Jump to content

paviu7

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About paviu7

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, z kolegami zbieramy się na prezent dla znajomego. Słuchawki do gier do 300zł. Wybieramy pomiędzy ISK HD9999 vs AKG K240 MKII vs AKG K240 Studio. Są Somici V2 jeszcze, ale wymienny kabel w poprzednich modelach jest wielkim ułatwieniem, gdyby coś się zaczęło z nim dziać. Wolimy by prezent służył lata. Różnica między tymi słuchawkami jest mała, ale wg ocen Jakuba Łopatko to ISK wypada ogólnie ciut lepiej, ale czy też w grze będzie tę różnicę odczuwać w porównaniu z AKG?
 2. Dobra. Szarpnę się na Audio-Technica, ale chyba tę wersję otwartą. Z poradników wynika, że wersja otwarta ma większą głębię dźwięku, a tym samym lepiej można ocenić odległość od źródła, np. kroków postaci. Akurat izolacja nie jest dla mnie konieczna, bo pokój mam cichy. Nikt w nim nie przebywa. Jedyny dźwięk to wentylatory komputera
 3. Czyli w moim przypadku tak średnio opłaca się dopłacać do Audio-Technica? Skłaniałbym się ku mniejszemu wydatkowi, ale jak różnica jest znacząca to mogę zapłacić dwa razy tyle, jeśli to konieczne.
 4. Hej, zakupiłem ostatnio Prodigy Cube Black Edition, ale nie jestem zadowolony ani z dźwięku, ani z jakości mikrofonu w moich słuchawkach, bo są z niższej półki i powiem Wam, że mikro bardziej szumi będąc podłączony do Prodigy niż do integry >_> Główny cel słuchawek to gry, w szczególności pozycjonowanie w strzelankach. Zależy mi też na mikrofonie. Nie chcę osobnego, bo mówię półgłosem, a taki na stojaku będzie za bardzo oddalony od ust i może zbierać odgłosy z wiatraków kompa. Dotychczas zostały mi polecone wasze artykuły i wynika z nich, że dobrym wyborem będzie HyperX Cloud Alpha lub QPAD QH-90 Pro jako alternatywa. Tylko który z nich ma lepszy mikro? Jeśli naprawdę, naprawdę warto dopłacić do Audio-Technica ATH-PDG1 to mogę w ostateczności dopłacić. Ale czy warto, jeśli głównym zastosowaniem są gry?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...