyli dobrze rozumiem iż żółta strons mocy to ta z trademarkiem na literkę M ?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...